Strona główna serwisu
Antoni Macierewicz: istnieje nagranie ze spotkania Tuska z Putinem w Smoleńsku

Antoni Macierewicz: istnieje nagranie ze spotkania Tuska z Putinem w Smoleńsku

- Niewątpliwie istnieje nagranie ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem 10 kwietnia 2010 roku. Nie ma wątpliwości - powiedział Antoni Macierewicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl. Wiceprezes PiS był pytany o komentarz do ujawnionych niedawno przez tygodnik "Do Rzeczy" zdjęć polityków, które miały pochodzić ze Smoleńska.
Macierewicz zwrócił także uwagę, że na niektórych zdjęciach widać osoby robiące notatki. - Doświadczenie ostatnich lat uczy, że jeżeli coś zostało utrwalone, to prędzej czy później dostanie się do opinii publicznej - uważa Macierewicz.

Pytany o same zdjęcia Macierewicz ocenił, że "są okropne". Polityk przewiduje jednak, że w najbliższym czasie dowiemy się, co "zostało załatwione w Smoleńsku". - Dowiemy się, co oznaczały te wyciągnięte wzajemnie do siebie i przybijane piąstki. Im szybciej pan Donald Tusk spróbuje nam wyjaśnić, tym dla niego i dla nas jako narodu w jakimś sensie po prostu lepiej - zaapelował Macierewicz. - Może jest na to jakieś naturalne wyjaśnienie, nie mogę odrzucić takiej możliwości, że ono jest, wiec niech je pan premier Donald Tusk poda. Jeżeli nie poda, to zostaną tylko te najstraszniejsze - dodał wiceprezes PiS.

Tygodnik "Do Rzeczy" ujawnił 12 niepublikowanych dotąd zdjęć ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem w Smoleńsku. Seria fotografii ma być dowodem na to, że zdjęcie - które jako pierwszy opublikował tygodnik "w Sieci" - przedstawiające uśmiechniętych Donalda Tuska i Władimira Putina 10 kwietnia 2010 r. nie jest ani fotomontażem, ani przypadkowym jednorazowym kadrem. Cezary Gmyz, autor tekstu okładkowego, twierdził, że wyciekło ono z Centrum Informacyjnego Rządu.

CIR twierdzi z kolei, że "w archiwum KPRM nie ma fotografii opublikowanej w tygodniku 'W sieci' oraz w tygodniku 'Do Rzeczy', którą rzekomo wykonano 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku".

Czytaj więcej na ten temat: "Do Rzeczy" publikuje zdjęcia ze Smoleńska klatka po klatce

Źródło: niezalezna.pl
niezalezna.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1053)
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
26
~babo 2013-11-28 (17:45) 23 godzin i 52 minut temu

SMOLEŃSK!!!ZDRADZENI O ŚWICIE>ja wierzę,że prawda kiedyś wyjdzie na jaw.może nie doczekam,ale moje wnuki na pewno!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
24
~Pan Sułek 2013-11-27 (22:59) 18 godzin i 38 minut temu

Grzegorz Schetyna jest bardzo ważnym elementem PO. Dlatego Donald Tusk nie może sobie pozwolić na wyrzucenie go z partii. Wiązałoby się to bowiem z odpływem części elektoratu oraz członków PO średniego szczebla. Tymczasem Platforma Obywatelska nie może sobie pozwolić na dalsze spadki. Tusk jest więc w sytuacji patowej. Jednocześnie Grzegorz Schetyna ma czego się bać, chociażby w związku z cieniem, jaki rzucają na niego ostatnio ujawnione afery korupcyjne. Zapewne stara się szukać jakiejś formuły ugody z Tuskiem. Jednak to, co aktualnie proponuje mu premier, prowadzi do jego marginalizacji politycznej. Teraz pozostaje pytanie, kiedy Schetyna uzna, że Donald Tusk proponuje mu tak mało, iż nie ma już nic do stracenia i wyjdzie z tej partii. To będzie koniec Platformy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
34
~Palestyńczyk 2013-11-27 (22:15) 19 godzin i 22 minut temu

Pakt Putin - Tusk trwa, ale już nie długo. Tusk pożałujesz tego haniebnego czynu!!! Jesteś ZEREM!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
26
~vejderus 2013-11-30 (18:23) 23 godzin i 14 minut temu

tusk zlecił, a putin wykonał, chyba że na odwrót

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
21
~Olo 2013-11-27 (21:31) 20 godzin i 6 minut temu

Mnie bardziej interesuje ile byłoby bezrobotnych w Polsce gdyby Wielka Brytania nie stworzyła miliona miejsc pracy dla polskich obywateli. To więcej niż nasze demokratycznie wybierane rządy w latach(2001- 2013) 40- 50% z nas nie miało by pracy, ludzie żebrali by masowo na ulicach? Ciekawe czy ktoś, kiedykolwiek odpowie za tę nieudolność. Warto zastanowić się przy kolejnych wyborach. Prawda?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
32
~marko31 2013-11-27 (21:24) 20 godzin i 13 minut temu

Z tego zdjęcia można snuć takie przypuszczenie . KURDE , UDAŁO SIĘ I JUŻ NIE BĘDĄ BRUŹDZIĆ , DZIEKI

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
29
Bóg Honor i Ojczyzna 2013-11-27 (21:21) 20 godzin i 16 minut temu

Jak to możliwe, że skorumpowany rząd Donalda Tuska nie został jeszcze POddany do dymisji?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
20
~oklo 2013-11-27 (20:32) 21 godzin i 5 minut temu

spojrzenie PUTINA na TUSKA ty Polska marionetko

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
22
~LM 2013-11-27 (20:18) 21 godzin i 19 minut temu

Ciekawe kiedy Tusk zrobi w portki?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
34
Bóg Honor i Ojczyzna 2013-11-27 (21:23) 20 godzin i 14 minut temu

"Przyznaję, Antek mnie fascynował. Był ciekawy. Przyciągały mnie jego wyważone, katolickie poglądy - wspominał w rozmowie z "Wprost" Antoni Mężydło, dziś poseł PO. Bardzo odpowiadał mi też jego 'Głos'. Poza tym był profesjonalistą. Pamiętam, że wpadliśmy kiedyś razem w milicyjną obławę. Był przygotowany. Jeszcze w suce wyjął tabliczkę czekolady i dał mi połowę" - opowiadał w 2010 r. Mężydło." No teraz to nie Mężydło, tylko Straszydło. Boi się własnego cienia, bo jest z PO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
20
~obserwator1 2013-11-27 (20:17) 21 godzin i 20 minut temu

Teraz będzie NAGONKA na fotografa , jak swego czasu na MARIUSZA KAMIŃSKIEGO ( uwczesnego szefa CBA ) który UJAWNIŁ AFERĄ HAZARDOWĄ Z UDZIAŁEM MIRA ; ZDZICHA i ZBYCHA . AFERĘ UNIEWINNIONO A TEGO CO WYKRYŁ W DALSZYM CIĄGU tuSSek chce OSADZIĆ W WIĘZIENIU . Ludzie a ile tych afer było ??Teraz PO przekręciło na 2 miliardy i cisza ! , afera taśmowa i cisza ! , Amber Gold i cisza ! ,AFERA ŚMIECIOWA i cisza ! ,sawicka uniewinniona !! i wiele innych i CISZA !!!!.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
18
~westeq 2013-11-27 (20:06) 21 godzin i 31 minut temu

ocena - POLITYK NIE POWSTRZYMAŁ EMOCJI .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
18
~od do 2013-12-04 (13:20) 4 godziny i 17 minut temu

czas na trybunał stanu dla tuska i całego po-psl , sld i ruchu palikota

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
25
~mm 2013-11-30 (15:05) 2 godziny i 32 minut temu

Pierwsze opinie na temat przyczyn tej tragedii pojawiły się w mediach już po paru minutach. Zamach, atak terrorystyczny - te słowa były jakby tabu i ani razu nie padły. Dlaczego?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
21
~Miś 2013-11-27 (21:30) 20 godzin i 7 minut temu

PO uśmiechach widać, że spisek się udał !...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
21
~sdvb 2013-11-28 (01:26) 16 godzin i 11 minut temu

k....na tym zdjeciu rzeczywiscie jest jakies niehalo- tusk wyglada jakby dziekowal-cieszyl sie do putuna za sciagniecie samolotu na ziemie- a putin robi mine jakby mowil - a nie mowilem ci

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
25
~obywatel 2013-11-27 (22:09) 19 godzin i 28 minut temu

A jeżeli się okaże że ci co nawoływali do mordu na Polakach ( dorżnąć watahę ) dokonali zamachu ( mord polityczny) w celu przejęcia władzy i ograbienia , rozprzedania majątku narodowego? Nie dziwi was fakt że Tusk i Komorowski zaraz po " katastrofie " obwinili pilotów jeszcze zanim zaczęło się śledztwo.Samo zmuszanie posłów PO ( esemesy w których była instrukcja by obwiniać pilotów) to sprawa dla prokuratury.W wersje katastrofy wierzy chyba tylko ekipa Laska.. To taki magik , szaman ,jedyny na świecie który do śledztwa nie potrzebuje podstawowych dowodów : wraku samolotu ,rejestratorów , sekcji zwłok ,czy analizy miejsca wypadku .wystarczy mu publiczne obwinianie pilotów przez Tuska i Komorowskiego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
23
~bufetowa 2013-11-27 (20:38) 20 godzin i 59 minut temu

Bolszewikom jeszcze nic sie nie udalo. Tylko czekac kiedy prawda wyjdzie na jaw !!!!

odpowiedz