więcej

mazowieckie

Tragiczny wypadek w Jabłonnie pod Warszawą. Bus śmiertelnie potrącił dziecko.

Logo dostawcy  WP.PL |  aktualizacja 2013-01-03 (20:12) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 52 minuty temu
drukuj

Do tragicznego wypadku doszło w Jabłonnie pod Warszawą. Na przejściu dla pieszych bus śmiertelnie potrącił dziecko. Chłopiec miał 10 lat, zginął na miejscu - powiedział WP.PL kom. Robert Szumiata z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.



Jak powiedział kom. Szumiata, do wypadku doszło ok. godz. 17. na ulicy Zegrzyńskiej w Jabłonnie. Samochód potrącił dziecko najprawdopodobniej na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscu zdarzenia nie działała sygnalizacja świetlna i latarnie.

Kierowca został przebadany na obecność alkoholu we krwi. Testy wykazały, że był trzeźwy.

Kom. Szumiata zaznaczył, że w tym momencie nie można jeszcze mówić o winie kierowcy lub dziecka. Wyjaśni to dochodzenie.

Na miejscu policja kończy czynności dochodzeniowo-śledcze.

Droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 4.17%
nie 138 95.83%

Przeczytaj też

Bus potrącił pieszego w Belnie - droga nr 74 zablokowana

dodane 2013-03-09 (20:05) 1 rok 5 miesięcy 24 dni 12 godzin i 59 minut temu

Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę koło Grodziska Mazowieckiego

dodane 2013-01-07 (12:40) 1 rok 7 miesięcy 26 dni 20 godzin i 24 minuty temu

Po zderzeniu samochodów zablokowana droga krajowa nr 82

dodane 2013-01-05 (14:34) 1 rok 7 miesięcy 28 dni 18 godzin i 30 minut temu

Dwie ofiary wypadku w Lesiskach

dodane 2013-01-05 (08:32) 1 rok 7 miesięcy 29 dni i 32 minuty temu

Policja: 21 zabitych i 247 rannych w wypadkach drogowych

dodane 2012-12-24 (10:17) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 22 godziny i 47 minut temu

Tragiczny wypadek na obwodnicy Gorzowa Wlkp. - nie żyje 1 osoba

dodane 2012-12-23 (01:35) 1 rok 8 miesięcy 11 dni 7 godzin i 29 minut temu

materiał wideo

Zderzenie samochodu z pociągiem w Koninie. Jedna osoba nie żyje

dodane 2012-12-22 (12:40) 1 rok 8 miesięcy 11 dni 20 godzin i 24 minuty temu
materiał foto

Tragiczny wypadek w Łódzkiem

dodane 2012-09-13 (10:59) 1 rok 11 miesięcy 20 dni 22 godziny i 5 minut temu

materiał foto

Tragiczny wypadek busa na drodze krajowej nr 8

dodane 2012-06-19 (10:44) 2 lata 2 miesiące 14 dni 22 godziny i 20 minut temu

W innych serwisach

  • Kody rabatowe: Kod promocyjny Polski Bus
  • Pytamy.pl: Wypadek w taksówce

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (324)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~ds 2013-01-03 (21:12) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 11 godzin i 52 minuty temu

o tej godzinie jest już ciemno a jeszcze latarnie nie działały i do tego mógł samochód z przeciwka nadjechać a światła z innego pojazdu mogą tak oślepić że ciężko coś zobaczyć

odpowiedz

11
6
~oli 2013-01-03 (19:52) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 13 godzin i 12 minut temu

a co dalej z tym kierowca?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~bobi 2013-01-03 (21:11) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 11 godzin i 53 minuty temu

Kierowca na pewno jest z PO.

odpowiedz

24
1
~wrocl 2013-01-03 (20:28) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 36 minut temu

Odpowiadać powinien urzędnik, urzędnicy odpowiedzialni za ten odcinek, ewentualnie firma, która ma to zlecone.. Powinni za własne złożyć się na rekompensatę dla rodziców.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~ile można 2013-01-03 (21:10) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 11 godzin i 54 minuty temu

Codziennie news o wypadku a to bus a to osobówka a to tir - nie ma już o czym pisać? Wypadki były, są i będą. Wielu moich znajomych zginęło z własnej lub czyjejś winy/głupoty/pecha ale na wupe jakoś nie wyczytałem. Letarg po nowym roku czy tematy zastępcze?

odpowiedz

0
2
~myki 2013-01-03 (20:47) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 17 minut temu

co się z tym krajem porobiło za obecnych rządów??? do czego to POdobne aby busy zabijały 10 latków!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~Enlly 2013-01-03 (21:06) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 11 godzin i 58 minut temu

Kodorencje dla rodziny

odpowiedz

3
5
~k 2013-01-03 (21:05) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 11 godzin i 59 minut temu

Sprawdźcie koniecznie czy kierowca busa nie jest przypadkiem radnym z PiS-u. Jeżeli tak to napewno jest winny.

odpowiedz

11
0
~Blue 2013-01-03 (21:04) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 1 minutę temu

To jak k.... było tak jak piszecie - niesprawna sygnalizacja + latarnie, to trzeba było postawić na przejściu tych matołów od wystawiania fotoradarów, nie wypisali by paru mandatów, ale może dziecko by żyło.

odpowiedz

32
0
~arletta 2013-01-03 (20:35) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 29 minut temu

Nie działała sygnalizacja świetlna i oświetlenie,ale na pewno zakichany radar albo ze dwa działał,tylko po co??????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Radek 2013-01-03 (21:03) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 1 minutę temu

[*]

odpowiedz

24
1
~roman 2013-01-03 (21:01) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 3 minuty temu

mamy pogode deszczowa co nic prawie nie widac i niech rodzice ubieraja swoje pociechy w jaskrawe kolory bo o tragedie nie malo a nie na czarno ubrany leje i mysla ze ich widac wszedzie

odpowiedz

3
7
~wexxx 2013-01-03 (20:37) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 27 minut temu

pytacie co z nim zrobią? A bedzie pewnie niewinny jak Maciej Z co zabił kolege w ferrari. no musi byc sprawiedliwosc prawda?ten kraj to kpina!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
18
~adamos70 2013-01-03 (20:38) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 26 minut temu

To nie wina kierowców,że ten pieprzony tuskowy,zdradziecki układ każe ludziom gnać do przcy i z pracy coraz szybciej i szybciej,a koszty życia są tego głównym powodem,ten człowiek tego nie mógł przewidzieć,i mądralować może tylko ten co nic w życiu nie robi,albo jakaś nimota co całe swe życie pod opieką mamy jeżdzi do pracy komunikacją miejską,wtedy nie będzie to jego wina,bo kieruje ktoś inny.Wyrazy współczucia dla rodzny chłopca i kierowcy tego auta!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
0
~toja 2013-01-03 (20:53) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 11 minut temu

Podać nalezałoby do sądu zarządce drogi. Pamietacie jak niedawno pisano o policjancie co zapieprzał motorem 160km/h na remontowanym odcinku drogi gdzie było ograniczenie do 40? Zderzył się z ciezarówka i zarzuty postawili tym co organizowali te roboty, że niby źle je oznakowali. no ale to był POLICCJANT, a wiadomo że w Polsce władza ustawodawcza, wykonawcza, policja i złodzieje są ponad prawem, a dzieci i kierowcy busów nie.

odpowiedz

11
2
~mala 2013-01-03 (20:53) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 11 minut temu

a czy to dziecko szlo same , gdzie byli rodzice ? pogoda okropna, a ludzie wlaza na pasy jak swiete krowy,bo ciezko glowe przekreciec i spojrzec czy nic nie jedzie, wiadomo przed pasami trzeba zachowac szczegolna uwage , ale piesi musza miec siadomosc, ze jak jest ciemno, pada, a dodatkowo oslepiaja cie swiatla innych aut to ciezko dojrzec czlowieka oczywiscie ubrnaego na czarno, bo ciezko zalozyc chociazby opaske odblaskowa, moim zdaniem PIESI sami sie prosza o SMIERC

odpowiedz

3
0
karcia2212 2013-01-03 (20:38) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 26 minut temu

przeciez to w Jablonnie to dlaczego Policja w Legionowie sie tym zajela? w Jablonnie przeciez tez maja komisariat ;/

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~radzio 2013-01-03 (20:50) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 14 minut temu

Bedzie dalej jezdzic na PKSach :) bo to nasza polska ukochana

odpowiedz

0
2
~badylarz 2013-01-03 (20:50) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 14 minut temu

to jablonowo to gdzies w okolicach tych sadow jablkowych pod grojcem??

odpowiedz

3
7
~AcDc 2013-01-03 (20:37) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 12 godzin i 27 minut temu

Zakazac uzywania samochodow. Ponad 5 tys osob ginie rocznie na drogach. Albo wprowadzic przynajmniej coroczne obowiazkowe testy psychologiczne dla wszystkich kierowcow. (Ciekawe jaki bylby krzyk gdyby tyle osob ginelo od broni palnej).

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Nieoficjalnie: w Polsce ma być więcej wojsk NATO
dodane 2014-09-02 (21:25) 11 godzin i 39 minut temu

Lekarze bez Granic: świat przegrywa batalię z Ebolą
dodane 2014-09-02 (19:40) 13 godzin i 24 minuty temu

Wicepremier Elżbieta Bieńkowska polskim kandydatem na komisarza UE
dodane 2014-09-02 (17:34) 15 godzin i 30 minut temu

Kancelaria Prezydenta: rozmowy ws. nowego premiera po dymisji Tuska
dodane 2014-09-02 (13:54) 19 godzin i 10 minut temu

"Rzeczpospolita": NATO wierzy w dobrego Putina
dodane 2014-09-02 (12:47) 20 godzin i 17 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto powinien zastąpić Donalda Tuska na stanowisku premiera?

liczba oddanych głosów: 16058