więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1081678solidarnych Solidarni z Ukrainą

Beata Kempa: w 83 przedszkolach przebiera się chłopców za dziewczynki.

Radio Zet |  dodane 2013-12-22 (14:22) 4 miesiące 18 godzin i 48 minut temu
drukuj


_
opinie
Beata Kempa w Radiu ZET ujawniła, że w "83 przedszkolach w Polsce wprowadza się zajęcia, na których dziewczynki przebiera się za chłopców, a chłopców za dziewczynki". Podkreśliła, że – Zaczyna się dochodzenie do tego, że te dzieci mają w wieku 12-13 lat określać swoją płeć. Przecież to jest nienormalne! Łapy precz od naszych dzieci! – mówił wzburzona posłanka Solidarnej Polski.

Dodała, że "chłopcy płaczą na tych zajęciach", dlatego skierowała do Ministra Edukacji interpelację. – Ja to rozumiem, bo mam syna. Gdybym próbowała mu założyć rajtuzki i spódniczkę w wieku 4-5 lat, to nie wiem czy by poszedł do przedszkola – mówił Kempa.

Posłanka opowiedziała, że w odpowiedzi minister edukacji został podkreślone, że te programy nie są zatwierdzone przez ministerstwo. – O co tu chodzi? Kto na to zezwala? – pytała Kempa

Tomasz Nałęcz na to powiedział: "Chodzę w rajstopkach. Żona mi je kupuje!"

Z kolei Andrzej Rozenek powiedział, że posłanka Kempa "go oświeciła". – Mam swoje zdjęcia z czasów przedszkolnych. W rajstopach. Poziom rozumowania Solidarnej Polski jest wstrząsający – stwierdził Rozenek.

Jednak najbardziej zaskoczony był Tomasz Nałęcz. – Chodzę w rajstopkach – wypalił profesor. – Naprawdę? – zapytała Monika Olejnik. – No! W zimny dzień...? No przecież moja męskość nie polega na tym, że mam rajstopy, tylko na czymś zupełnie innym. Żona mi je kupuje! – mówił śmiejąc się profesor Nałęcz.

(mj)

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 905 85.22%
nie 157 14.78%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1263)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

268
54
~Mariola 2013-12-22 (17:22) 4 miesiące 15 godzin i 48 minut temu

Ostatnio przezylam szok! Poszlam odebrac Maciusia z przedszkola. Gdy weszlam do srodka o malo nie zemdlalam. Synaek byl w ponczoszkach, mial zalozona spudniczke a na glowie mial korone niczym krolowa sniezka. Podeszlam do pani wychowaczyni z zapytaniem co sie dzieje? Ona mi odpowiada, ze przedszkolaki maja wlasnie warsztaty rownosciowe i zebym nie przeszkadzala, bo Macius wlasnie wybiera swoja plec. Zabralam natychmiast dzieciaka z tego przedszkola, siedzi teraz w domu z bacia.

odpowiedz

pokaż 14 ukrytych odpowiedzi

5
3
~anna.surowaniec 2014-01-08 (03:27) 3 miesiące 15 dni 5 godzin i 43 minuty temu

Albo rozumuje inaczej niz czesc komentatorow albo ta sama czesc udaje ze nie rozumie zeby zargumentowac popularne ostatnimi czasy ataki an KK, albo jest nierozumna po prostu. Zacznijmy od tego czy to prawda, o tych donosach z przedszkoli? Jesli tak? I jesli chodzi rzeczywiscie o tzw. ''program rownosciowy'' to wasze wypowiedzi na temat hmm sukienek ksiezy sa idiotyczne. O rajstopkach to samo. Kiedys tak sie ubieralo dzieci, owszem. Dawniej wszyscy nosili sukienki i byli duzo mniej rowniejsi plciami niz dzis. Teraz nie oszczedza sie na tekstylkiach i od dawna mamy ciuchy damskie i meskie, przypuszczam ze kazdy z was tak sie nosi. A przedszkolanki zakladaja sukienki chlopcom nie po to zeby decydowali czy chca byc ksiedzem czy strazakiem, a chlopcem czy dziewczynkom. Sorry ale to jest chore, bo jesli ktos rzeczywiscie jest homoseksualista to przekona sie o tym bez takich lekcji a swiat i tak postepuje i ludzie staja sie coraz bardziej tolerancyjni wobec mniejszosci. Takie zajecia moga tylko skrzywic mloda psychike i CHODOWAC odmienne wartosci, poglady tudziez orientacje, ktore nie koniecznie gniezdza sie we wszystkich umyslach. Tlumaczenie maja dobre, szeroko zakrojony cel rowniez, ale nie tedy droga...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
7
~antypisuarzysta 2014-01-08 (12:09) 3 miesiące 14 dni 21 godzin i 1 minutę temu

Kempa to zboczona wariatka, pyskaty babochłop - jak jej równouprawnienie przeszkadza, to niech spada do garów, tak jak klechy katolickie nauczają!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~Fryc 2014-01-10 (15:39) 3 miesiące 12 dni 17 godzin i 31 minut temu

NIEMCY NIE CHCĄ IDEOLOGII GENDER.Dziesiątki tysięcy rodziców w Badenii-Wirtembergii w specjalnej petycji sprzeciwiają się rządowym planom wprowadzenia do szkół genderowskiego i promującego homoseksualizm programu edukacyjnego.

odpowiedz

2
0
~aaa 2014-01-09 (14:14) 3 miesiące 13 dni 18 godzin i 56 minut temu

to jest chore, jak mozna dzieciom prac mozgi, to sa bestie, nie wiem jakim cudem rodzice na to pozwalaja!!!!!!!!!!! gdyby ktos molestowal psychicznie moje dziecko to bym chyba zabila

odpowiedz

0
6
~kasia 2014-01-08 (20:45) 3 miesiące 14 dni 12 godzin i 25 minut temu

Gdybym miał w domu taką babę jak Kempa- dawno bym się powiesił !

odpowiedz

5
2
~Zeno/Zenobia 2014-01-08 (11:56) 3 miesiące 14 dni 21 godzin i 14 minut temu

Nałęcz profesor??? Żart!!! Z taką wypowiedzią to bardzo pasuje na dziewczynę Rozenka.... Mój syn w wieku trzech i pół lat nie zgodził się w sklepie obuwniczym przymierzyć kaloszków w kolorach dziewczęcych i wcale się temu nie zdziwiłem. Od najmłodszych lat wie, że jest chłopcem i wie że chłopcy robią siusiu na stojąco.... Wygląda na to, że Nałęcz i Rozenek powinni zostać cofnięci do tego wieku...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
2
~Maciek 2014-01-08 (12:26) 3 miesiące 14 dni 20 godzin i 44 minuty temu

Też noszę zimą rajtuzy, jak jest mroźno i co mi Pani zrobi ?

odpowiedz

1
3
~Maćko 2014-01-08 (12:07) 3 miesiące 14 dni 21 godzin i 3 minuty temu

Za kadencji prawicy już filmu o angielskim rozbójniku w rajtuzach nie obejrzymy !!!!! To i Krzyżaków też nie , tam też giermkowie noszą rajtuzy ?. Czy w średniowieczu palono na stosach facetów w rajtuzach ?. Dobrze,że pani Beata Kempa nie żyła w średniowieczu , paliłaby żywcem tysiące ludzi. Dzisiaj możemy się jedynie pośmiać z jej głupoty,czy szansy na zaistnienie ?

odpowiedz

1
3
~Arnoldek 2014-01-08 (11:51) 3 miesiące 14 dni 21 godzin i 19 minut temu

Pani poseł przyznaję,że oglądałem film Robin Hood - Chłopcy w rajtuzach. Jle lat odsiadki za to dostanę ?. Czy w nowym Sejmie będziecie się takimi sprawami zajmowali ?. Czy biedny,bezrobotny, schorowany Naród tego oczekuje ?

odpowiedz

2
5
~kikus 2014-01-08 (10:16) 3 miesiące 14 dni 22 godziny i 54 minuty temu

A księża nie chodzą w sukienkach?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
7
~kokomariano 2014-01-08 (10:22) 3 miesiące 14 dni 22 godziny i 48 minut temu

chciałem uzmysłowić wszystkim że pani kempa realizuje z góry zaplanowany scenariusz skłócenia polaków jednak myślę ze polacy w wyborach zdecydują w jakiej polsce chcą żyć,w nowoczesnej czy w średniowiecznej

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
3
~Witek 2014-01-08 (11:43) 3 miesiące 14 dni 21 godzin i 27 minut temu

Chłopcy uczą się od przedszkola chodzić w sukienkach , gdyż słyszeli w domu,że ksiądz to dobry zawód mało roboty , dużo kasy i brak bezrobocia. Dzieci są coraz mądrzejsze. Nie wiadomo jednak jak długo będą mieli to niebo na ziemi. Kościoły u nas powoli, ale jednak pustoszeją.

odpowiedz

0
0
~ok 2014-01-08 (11:40) 3 miesiące 14 dni 21 godzin i 30 minut temu

babo skąd masz te dane -chyba z sufitu...

odpowiedz

2
1
~Maryjan 2014-01-08 (11:38) 3 miesiące 14 dni 21 godzin i 32 minuty temu

Pani Beata Kempa ma słuszną słuszność. Powinna ustawą zakazać noszenia chłopom tych śmiesznych czarnych sukienek. Ponadto powinna zakazać molestowania przez nich naszych dzieci. Tak trzymać pani Beato.

odpowiedz

1
1
~cyrk na kółkach 2014-01-08 (10:45) 3 miesiące 14 dni 22 godziny i 25 minut temu

Może to promocja na księży?

odpowiedz

17
0
~em 2014-01-08 (08:42) 3 miesiące 15 dni i 28 minut temu

Jak tak czytam o tej ideologii gender, to mnie to coraz bardziej przeraża! Dokąd my zmierzamy? To wszystko jest chore... Na zajeciach w Wyzszej Szkole Psychologii Spolecznej opowiadano nam o wynikach eksperymentu w Szwecji, gdzie dzieci w przedszkolu - pomimo próby zrównywania dziewczynek i chłopców - i tak wróciły do zaprogramowanych genetyczńie ról i dziewczynki wolały bawić się lalkami, przebierać je, opiekować się dzidziusiami, etc., a chłopcy woleli sie bawić samochodzikami, rozkładać je na czynniki pierwsze, itd. Ja to samo widzę u moich dzieci.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
5
~ella 2014-01-08 (09:39) 3 miesiące 14 dni 23 godziny i 31 minut temu

pani mgr administracji Kempo, za mojego dzieciństwa wszyscy chłopcy nosili w przedszkolach rajtki

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

31
1
~stary 2014-01-08 (08:31) 3 miesiące 15 dni i 39 minut temu

W ostatnich latach zbyt wiele uwagi poświęcamy sprawom poniżej pasa. Za moich czasów szkoła zajmowała się przede wszystkim głową ucznia i za to jestem jej wdzięczny.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~ja 2014-01-08 (09:57) 3 miesiące 14 dni 23 godziny i 13 minut temu

Przyklad idzie z gory . Akto zaczal przebierac doroslych chlopcow za dziewczynki,im wyzsza godnosc tym jaskrawsza sukienka.Todziewczynki zaczely ubierac sie w kolorowe spodenki ,a co szkodzi przedszkolakow przebrac w czarne sukienki bedzie jak znalazl wilu z nch trafi do doroslych przebierancow.Draka o to zeby przykryc pedofilie u sukienkowych.

odpowiedz