więcej

podkarpackie

Dramatyczny wypadek na Podkarpaciu.

PAP |  dodane 2011-10-11 (08:10) 3 lata 20 dni 14 godzin i 10 minut temu
drukuj

Po wypadku nieprzejezdna jest droga krajowa nr 9 w Trzcianie k. Krosna (woj. podkarpackie) - poinformował Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.



- W Trzcianie zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Dwóch kierowców zostało rannych. Stan jednego z nich jest ciężki, został przewieziony do szpitala w Krośnie. Policja zorganizowała objazdy - powiedział Wilk.

Droga krajowa nr 9 prowadzi z Radomia do granicy ze Słowacją w Barwinku.

NaSygnale.pl: Wpadł 15 minut po ukończeniu 17 lat! Ma przechlapane...

(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 17.39%
nie 19 82.61%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek z udziałem ciężarówek, 1 osoba nie żyje

aktualizacja 2011-10-17 (09:22) 3 lata 14 dni 12 godzin i 58 minut temu

Kierowca tira zjechał z drogi i uderzył w dom

dodane 2011-10-11 (12:45) 3 lata 20 dni 9 godzin i 35 minut temu

Dramatyczny wypadek w Bełchatowie: cztery osoby ranne

dodane 2011-09-07 (17:45) 3 lata 1 miesiąc 24 dni 4 godziny i 35 minut temu

Dramatyczny wypadek w Wielkopolsce - dwie osoby ranne

dodane 2011-08-31 (12:17) 3 lata 2 miesiące 10 godzin i 3 minuty temu

Ciężarówka potrąciła 70-letnią rowerzystkę

dodane 2011-07-22 (12:56) 3 lata 3 miesiące 9 dni 9 godzin i 24 minuty temu

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu - nie żyje młoda kobieta

dodane 2011-04-28 (12:10) 3 lata 6 miesięcy 3 dni 10 godzin i 10 minut temu

2,5-letnia dziewczynka zginęła; kierowca tira usłyszał zarzut

dodane 2011-04-05 (19:50) 3 lata 6 miesięcy 26 dni 2 godziny i 30 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (28)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
6
~37old 2011-10-11 (08:53) 3 lata 20 dni 13 godzin i 27 minut temu

Zapewne kierowcy "patelni" jak zwykle się spieszyli. Jak długo jeszcze te świete krowy będą terroryzować innych kierowców ? Co na to ITD, Policja??

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~mariuszb1 2012-06-30 (15:30) 2 lata 4 miesiące 1 dzień 6 godzin i 50 minut temu

Stan tej drogi jest w opłakanym stanie - koleiny wyrobione przez samochody ciężarowe tak bardzo że ciężko się utrzymać samochodem nawet przy 60km/h , dziury - a wszystko to na niespełna 10 km od przejścia granicznego Barwinek , przejścia jednego z najbardziej ruchliwych w Polsce! Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać!

odpowiedz

9
0
~khedron 2012-04-06 (15:23) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 6 godzin i 57 minut temu

Głąby jest też Trzciana między Duklą a Barwinkiem. Wystarczy spojrzeć na mapę powyżej.

odpowiedz

1
17
~Monia 2011-10-11 (10:50) 3 lata 20 dni 11 godzin i 30 minut temu

Trzciana jest pomiędzy Rzeszowem a Sędziszowem Małopolskim,a nie koło Krosna!!!!! Widać,że niektórzy maja problemy z topografią podkarpacia.....

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

11
2
~Lubelski 2011-10-11 (10:20) 3 lata 20 dni 12 godzin i 1 minutę temu

To jest droga o wiele bardziej międzynarodowa niż Gdańsk-Toruń. No ale cóż, tam skąd pochodzi koryto - tam decyzje budowy dróg zapadają. Barwinek jest polskim oknem na Bałkany, na Turcję. Kiedy doczekamy się dwujezdniowej trasy S19 i S9

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
vito091974 2011-10-11 (15:32) 3 lata 20 dni 6 godzin i 48 minut temu

Tak się składa ze mieszkam zaraz przy tym miejscu w którym zdarzył ten wypadek i denerwuje mnie takie coś co ludzie tacy jak wy piszą i nawet nie wiedzą gdzie znajduje się miejscowość Trzciana . Wstyd pisać o tej drodze ze to droga międzynarodowa co parę kilometrów pobocza urwane i połatane dziury które po paru dniach znowu się pokazują. Akurat ten wypadek właśnie zdarzył się przed takim urwiskiem które od pół roku jest nie naprawione i dopiero teraz sobie drogowcy przypomnieli przed zima o nim . Kolego ~37old w odróżnieniu od ciebie jestem pełny podziwu dla tych kierowców tak zwanych patelni ze mają odwagę jezdzic po takich drogach jak nasze . A do waszej wiadomości to tiry zagraniczne .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
4
~kubi 2011-10-11 (09:53) 3 lata 20 dni 12 godzin i 27 minut temu

co ciekawe nam tym odcinku drogi jest stała kontrola ITD, ale mnie zawsze najbardziej zastanawia jak tamtędy jadę dlaczego parę kilometrów wcześniej na Słowacji przestrzega się ograniczeń prędkości i przepisów a w Polsce już nie... gdyby u nas mandaty były w euro a nie w złotówkach tj. 500 euro za przekroczenie powyżej 50 oraz gdyby ktoś to egzekwował to w jeden miesiąc zmalała by liczba ofiar i wypadków

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3
2
~W@SP 2011-10-11 (10:31) 3 lata 20 dni 11 godzin i 49 minut temu

Jak tam światełka mijania w dzień.Nie pomogły?Dziwne,bo większość kabin ciężarówek na zewnątrz przypominają choinki...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
2
~Jacek 2011-10-11 (09:58) 3 lata 20 dni 12 godzin i 22 minuty temu

Gdzie Trzciana , a gdzie Krosno .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~ania 2011-10-11 (10:19) 3 lata 20 dni 12 godzin i 1 minutę temu

szczescie w nieszczesciu , dobrze ze to ciezarówki w siebie wjechały, dlatego na szczescie nie ma ofiar , jak by tam była jeszcze osobówka to by była tragedia. Zycze im powrotu do zdrowia

odpowiedz

3
3
~gabry 2011-10-11 (09:49) 3 lata 20 dni 12 godzin i 31 minut temu

a może wyprzedzał na trzeciego, a z przeciwka nie jechala osobówka, którą da się zepchnąć do rowu i trafił swój na swego

odpowiedz

3
1
~normalny 2011-10-11 (09:47) 3 lata 20 dni 12 godzin i 33 minuty temu

Policja drogowa to przeżytek nie potrafiący pracować i jedynie czają sie w krzakach by zrobić "wynik" nie zawsze wiadomo dla kogo, dać większe uprawnienia ITD i zlikwidować drogówkę. ITD to nowa i jeszcze nie zepsuta formacja przynajmniej się nie bawi i dowali tyle na ile się zasłużyło.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Kto zostanie sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej?
dodane 2014-10-31 (07:05) 15 godzin i 15 minut temu

Mocne słowa Michała Kamińskiego: Jarosław Kaczyński to tchórz
dodane 2014-10-31 (08:45) 13 godzin i 35 minut temu

"Wprost" pozywa Romana Giertycha i "Gazetę Wyborczą"
dodane 2014-10-31 (07:45) 14 godzin i 35 minut temu

Mężczyzna zginął pod kołami autobusu
dodane 2014-10-31 (09:06) 13 godzin i 14 minut temu

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 1 dzień 8 godzin i 13 minut temu

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień 17 godzin i 25 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy? Zobacz najbardziej komiczne spoty wyborcze

liczba oddanych głosów: 767