więcej

Ryszard Czarnecki: mój teść, gen. Mirosław Hermaszewski startuje w wyborach do PE z listy SLD.

Superstacja |  dodane 2014-01-10 (15:09) 7 miesięcy 17 dni 5 godzin i 47 minut temu
drukuj


Mirosław Hermaszewski opinie
- Mój teść, generał Mirosław Hermaszewski ma startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na liście SLD na Mazowszu - powiedział Superstacji Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Dodał, że Hermaszewski jest bardzo dobrym dziadkiem i bardzo dobrym ojcem. - O polityce niespecjalnie rozmawiamy - dodał Czarnecki.

- Myślę, że w wielu polskich rodzinach jest tak, że czasem teść ma inne poglądy niż zięć, czy teściowa, inne niż synowa. To nie powinno prowadzić do animozji, czy niesnasek - mówi Superstacji Ryszard Czarnecki.

Czarnecki, który od 2009 r. jest posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS, w czwartek został członkiem sztabu wyborczego partii. W majowych wyborach zamierza on ubiegać się o reelekcję.

Według Superstacji, nie zapadła jeszcze decyzja, z którego okręgu będzie kandydował, ale na pewno nie będzie to Mazowsze, gdzie musiałby walczyć o mandat z teściem.

Generał Mirosław Hermaszewski ma 72 lata. 27 czerwca 1978 roku jako pierwszy i do tej pory jedyny Polak poleciał w kosmos.

Źródło: Superstacja

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 46 22.12%
nie 162 77.88%

Przeczytaj też

Mirosław Hermaszewski miał wypadek samochodowy

dodane 2013-05-24 (15:07) 1 rok 3 miesiące 3 dni 5 godzin i 49 minut temu

Mirosław Hermaszewski: czułem czyjąś obecność w kosmosie

dodane 2013-04-12 (08:24) 1 rok 4 miesiące 15 dni 12 godzin i 32 minuty temu

Mirosław Hermaszewski w kosmosie

aktualizacja 2012-06-27 (10:28) 2 lata 2 miesiące 10 godzin i 28 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (398)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~obserwator 2014-01-10 (16:41) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 15 minut temu

Czarneckiemu trzeba przyznać jedno - fenomenalny węch do kasy branej za nic niezależnie od tego kto rządzi Krajem. Syna też ustawia w polityce.

odpowiedz

0
0
~Gemin 2014-01-10 (16:40) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 16 minut temu

To jest gość ,a nie to co cała szumowina bazująca na"prostocie" prostego katolickiego ludu z duchem solidaruchów...!

odpowiedz

1
0
~jajacek 2014-01-10 (16:40) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 16 minut temu

Koryto,tylko koryto to jedyne co skłania tego rodzaju "polityków" do kandydowania do PE.

odpowiedz

2
0
~drzeki 2014-01-10 (16:40) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 16 minut temu

Panie Hermaszewski mając takiego zięcia stracił pan szacunek u ludzi

odpowiedz

1
0
~marek 2014-01-10 (16:38) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 18 minut temu

Jakie rozbieżności p. Czarnecki. PiS w swoich działaniach jest identyczne bardzo podobne do PZPR. Proszę mi powiedzieć jaka jest różnica między I sekretarzem PZPR np. Gomułką a Kaczyńskim ? Zresztą najwięcej byłych I sekretarzy zapisało się do PiSu ... i nadal uzdrawiają świat.

odpowiedz

0
0
sindi143 2014-01-10 (16:38) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 18 minut temu

Takich mamy fachowców pytania

odpowiedz

21
1
~ufff ufff 2014-01-10 (16:13) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 43 minuty temu

Czarneckiego najwięcej widać na Wiejskiej gdzie biega za dziennikarzami i wkłada głowę do każdej kamery którą widzi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ksgok 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 19 minut temu

A MOGŁEŚ POZOSTAĆ GOŚCIEM NA POZIOMIE JEDYNY W SWOIM RODZAJU!! NIESTETY KAŻDY SIĘ SPRZEDAJE KWESTIA TYLKO CENY!!!!SZKODA PANIE MIROSŁAWIE......ECH...

odpowiedz

0
0
~N21 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 19 minut temu

Czyżby Obatel Czarnecki też szykował się do lotu w kosmos?Pchają się do P.E. bo duża kasa za nic nie robienie.

odpowiedz

0
1
~dmussen 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 19 minut temu

czy bedzie reprezentowal polskie interesy, ty raczej interesy sojuza?

odpowiedz

0
0
~JURAND 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 19 minut temu

Mirku, Ty masz za zięcia takiego jąkającego sie człowieczka?

odpowiedz

0
0
~quake50 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 19 minut temu

pilocie zakichany...a ZUS...rozliczony?

odpowiedz

1
0
~bssrfbs 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 19 minut temu

W 2007 roku komuna wróciła do Polski i znowu mamy PRL, dziękujemy Wałęsa za grubą krechę!!!

odpowiedz

1
0
lilutim 2014-01-10 (16:37) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 19 minut temu

Wiem, ze cudem Pan Hermaszewski ocalal z ukrainskiej rzezi. Dlatego tym bardziej dziwi mnie, ze po latach zmarnwanych po zlej stronie, stanie w koncu w prawdzie. Coz, jeszcze poczekam, moze dojdzie do wniosku komu zawdziecza zycie...

odpowiedz

1
0
~allensteiner 2014-01-10 (16:36) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 20 minut temu

A kiedy Doda?

odpowiedz

23
28
~rex 2014-01-10 (16:00) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 56 minut temu

Czego chcecie od Hermaszewskiego porzadny gosc .Gdyby tylko takich mieli w SLD to notowania ich poszly by w gore.Kaczynski jak bedzie dawal na liste PE takich ludzi bez dorobku zawodowego jak Jurgiel.Suski i im podobnych a nie ludzi z dorobkiem to przegra wybory nawet z ekipa Ziobry o Ekipie Gowina juz nie mowie. Bedzie to koniec ekipy Kaczynskiego bo ile razy mozna przegrywac z wlasnej glupoty.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~y 2014-01-10 (16:35) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 21 minut temu

Hermaszewski jak ci nie wstyd.? chcesz dziękować komunistom za lot ,to na własny rachunek a nie Polaków.

odpowiedz

0
0
~pikuś 2014-01-10 (16:35) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 21 minut temu

wsadzić ich we dwoje w rakietę i w kosmos niech teść prowadzi a rysiu czarnecki będzie robił za małpę tylko w tej roli go widzę

odpowiedz

0
0
~strielka &bielka 2014-01-10 (16:35) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 21 minut temu

Polska z kosmosu wyglada calkiem dobrze ,a kiedys wojskowin byli najporzadniejsza sila wyciagnieta z narodu I mysle ze Pan General o tym pamieta

odpowiedz

0
0
~ciekawy 2014-01-10 (16:34) 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 22 minuty temu

Nawet mam dla niego szacunek ale dałby sobie spokój z polityką stary grzyb. Co go zmusza, żeby na stare lata babrać się w tym obecnym guanie?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie wojska utraciły kontrolę nad Nowoazowskiem
dodane 2014-08-27 (20:11) 45 minut temu

materiał wideo

Kolejni "zabłąkani" rosyjscy żołnierze na Ukrainie
dodane 2014-08-27 (18:40) 2 godziny i 16 minut temu

Sąd w Woroneżu przedłużył areszt dla ukraińskiej pilotki
dodane 2014-08-27 (17:04) 3 godziny i 52 minuty temu

Dramatyczny apel matki porwanego dziennikarza
dodane 2014-08-27 (18:48) 2 godziny i 8 minut temu

Dr Sergiusz Trzeciak i prof. Kazimierz Kik o powakacyjnym wystąpieniu premiera
dodane 2014-08-27 (13:33) 7 godzin i 23 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy turyści powinni płacić za pomoc ratowników górskich?

liczba oddanych głosów: 6571