więcej

Olejnik o zdjęciu zwłok Jadwigi Kaczyńskiej: skandal!.

Radio Zet, WP.PL |  dodane 2013-01-20 (09:54) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 9 godzin i 20 minut temu
drukuj


Dziennikarka Monika Olejnik opinie video
Dziennikarka Radia ZET Monika Olejnik rozpoczęła program "7 Dzień Tygodnia" od zdjęcia na drugiej stronie weekendowego wydania "Super Expresu". - Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. To jest zdjęcie ze szpitala, jak wynoszona jest mama Jarosława Kaczyńskiego. To jest po prostu skandal - mówiła Olejnik. Zgodzili się z nią politycy obecni w studiu.

- W żaden sposób nie powinno się w ten sposób zarabiać na życie. To jest straszne - powiedział Stanisław Żelichowski z PSL.

- Absolutnie podzielam tę opinię. Też byłem zszokowany tym zdjęciem - dodał Jacek Protasiewicz.

- Straszne - stwierdził Adam Hofman, rzecznik prasowy PiS.

Nałęcz: "Bardzo przepraszam za tę wypowiedź"

Monika Olejnik zapytała również Tomasza Nałęcza o jego wypowiedź z wywiadu dla "Super Expressu". Nałęcz w rozmowie z redaktorem naczelnym tabloidu powiedział, że „nie wykluczone, że śmierć jeszcze bardziej osamotni Jarosława Kaczyńskiego i że będzie on jeszcze bardziej pełnym bólu odyńcem, jeszcze mocniej szarżującym na różne barykady.

Tomasz Nałęcz przeprosił za tę wypowiedź. - Niepotrzebnie odpowiedziałem na niepotrzebne pytanie. To nie jest czas, żeby takie pytania zadawać i żeby na nie odpowiadać. Bardzo przepraszam wszystkich, których ta wypowiedź dotknęła - mówił doradca prezydenta w Radiu ZET.

Zobacz film Jadwiga Kaczyńska - wspomnienie:




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 635 17%
nie 3101 83%

Przeczytaj też

Ostatnie pożegnanie Jadwigi Kaczyńskiej

aktualizacja 2013-01-23 (15:40) 1 rok 10 miesięcy 26 dni 3 godziny i 34 minuty temu
materiał foto

Pogrzeb Jadwigi Kaczyńskiej

dodane 2013-01-23 (12:00) 1 rok 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 14 minut temu

Po śmierci mamy to politycy PiS będą rodziną Jarosława Kaczyńskiego

dodane 2013-01-21 (08:45) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 10 godzin i 29 minut temu

Jarosław Kaczyński po śmierci matki Jadwigi odejdzie z polityki?

dodane 2013-01-21 (06:07) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 13 godzin i 7 minut temu

materiał wideo

Fragmenty rozmowy z Jadwigą Kaczyńską - film

dodane 2013-01-17 (20:36) 1 rok 11 miesięcy 1 dzień 22 godziny i 38 minut temu
materiał foto

Jadwiga Kaczyńska nie żyje

dodane 2013-01-17 (14:39) 1 rok 11 miesięcy 2 dni 4 godziny i 35 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Śmierć
  • Film: Jarosław Kaczyński

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (2936)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

22
4
~polka 2013-01-20 (22:30) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 20 godzin i 44 minuty temu

Wieczny Odpoczynek Racz Jej Dac Panie... [*]

odpowiedz

21
3
~Tom. 2013-01-20 (21:33) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 21 godzin i 41 minut temu

Oto Polityka Miłości.

odpowiedz

21
3
~dobrzyk21 2013-01-20 (20:48) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 22 godziny i 26 minut temu

"Jezyk milosci PO"

odpowiedz

21
3
~kuba 2013-01-20 (19:58) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 23 godziny i 16 minut temu

brak kultury, jak szydło z worka - zawsze wyuchodzi.

odpowiedz

22
4
~PPR Walcząca 2013-01-20 (19:42) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 23 godziny i 32 minuty temu

Pan Profesor Nałęcz ??? Nigdy bym nie uwierzył ! Jaki upadek i on reperezentuje PRezydentaaaa >>>> DNO.

odpowiedz

22
4
~Ktoś 2013-01-20 (18:57) 1 rok 10 miesięcy 29 dni i 17 minut temu

Prezydent za taką wypowiedz już dawno powinien go odsunąć i nie czekać na żadne tłumaczenia.On jest zwykłym prostakiem a nie profesorem!!!!

odpowiedz

25
7
~xxx 2013-01-20 (17:15) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 1 godzinę i 59 minut temu

Nałęcz doradcą Komorowskiego.Żałosne

odpowiedz

21
3
~jan 2013-01-20 (16:59) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 2 godziny i 15 minut temu

ten pan to zwykly cham

odpowiedz

28
10
~Byłynawot 2013-01-20 (16:13) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 3 godziny i 1 minutę temu

Kto to jest Nałęcz? Paszport ,,Sikorskiego,, Oxfordzkiego dywersanta na usługach GRU!!!!

odpowiedz

27
9
~E.K 2013-01-20 (15:12) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 4 godziny i 2 minuty temu

Nałęcz ja zawsze blysnol ale czego można spodziewać się po chorągiewce

odpowiedz

23
5
~HAK 2013-01-20 (13:58) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 5 godzin i 16 minut temu

TYLKO W POLSCE TAKA KANALIA MOŻE BYĆ "PROFESORKIEM"I JAKIMŚ TAM DORADCĄ BULA.SĄ WIDAĆ SIEBIE WARCI.NIKT PORZĄDNY NIE ZATRUDNIŁBY TAKIEGO ĆWOKA NAWET DO CZYSZCZENIA KIBLI !!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

34
16
~Torress 2013-01-20 (11:38) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 7 godzin i 36 minut temu

Najważniejsze, że Nałęcz powiedział to co myśli pokazując siebie, swoje chamstwo i prostactwo w pełnej gali.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
8
~yj 2013-01-20 (11:18) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 7 godzin i 56 minut temu

szczerbata stokrotka jaja se robi?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

26
8
~szzary 2013-01-20 (10:47) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 8 godzin i 27 minut temu

Nałęcz...ty ...., no włalsnie ty...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

21
3
~Kir 2013-01-20 (10:42) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 8 godzin i 32 minuty temu

Tematem tego artykułu jest podłość szmatławca "SE". Niechęć do Kaczyńskiego, Olejnik czy Nałęcza zostawcie sobie na inne okazje.

odpowiedz

31
13
~citizen 2013-01-20 (10:16) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 8 godzin i 58 minut temu

Dorze że się Nałęcz zreflektowałeś bo chamskie to było do bólu co powiedziałeś

odpowiedz

22
5
~H@nys 2014-01-27 (11:25) 10 miesięcy 22 dni 7 godzin i 49 minut temu

Oni mogą nas obrażać. Ale spróbujmy tylko sięgnąć po "resortowe dzieci" ....

odpowiedz

22
5
~niesmak 2014-01-08 (17:05) 11 miesięcy 11 dni 2 godziny i 9 minut temu

Nałęcz to chyba knur, że w drugim człowieku widzi jakiegoś odyńca.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
9
~koko 2014-01-07 (12:28) 11 miesięcy 12 dni 6 godzin i 46 minut temu

oj Olejnik widać już u ciebie starość

odpowiedz

17
0
~W 2014-01-06 (20:02) 11 miesięcy 12 dni 23 godziny i 12 minut temu

BĄDŹMY DLA SIEBIE DOBRZY, A ŚWIAT STANIE SIĘ LEPSZY. TO MY KREUJEMY RZECZYWISTOŚĆ!! ŚWIAT TO MY, NASZE PRAGNIENIA I EMOCJE.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 8 godzin i 9 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 8 godzin i 59 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 8 godzin i 50 minut temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 9 godzin i 9 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29250