więcej

Ryszard Czarnecki: mój teść, gen. Mirosław Hermaszewski startuje w wyborach do PE z listy SLD.

Superstacja |  dodane 2014-01-10 (15:09) 9 miesięcy 9 dni 23 godziny i 54 minuty temu
drukuj


Mirosław Hermaszewski opinie
- Mój teść, generał Mirosław Hermaszewski ma startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na liście SLD na Mazowszu - powiedział Superstacji Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Dodał, że Hermaszewski jest bardzo dobrym dziadkiem i bardzo dobrym ojcem. - O polityce niespecjalnie rozmawiamy - dodał Czarnecki.

- Myślę, że w wielu polskich rodzinach jest tak, że czasem teść ma inne poglądy niż zięć, czy teściowa, inne niż synowa. To nie powinno prowadzić do animozji, czy niesnasek - mówi Superstacji Ryszard Czarnecki.

Czarnecki, który od 2009 r. jest posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS, w czwartek został członkiem sztabu wyborczego partii. W majowych wyborach zamierza on ubiegać się o reelekcję.

Według Superstacji, nie zapadła jeszcze decyzja, z którego okręgu będzie kandydował, ale na pewno nie będzie to Mazowsze, gdzie musiałby walczyć o mandat z teściem.

Generał Mirosław Hermaszewski ma 72 lata. 27 czerwca 1978 roku jako pierwszy i do tej pory jedyny Polak poleciał w kosmos.

Źródło: Superstacja

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 46 22.12%
nie 162 77.88%

Przeczytaj też

Mirosław Hermaszewski miał wypadek samochodowy

dodane 2013-05-24 (15:07) 1 rok 4 miesiące 25 dni 23 godziny i 56 minut temu

Mirosław Hermaszewski: czułem czyjąś obecność w kosmosie

dodane 2013-04-12 (08:24) 1 rok 6 miesięcy 8 dni 6 godzin i 39 minut temu

Mirosław Hermaszewski w kosmosie

aktualizacja 2012-06-27 (10:28) 2 lata 3 miesiące 23 dni 4 godziny i 35 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (398)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~obserwator 2014-01-10 (16:41) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 22 minuty temu

Czarneckiemu trzeba przyznać jedno - fenomenalny węch do kasy branej za nic niezależnie od tego kto rządzi Krajem. Syna też ustawia w polityce.

odpowiedz

0
0
~Gemin 2014-01-10 (16:40) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 23 minuty temu

To jest gość ,a nie to co cała szumowina bazująca na"prostocie" prostego katolickiego ludu z duchem solidaruchów...!

odpowiedz

1
0
~jajacek 2014-01-10 (16:40) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 23 minuty temu

Koryto,tylko koryto to jedyne co skłania tego rodzaju "polityków" do kandydowania do PE.

odpowiedz

2
0
~drzeki 2014-01-10 (16:40) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 23 minuty temu

Panie Hermaszewski mając takiego zięcia stracił pan szacunek u ludzi

odpowiedz

1
0
~marek 2014-01-10 (16:38) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 25 minut temu

Jakie rozbieżności p. Czarnecki. PiS w swoich działaniach jest identyczne bardzo podobne do PZPR. Proszę mi powiedzieć jaka jest różnica między I sekretarzem PZPR np. Gomułką a Kaczyńskim ? Zresztą najwięcej byłych I sekretarzy zapisało się do PiSu ... i nadal uzdrawiają świat.

odpowiedz

0
0
sindi143 2014-01-10 (16:38) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 25 minut temu

Takich mamy fachowców pytania

odpowiedz

21
1
~ufff ufff 2014-01-10 (16:13) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 50 minut temu

Czarneckiego najwięcej widać na Wiejskiej gdzie biega za dziennikarzami i wkłada głowę do każdej kamery którą widzi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ksgok 2014-01-10 (16:37) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 26 minut temu

A MOGŁEŚ POZOSTAĆ GOŚCIEM NA POZIOMIE JEDYNY W SWOIM RODZAJU!! NIESTETY KAŻDY SIĘ SPRZEDAJE KWESTIA TYLKO CENY!!!!SZKODA PANIE MIROSŁAWIE......ECH...

odpowiedz

0
0
~N21 2014-01-10 (16:37) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 26 minut temu

Czyżby Obatel Czarnecki też szykował się do lotu w kosmos?Pchają się do P.E. bo duża kasa za nic nie robienie.

odpowiedz

0
1
~dmussen 2014-01-10 (16:37) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 26 minut temu

czy bedzie reprezentowal polskie interesy, ty raczej interesy sojuza?

odpowiedz

0
0
~JURAND 2014-01-10 (16:37) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 26 minut temu

Mirku, Ty masz za zięcia takiego jąkającego sie człowieczka?

odpowiedz

0
0
~quake50 2014-01-10 (16:37) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 26 minut temu

pilocie zakichany...a ZUS...rozliczony?

odpowiedz

1
0
~bssrfbs 2014-01-10 (16:37) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 26 minut temu

W 2007 roku komuna wróciła do Polski i znowu mamy PRL, dziękujemy Wałęsa za grubą krechę!!!

odpowiedz

1
0
lilutim 2014-01-10 (16:37) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 26 minut temu

Wiem, ze cudem Pan Hermaszewski ocalal z ukrainskiej rzezi. Dlatego tym bardziej dziwi mnie, ze po latach zmarnwanych po zlej stronie, stanie w koncu w prawdzie. Coz, jeszcze poczekam, moze dojdzie do wniosku komu zawdziecza zycie...

odpowiedz

1
0
~allensteiner 2014-01-10 (16:36) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 27 minut temu

A kiedy Doda?

odpowiedz

23
28
~rex 2014-01-10 (16:00) 9 miesięcy 9 dni 23 godziny i 3 minuty temu

Czego chcecie od Hermaszewskiego porzadny gosc .Gdyby tylko takich mieli w SLD to notowania ich poszly by w gore.Kaczynski jak bedzie dawal na liste PE takich ludzi bez dorobku zawodowego jak Jurgiel.Suski i im podobnych a nie ludzi z dorobkiem to przegra wybory nawet z ekipa Ziobry o Ekipie Gowina juz nie mowie. Bedzie to koniec ekipy Kaczynskiego bo ile razy mozna przegrywac z wlasnej glupoty.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~y 2014-01-10 (16:35) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 28 minut temu

Hermaszewski jak ci nie wstyd.? chcesz dziękować komunistom za lot ,to na własny rachunek a nie Polaków.

odpowiedz

0
0
~pikuś 2014-01-10 (16:35) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 28 minut temu

wsadzić ich we dwoje w rakietę i w kosmos niech teść prowadzi a rysiu czarnecki będzie robił za małpę tylko w tej roli go widzę

odpowiedz

0
0
~strielka &bielka 2014-01-10 (16:35) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 28 minut temu

Polska z kosmosu wyglada calkiem dobrze ,a kiedys wojskowin byli najporzadniejsza sila wyciagnieta z narodu I mysle ze Pan General o tym pamieta

odpowiedz

0
0
~ciekawy 2014-01-10 (16:34) 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 29 minut temu

Nawet mam dla niego szacunek ale dałby sobie spokój z polityką stary grzyb. Co go zmusza, żeby na stare lata babrać się w tym obecnym guanie?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosyjska prasa: Szwedzi znaleźli powód, żeby się zbroić
dodane 2014-10-20 (09:35) 5 godzin i 28 minut temu

Zmarł znany astronom i astrofizyk prof. Janusz Gil
dodane 2014-10-20 (09:30) 5 godzin i 33 minuty temu

materiał wideo

Wypadek w Rakoniewicach. Osiem osób rannych
dodane 2014-10-20 (09:17) 5 godzin i 46 minut temu

Marek Sawicki: za "frajerów" przepraszam, ale nie podam się do dymisji
dodane 2014-10-20 (08:37) 6 godzin i 26 minut temu

Dziesiątki tysięcy wiernych na mszy beatyfikacyjnej Pawła VI
dodane 2014-10-19 (10:50) 1 dzień 4 godziny i 13 minut temu

Wypadek w Zieleńcu. Zginęli kobieta w ciąży i jej mąż
dodane 2014-10-19 (12:30) 1 dzień 2 godziny i 33 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy wierzysz w pojednanie Tusk-Kaczyński?

liczba oddanych głosów: 29337