Strona główna serwisu
2,5-​latek uciekł z przedszkola i błąkał się po ulicach

2,5-​latek uciekł z przedszkola i błąkał się po ulicach

2,5-latek, w środku dnia, sam wyszedł z przedszkola i błąkał się po ulicach w centrum Poznania. Zapytany przez zaniepokojoną tym widokiem kobietę o to, gdzie jest mama, zaprowadził ją do domu. Przedszkolanka, która była odpowiedzialna za dzieci, straciła pracę - podaje tvp.info.
Najprawdopodobniej chłopiec wyszedł niezauważony z placu zabaw i błąkał się po ulicach miasta. Zapytany przez zaniepokojoną tym widokiem kobietę o to, gdzie jest mama, zaprowadził ją do domu.

Matka chłopca natychmiast powiadomiła policję. Dyrektor przedszkola na razie nie chciał komentować sprawy. Wiadomo, że przedszkolanka została zwolniona w trybie natychmiastowym. Policja sprawdza, w jaki sposób chłopcu udało się wyjść z przedszkola i czy dzieci były pod fachową opieką.

Więcej na www.tvp.info
tvp.info

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (260)
Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
94
~nuaczycielka 2012-03-16 (17:31) 15 godzin i 15 minut temu

po pierwsze to nie przedszkolanka tylko nauczycielka wychowania przedszkolnego a po drugie, to są właśnie skutki oszczędności rządu na placówkach przedszkolnych - na głowie jednej osoby jest 25 dzieci wychodząc na ogród przedszkolny w jaki sposób ma ona dopilnować wszystkich?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
58
~ 2012-03-16 (21:58) 10 godzin i 48 minut temu

Mieszkam w Niemczech,moj dwulatek chodzi tutaj do zlobka.w jednej klasie jest maks. 12 dzieci i 3 przedszkolanki.co daje jedna na czworke dzieci.a w Polsce pod opieka jest ok.25 dzieci na jedna opiekunke.owszem to nie moje dziecko "ulotnilo sie" z przedszkola ale jestem sobie w stanie wyobrazic strach jaki przezyla jego mama,ale i zal mi tej Pani Przedszkolanki rowniez, bo takowe sutuacje sie niestety zdarzaja.kto ma male dzieci ten wie sam,jak z dziecmi bywa.wystarczy chwila,ze moj maluch zniknie mi z oczu i juz cos tam "zmajstruje" a tu przedszkolanka miala nie tylko jedno dziecko do pilnowania.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
39
~art 2012-03-16 (17:29) 15 godzin i 17 minut temu

... a po reformie emerytalnej, jak 65 letniej wychowawczyni maluchy się rozpełzną na miasto ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji