Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek w Jabłonnie pod Warszawą. Bus śmiertelnie potrącił dziecko
Tragiczny wypadek w Jabłonnie pod Warszawą. Bus śmiertelnie potrącił dziecko

Tragiczny wypadek w Jabłonnie pod Warszawą. Bus śmiertelnie potrącił dziecko

Do tragicznego wypadku doszło w Jabłonnie pod Warszawą. Na przejściu dla pieszych bus śmiertelnie potrącił dziecko. Chłopiec miał 10 lat, zginął na miejscu - powiedział WP.PL kom. Robert Szumiata z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.


Jak powiedział kom. Szumiata, do wypadku doszło ok. godz. 17. na ulicy Zegrzyńskiej w Jabłonnie. Samochód potrącił dziecko najprawdopodobniej na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscu zdarzenia nie działała sygnalizacja świetlna i latarnie.

Kierowca został przebadany na obecność alkoholu we krwi. Testy wykazały, że był trzeźwy.

Kom. Szumiata zaznaczył, że w tym momencie nie można jeszcze mówić o winie kierowcy lub dziecka. Wyjaśni to dochodzenie.

Na miejscu policja kończy czynności dochodzeniowo-śledcze.

Droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (324)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~Moby71 2013-01-03 (19:57) 12 godzin i 12 minut temu

Na pohybel zmotoryzowanym mordercom.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
L.HAJ323 2013-01-03 (19:53) 12 godzin i 16 minut temu

Bardzo współczuje rodzicom niema słów na opisanie bólu po stracie dziecka .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
petdarek 2013-01-13 (10:46) 21 godzin i 23 minut temu

dzisiaj przejeżdżałem przez to miejsce (Zresztą tak jak i bezpośrednio po wypadku) - przejeżdżam tam bardzo często, bo pochodzę z Legionowa, mam tam rodzinę - i dzisiaj pierwszy raz w miejscu wypadku widziałem policję z radarem !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~norma 2013-01-07 (15:50) 16 godzin i 19 minut temu

Niestety, jest coraz więcej poważnych w skutkach, śmiertelnych wypadków na przejściach dla pieszych, ale to nie budzi wyobraźni urzędników Gminy. W wielu miejscach sprawna sygnalizacja świetlna to konieczność. Zasłanianie się wysokimi kosztami i rachunkiem ekonomicznym w takich przypadkach jest poprostu niemoralne. Najtrafniejszym przykładem jest przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu Chełmżyńska/Niepołomicka w Rembertowie. Jest to przejście przez które przechodzą dzieci do szkoły /a własciwie do trzech szkó,ł bo to jest zespół szkół/. Zdażyło się tam już wiele tragicznych wypadków, ale jak widać to za mało dla Gminy, żeby uruchomić sygnalizację świetlną... Na wszystkie prośby i petycje składane przez rodziców do Urzędu Gminy pada odpowiedź - NIE !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~eee 2013-01-05 (13:35) 18 godzin i 34 minut temu

Nastawiali fotoradarow a sygnalizacja swietlna nie dziala? A swoja droga smiertelny wypadek na pasach to juz nie wypadek, to morderstwo. Powinien byc najwyzszy wymiar kary, inaczej niedlugo na chodnikach beda ludzi zabijac bo sie komus spieszylo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~gall 2013-01-04 (20:02) 12 godzin i 7 minut temu

Jak widać oszczędzać też trzeba umieć żeby to robić z głową , a nie bezmyślnie .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~stop wypadką 2013-01-04 (06:21) 1 godzinę i 48 minut temu

ZAKAZAĆ BUSUW ! ZDELEGALIZOWAĆ DZIECI ! ZLIKWIDOWAĆ PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~zetX 2013-01-04 (01:00) 7 godzin i 9 minut temu

proszę jakie państwo prawa 3/4 piszących tu to same asy kierownicy i nigdy nie złamało żadnego przepisu i zapewne przed każdym przejściem zatrzymuje samochód i przepycha go bo tak będzie bardzo bezpiecznie . Opamiętajcie się jak jest winny to niech poniesie karę i to bardzo surową ale niech o tym sąd zadecyduje a nie my. Nikt z was nie był nie widział i nie wie jak było na prawdę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~Kierowca 2013-01-04 (00:00) 8 godzin i 9 minut temu

W cywilizowanym kraju kierowca widzac przejscie dla pieszych lub pieszego prubujacego przejsc zatrzymuje sie tylko w Polsce kierowcy wyprzedzaja na pasch dla pieszych a pieszych to nie czlowiek nicht stoi i czeka az panowie sie zlituja panowie kierowcy prosze wziac przyklad z innych krajow europy gdzie kierowca widzac pieszego przy pasach dla pieszych zatrzymuje sie a nie wyprzedzaja lub dodaje gazu samochodami jezdzicie coraz to lepszymi zapomnieliscie o maluchach, zaporozcach,trabantach teraz macie Super bryki ale kultura jazdy zostala w lesie i tak szybko z niego nie wyjdzie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~theszcz 2013-01-03 (23:56) 8 godzin i 13 minut temu

współczuję i ofierze i katowi oraz ich rodzinom. módlmy się

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~miki 2013-01-03 (23:52) 8 godzin i 17 minut temu

Tak, wina kierowcy a gdzie urzędnicy odpowiedzialni za obsługę tych dróg ,co biorą zaot pensje ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~bralczyk 2013-01-03 (23:40) 8 godzin i 29 minut temu

Barany z Małkini! Mieszkacie w Jabłonnej, a nie w Jabłonnie!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~2ww 2013-01-03 (23:21) 8 godzin i 48 minut temu

Skoro potrącił na pasach to czyja to jest wina? Zakładam że dzieciak nie wbiegł na pasy... Współczuje rodzicom.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~bryś 2013-01-03 (21:54) 10 godzin i 15 minut temu

A jakie papiery ma na desce rozdzielczej? Jak się jedzie to się nie przegląda odbiorców przesyłek tylko się staje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~jarek50 2013-01-03 (21:44) 10 godzin i 25 minut temu

Widocznie policja w szkole i rodzice w domu utwierdzili go w przekonaniu,że może śmiało wchodzić na przejście dla pieszych,bo ma pierszeństwo.Szkoda,że ostani raz.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~anna 2013-01-03 (21:40) 10 godzin i 29 minut temu

przeciez prawo polskie nie przewiduje przypisanie winy dziecku w tym wieku. To dziecko nie moze byc z zalozenia winne. Co najwyzej wina moga byc obarczeni jego rodzice.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~MICHU 2013-01-03 (21:39) 10 godzin i 30 minut temu

T ragedia.Dalej to :Polacy to takze super eksperci od bezpieczenstwie i ruchu drogowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Benek Raciborski 2013-01-03 (21:31) 10 godzin i 38 minut temu

Miasto wojewódzkie K., jestem na przejściu dla pieszych, w polowie jezdni. Auto omal mnie nie potrącilo. Ta ulica w dzień chodza trzyosobowe patrole policyjne. O godz. 20:30 ledwie przeszli przez te same pasy, no cóź, wszystkich wariatów nie wylapia !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~90809 2013-01-03 (21:25) 10 godzin i 44 minut temu

A to posły wprowaadza przepis zwalniaac przed przejsciem tera??????????????????????

odpowiedz