więcej

Demonstracja przed ambasadą Rosji w Warszawie.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2013-04-09 (23:01) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 11 godzin i 42 minuty temu
drukuj


Protest przed ambasadą Rosji opinie video
W przededniu trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej przed ambasadą rosyjską w Warszawie odbyła się manifestacja zorganizowana przez kluby "Gazety Polskiej". Manifestanci przeszli później przed Belweder, kancelarię premiera i Pałac Prezydencki.

- Teraz, po trzech latach, trzeba być kompletnym durniem, żeby nie wiedzieć, że to był zamach - powiedział Michał Stróżyk z "Gazety Polskiej" na początku demonstracji, tuż po tym jak zebrani odśpiewali hymn narodowy. - To był zamach - skandując odpowiedzieli zgromadzeni. Organizatorzy oskarżyli też władze o zacieranie śladów dotyczących katastrofy, na co manifestanci zareagowali okrzykami: "Zdrajcy pod sąd".

- Trzy lata temu nie wiedzieliśmy, domyślaliśmy się co się stało. Dzisiaj już wiemy (...). Jest niemal pewne, że doszło do zbrodni smoleńskiej, zbrodni zaplanowanej i przeprowadzonej w najbardziej okrutny sposób - powiedział z kolei redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz.

Liderka "Solidarnych 2010" Ewa Stankiewicz podkreślała, że ważne jest, by dowiedzieć się, co się stało i ukarać winnych. "My nie wiemy, czy Donald Tusk jest tylko winny zaniedbania i zaniechania, czy jest współsprawcą zbrodni" - mówiła. Tłum zareagował brawami.

Demonstrację zorganizował Młodzieżowy Klub "Gazety Polskiej". Jego szefowa Agata Popkowska powiedziała kilka dni temu portalowi niezalezna.pl, że manifestacja ma być wyrazem sprzeciwu wobec sposobu, w jaki toczy się śledztwo po katastrofie smoleńskiej oraz niezgody na to, że wrak samolotu pozostaje w Rosji.

Manifestacja rozpoczęła się ok. godz. 18 przed ambasadą rosyjską. Po godzinie ogłoszono rozwiązanie zgromadzenia, ale demonstranci - podobnie jak w ubiegłych latach - wyruszyli Traktem Królewskim w kierunku Belwederu, kancelarii premiera i Pałacu Prezydenckiego. Skandowali: "Na Belweder" i "Komorowski, zdrajca Polski". Policja nie interweniowała, a jedynie asystowała pochodowi.

W trakcie manifestacji skandowano m.in. "Donald Tusk - dymisja"; "Do więzienia"; "Putin ubijca", "Rząd pod sąd" i "Weźcie Tuska, oddajcie samolot". Na transparentach były m.in. hasła: "To był zamach", "Mord Katyński 1940 - Mord Smoleński 2010"; "Prawda nie zginie"; "Smoleńsk - chcemy prawdy"; "Pamiętamy". Na jednym z transparentów był kaczor Donald w futrzanej czapie, z czerwoną gwiazdą i podpisem: "Oto głowa zdrajcy". Wielu zebranych miało biało-czerwone flagi, widać też było transparenty Klubów Gazety Polskiej i Solidarnych 2010. Były też napisy po angielsku nawołujące do bojkotu przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Soczi.

Przed Belwederem zebrani skandowali m.in. "Bronek do Moskwy" oraz "Komorowski, zdrajca Polski", a przed KPRM - "Donald cykorze, Putin ci nie pomoże" oraz "Donald wynocha, w tym kraju nikt cię nie kocha". Po drodze manifestanci zatrzymali się też przed biurem poselskim premiera Donalda Tuska w pobliżu pl. Trzech Krzyży.

Gdy ok. 20.30 pochód dotarł przed Pałac Prezydencki, demonstranci przyłączyli się do modlitwy, którą w tym miejscu, przy przenośnym krzyżu prowadziła grupa ok. 20 osób. W ciągu następnej godziny uczestnicy pochodu stopniowo rozeszli się do domów.

Według służb porządkowych w manifestacji uczestniczyło ok. 1100 osób. Od KPRM do Pałacu Prezydenckiego manifestacja przemieszczała się chodnikiem. W zgłoszeniu manifestacji przesłanym do ratusza organizatorzy podawali, że spodziewają się ok. 10 tys. osób.

Podczas manifestacji i marszu policja nie odnotowała incydentów. Teren ambasady rosyjskiej był odgrodzony od ulicy barierkami i kordonem policji.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu wiozącego delegację na uroczystości katyńskie zginęło 96 osób, wśród nich prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, ostatni prezydent na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, najwyżsi dowódcy wojskowi oraz załoga Tu-154M. Jak ustaliła polska komisja badająca katastrofę, jej przyczyną było zejście poniżej minimalnej wysokości zniżania, przy nadmiernej prędkości opadania, w warunkach atmosferycznych uniemożliwiających wzrokowy kontakt z ziemią i spóźnione rozpoczęcie procedury odejścia na drugi krąg. Wśród głównych czynników wpływających na katastrofę komisja wymieniła to, że załoga nie korzystała przy próbnym lądowaniu z wysokościomierza barometrycznego ale z radiowysokościomierza, nie zareagowała na sygnał "pull up" i próbowała odejść na drugi krąg na automatycznym pilocie.


(ib, bart, ah)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 251 40.55%
nie 368 59.45%

Przeczytaj też

Prof. Paweł Artymowicz: oba filmy Anity Gargas przeczą sobie

dodane 2013-04-10 (06:49) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 3 godziny i 54 minuty temu

3. rocznica katastrofy smoleńskiej - uroczyste obchody

dodane 2013-04-10 (05:47) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 4 godziny i 56 minut temu

Delegacja rządowa w drodze z Moskwy do Smoleńska i Katynia

dodane 2013-04-10 (05:45) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 4 godziny i 58 minut temu

Polska prokuratura odpiera zarzuty "Komsomolskiej Prawdy"

dodane 2013-04-09 (11:10) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 23 godziny i 33 minuty temu

Gra wokół katastrofy smoleńskiej. O co chodzi rosyjskim władzom?

dodane 2013-04-09 (11:30) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 23 godziny i 13 minut temu

Cezary Gmyz: zapis czarnych skrzynek mógł być zmanipulowany

dodane 2013-04-08 (11:42) 1 rok 7 miesięcy 14 dni 23 godziny i 1 minutę temu

Bartosz Kownacki: państwo nie zdało egzaminu ws. Smoleńska

dodane 2013-04-08 (08:24) 1 rok 7 miesięcy 15 dni 2 godziny i 19 minut temu

Demonstracja w przeddzień 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej

dodane 2013-04-05 (01:35) 1 rok 7 miesięcy 18 dni 9 godzin i 8 minut temu

materiał foto

Protest w obronie Cezarego Gmyza

dodane 2012-11-07 (17:24) 2 lata 15 dni 17 godzin i 19 minut temu
materiał foto

Pożegnanie Ryszarda Kaczorowskiego

dodane 2012-11-03 (12:37) 2 lata 19 dni 22 godziny i 6 minut temu

materiał foto

Pożegnanie Ryszarda Kaczorowskiego we Wrocławiu

dodane 2012-11-02 (13:56) 2 lata 20 dni 20 godzin i 47 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (434)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~były PIS-fan 2013-04-13 (23:57) 1 rok 7 miesięcy 9 dni 10 godzin i 46 minut temu

Jestem i zawsze byłem nie-fanem PO. Partia z liderem, który mówi "Polskość to nienormalność" jest dla mnie partią antypolską. Po prostu. Nie trzeba tu chyba wielkich filozofii Byłem gorącym zwolennikiem PISu, B Y Ł E M . Póki nie zacząłem szukać samodzielnie wiedzy. Dziś jestem w Wielkiej ROZTERCE. Bo zawierzyłem SŁOWOM Jarosława, a nie przyglądnąłem sie jego CZYNOM. SŁOWA sa łatwe, nic albo niewiele kosztują. Dopiero CZYNY - świadczą o człowieku.A my, jak sie okazuje NIE ZNAMY Najwazniejszych Czynów Braci Kaczyńskich. Ciekawe, że Nie powiedza nam o nich rzekomi wrogowie – Kaczyńskich - Michniki i TVNy. ni Palikoty, ni Lisy, ni nawet Tuski! D L A C Z E G O ?! Ano…. Dla uważających Kaczyńskiego za Patriotę Polskiego - ciekawy cytat: "Kaczyńscy nie są żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, próbujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP… Judeopolonię" - Google: "Kim są Kaczyńscy - dziennik gajowego Maruchy" i jeszcze - You Tube: " H.Pająk o PIS i jego mocodawcach ” i tamże - „ Prezydent Polski, pan Kaczyński w Izraelu ”.

odpowiedz

4
1
~drżyjcie mordercy 2013-04-10 (07:28) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 3 godziny i 15 minut temu

PRAWDA O ZAMACHU WYJDZIE NA JAW!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
3
~Harry 2013-04-10 (07:15) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 3 godziny i 28 minut temu

Strachliwe pisiory powinny demonstrować w Moskwie

odpowiedz

6
18
~Lemac 2013-04-09 (20:37) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 14 godzin i 6 minut temu

oczywiscie wszyscy demonstranci to pisdzielcy :)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
3
~jaki 2013-04-10 (00:06) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 37 minut temu

Według mnie zapisy w TAWS dobitnie dowodzą o kontakcie skrzydła z brzozą. 1. 48 metrowy dolnopłatowiec, z daleko cofniętymi skośnymi skrzydłami, lecąc z pochyleniem 15 st. zamiatał skrzydłem 10 metrów niżej niż wysokościomierz baryczny będący w kokpicie i będący podstawą zapisów TAWS. 2. Atmosfera o temperaturze +2 st. wprowadza błąd 4,5% we wskazania wysokościomierza barycznego, kalibrowanego do ISA (International Standard Atmosphere). Piloci świetnie o tym wiedzą. Dla tego prócz ciśnienia, kontrolerzy lotniska muszą podawać też lokalną temperaturę powietrza. A zapis w TAWS-38 to wysokość ponad 204 m (względem 1013hPa). Czyli zapis zawyżony o kolejne 9 m. Oba te błędy skutkują tym, że pseudoekspertom wyszło, że samolot leciał 14 m nad brzozą, a w rzeczywistości to kokpit leciał około 5 m nad brzozą, a krawędź skrzydła około 8 m nad ziemią. I też należy przyjąć +/- 3 m. Tupolew ma spore gabaryty, to nie punkt ! Wyszkoleni piloci nie wpuszczają nikogo do kokpitu podczas procedury schodzenia !!! Nawet dyrektora protokołu. Widocznie było to nagminne i Panu Stroińskiemu się to też na pewno zdarzało. Gdyby się oficjalnie do tego przyznał zapewne skończyło by się jego latanie za łamanie procedur tak jak załodze jaka-40.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
6
~Darius 2013-04-09 (21:06) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 13 godzin i 37 minut temu

Ciekawe jaki poziom skretynienia można jeszcze osiągnąć. Przecież jak się tak naprawdę zastanowić to to jest chore

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
4
~cytat 2013-04-10 (00:05) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 38 minut temu

Skrzat ^ A jakie ty masz wykształcenie , jaką wiedzę praktyczna , jakie doświadczenie i jakie dowody , że tak stanowczo coś twierdzisz ?Zachowujesz się jak mały Jasio , który wierzy w św, Mikołaja , bo tak mu babcia powiedziała . Sztab ekspertów , różnych opcji, badający wrak stanowczo i jednogłośnie stwierdził , że nie ma żadnych śladów wybuchów . To fachowcy , eksperci i doświadczeni badacze, a nie grupka nawiedzonych teoretyków z sekty zbawiciela .Jesteś systematycznie robiony w konia , przez ludzi , którzy faktycznie odpowiadają za ten wypadek . Przez Kaczyńskiego , który nie namawiał brata na odlot na inne lotnisko , przez Macierewicza , który w panice czmychnął spod Smoleńska , przez cała bandę tych polityków z otoczenia prezydenta LK , którzy ten lot organizowali .

odpowiedz

3
1
~cytat 2013-04-10 (00:05) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 38 minut temu

LOGICZNE ARGUMENTY NIE DOCIERAJĄ DO CHORYCH i kalek!!! Chorych można leczyć... Kalek nie da się...

odpowiedz

2
3
~cytat 2013-04-10 (00:04) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 39 minut temu

troler ^ Nam lecieć nie kazano... wszedłem do kokpita i spojrzałem na pole - trzeba brata spytać, jak przekonać pilota w mglistej atmosferze, by odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę, z której Moskal przez radio próbuje dyktować Prezydentowi Polski, gdzie ma wylądować. Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty, co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty. I z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina. "Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska; już widzę, jak się cieszy pewna morda świńska." Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu - już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu. Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli. A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku! Przynajmniej cały naród nabierze szacunku. I aby nie mówili "Lechu-Kamikadze", najlepiej, jeśli jeszcze brata się poradzę. "Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko, Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"! "Ależ to oczywista przecież oczywistość, że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość! Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach, bo przecież to samolot na bazie bombowca. Nawet gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali, powiedz wieży, że stoi, gdzie zomowcy stali. Będziemy postępować tak jak było w planie, wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie! A Błasik niech tam dobrze przypilnuje! Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz. By Ci dodać otuchy - odmówię paciora, I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora". Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci to to, że - by władzę odzyskać - trzeba czasem stracić. "Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika, cały naród Cię uczci jako męczennika".

odpowiedz

1
3
~cytat 2013-04-10 (00:04) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 39 minut temu

led [pół godziny temu] Był to ekstremalny upór pyszałkowatego prezydenta i ślepa służalczość jego podwładnych, którzy pezprawnie pałętali się po kabinie pilotów sugerując niezadowolenie jaśnie pana!

odpowiedz

0
0
~x46 2013-04-10 (00:03) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 40 minut temu

Panie pułkowniku. " - Wiele tez jest nieprawdziwych. Choćby stwierdzenie, że piloci byli źle wyszkoleni. ".Obawiam się ,że jest pan w błędzie. O wyszkoleniu załogi świadczy wiele faktów : - 1) wprowadzenie do systemu FMS danych o pomocach i punktach użytkownika w/g odwzorowania niezgodnego z systemem , w którym pracuje GPS. Skutkowało to odchyleniem kierunku o ok 90m na południe i od punktu końcowego o ok 150m na zachód.; -2) niewłaściwie dobrane punkty użytkownika, jak środek lotniska a nie próg pasa, czy bliższa prowadząca. Utrudniło to ocenę odległości od lotniska w krytycznym momencie ( brak czasu na konieczne przeliczenia ).; -3) brak staranności w czasie wykonywania procedury zniżania ( spóźnione rozpoczęcie końcowego zniżania ). Rozpoczęto 100m wyżej niż nakazuje procedura w tym miejscu. skutkowało to koniecznością zwiększenia prędkości zniżania, niebezpiecznej na tej wysokości, sugerującej konieczność odejścia na drugie podejście. O spokojnym odczytywaniu wysokości poniżej wysokości decyzji nie wspomnę. Sprawa EGPWS-a . Dobry pilot zna instrukcje użytkowania w locie samolotu na którym lata. Pan pułkownik winien ją znać , łącznie z poprawkami wynikającymi z zabudowanego wyposażenia. Przytaczam odpowiedni fragment : "Istnieje szczególna właściwość eksploatacji TAWS w czasie pilotowania z wykorzystaniem barometrycznej korekcji wysokości QFE. W celu niedopuszczenia do pojawienia się fałszywych ostrzeżeń, przed nastawieniem QFE na elektronicznym wysokościomierzu barometrycznym (WBE-SWS) należy włączyć zakres lotu według QFE, naciskając odpowiedni przycisk-tabliczkę (załącznik do instrukcji użytkowania w locie rozdział 8.17.8a.2 (5)). Jednakże w tym samym rozdziale instrukcji użytkowania w locie zawarte jest ostrzeżenie, że równoczesne wykorzystanie zakresów TERR INHIBIT i QFE jest niemożliwe. Zakresu QFE nie można również wykorzystywać przy braku w bazie danych systemu docelowego lotniska." Na tu 154 '101' nie było możliwości wyłączenia sygnału TERRAIN AHEAD przez przycisk TERREIN INHIBIT . Jedyną możliwością było przestawienie wysokościomierza przez zmianę wartości ciśnienia, jednym przyciskiem. Załoga o tym wiedziała i zrobiła to. Nie był to jedyny wysokościomierz barometryczny na pokładzie i była zachowana możliwość kontroli tej wysokości. Niestety, samolot to nie komórka, nie może być sterowany głosem . Dowódca powiedział, odchodzimy, nagrało się to ale nie wykonał niezbędnych ku temu czynności ( brak zapisów w rejestratorze ), zachował pełny spokój, gdy nawigator odczytywał wysokości, poniżej wysokości decyzji , do 20m. Odczytywanie tej wysokości z radiowysokościomierza też raczej nie świadczy o profesjonaliźmie załogi. Zlekceważenie komendy PULL UP też źle świadczy o wiedzy z zakresu budowy i działania TAWS-a. Tu załoga, delikatnie mówiąc , nie popisała się. Można by jeszcze dużo na ten temat, ale to raczej mało zrozumiałe dla laików w dziedzinie lotnictwo. A przyjaciół Partii Nieprzyjaciół Wiedzy nic nie przekona , bo oni wierzą a ich wiara opiera się na dogmatach Maciarewicza.

odpowiedz

1
2
~cytat 2013-04-10 (00:02) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 41 minut temu

? ^ Zacznijmy od tego że nikt w tym samolocie nie miał uprawnien do podejscia na wysokosc 70m ... dlaczego ciagle ignorujecie fakty ... Zostaly złamane wszelkie procedury i zasady zdrowego rozsadku ... Samolot leciał tnąc czubki drzew ... słychac było krzyki pasarzerów ... o jakim wybuchu moze być tu mowa .... ?

odpowiedz

2
2
~cytat 2013-04-10 (00:01) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 42 minuty temu

? ^ Moherowo-katolicki kłamco: 120 metrów to wysokość decyzji! Wbij to sobie w łeb! I nie łżyj, że odeszli, katoliku, bo gdyby odeszli, to by nie rąbnęli w glebę! Do konca spokojnie mówili 90-80-60-50-30- itd. a potem kuźwaaaaa! Po jakim wybuchu poloci spokojnie podają wysokość? Chyba w twoim pustym, katolickim łbie!

odpowiedz

1
3
~Kwa 2013-04-10 (00:00) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 43 minuty temu

Nawet NAWALONY JELCYN nie wtrącał się do PRACY (!), PRACY PILOTÓW!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

2
3
~Kwa 2013-04-10 (00:00) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 43 minuty temu

Tak... Brat zabił Brata... i 95 innych osób. To więcej niż zrobił Kain...

odpowiedz

1
3
~inz 2013-04-09 (23:59) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 44 minuty temu

Jestem absolwentem PW (Politechniki Warszawskiej) wydziału MEiL ( Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa) specjalność "płatowce" oraz MS (Mechanika Stosowana) Posiadam 40 letnią praktykę. Każde obliczenia modelowe wymagają pewnych założeń i przybliżeń. W przypadku układów złożonych i chaotycznych (w sensie matematycznym) a takimi są wszelkie przepływy turbulentne np. powietrza wokół skrzydła wynik obliczeń bardzo mocno zależy od parametrów początkowych. Wystarczy np. zmiana kąta natarcia o 0.5 stopnia i rezultat końcowy będzie zupełnie inny. Twierdzę z całą stanowczością, że w tym przypadku ( masa samolotu, prędkość, rozmiary brzozy, wytrzymałość konstrukcji itd. ) urwanie skrzydła przez brzozę jest absolutnie MOŻLIWE. Supozycje, że jest inaczej uważam za niebywałą głupotę i ignorancję lub świadome mataczenie. A co do ścinania pnia przy pomocy skrzydła (tak aby na dodatek skrzydłu to nie zaszkodziło) każdy może sam zrobić eksperyment próbując jednym uderzeniem siekiery (szabli, miecza krzyżackiego czy samurajskiego) przeciąć pieniek o grubości choćby 15 cm. Powodzenia życzę i za ewentualne kontuzje nie ponoszę odpowiedzialności. Całe tzw. "śledztwo Macierewicza" to polityczna hucpa nacechowana złą wolą i łajdactwem.

odpowiedz

0
2
~Pu Tin 2013-04-09 (23:58) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 45 minut temu

A dlaczego Jarek nie lata samolotem?

odpowiedz

1
3
~hehehe 2013-04-09 (23:56) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 47 minut temu

Myślę że czasem psychiatrycznie chorzy są bardziej zdrowi niż ludzie z zespołem M.

odpowiedz

6
2
~hehehe 2013-04-09 (20:44) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 13 godzin i 59 minut temu

Jezus Maria! Jak to dobrze że w swoim mieszkaniu odłączyliśmy telewizor i nie oglądamy KOMPLETNIE NIC i nic nie wiemy co robi się w "Tworkach"... JAKA TO ULGAAAaaa... FRAJDAAAaaa...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
2
~WIM# 2013-04-09 (23:49) 1 rok 7 miesięcy 13 dni 10 godzin i 54 minuty temu

Nie jestem przeciwny sprowadzeniu wraka. Będzie, z czego zrobić rowerek dla szeryfa pisklaków oraz dla jego świty. Z pozostałych fragmentów zrobią medaliki i... kasa płynie do ich kieszonek. A co? Nie można tak? Wolny kraj.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. 22 osoby ranne
dodane 2014-11-23 (08:16) 2 godziny i 27 minut temu

materiał wideo

Tysiące domów na Podlasiu bez prądu
dodane 2014-11-22 (08:41) 1 dzień 2 godziny i 2 minuty temu

PiS: przedstawimy analizę ws różnicy między exit polls a wynikami wyborów
dodane 2014-11-21 (13:40) 1 dzień 21 godzin i 3 minuty temu

Wyniki wyborów w sejmikach wojewódzkich
dodane 2014-11-22 (22:50) 11 godzin i 53 minuty temu

Rosyjskie pociski spadają na Ukrainę. Artyleryjski ostrzał
dodane 2014-11-21 (13:02) 1 dzień 21 godzin i 41 minut temu

Paweł Kowal: Putin za często mówi o broni nuklearnej; błąd krymski może być powtórzony
dodane 2014-11-21 (12:40) 1 dzień 22 godziny i 3 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy powinno się unieważnić wybory samorządowe?

liczba oddanych głosów: 9774