Strona główna serwisu
Lubuskie: pijany kierowca spowodował wypadek. Zginęły 3 osoby

Lubuskie: pijany kierowca spowodował wypadek. Zginęły 3 osoby

Trzy osoby zginęły w nocy w wypadku na drodze nr 22 w pobliżu wsi Zdroisko (Lubuskie). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, kierowca jednego z nich był pod wpływem alkoholu - poinformował Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.
Z wstępnych ustaleń policji wynika, że ok. godz. 1.30 w nocy 28-letni kierowca audi na łuku drogi zjechał na przeciwny pas i uderzył w jadącego nim fiata pandę. Tym autem podróżowały trzy osoby - dwie kobiety i mężczyzna. Wszyscy zginęli na miejscu.

- 28-latek kierujący audi trafił do szpitala z obrażeniami nogi. Przeprowadzane tam badanie jego krwi wykazało, że miał w organizmie ok. dwóch promili alkoholu - powiedział Jaroszewicz.

Śledztwo ws. wypadku prowadzone jest przez policję pod nadzorem prokuratora. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu kodeks karny przewiduje karę do 12 lat więzienia oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W związku z wypadkiem droga krajowa nr 22 była zablokowana przez kilka godzin. Policję powiadomił o tragedii 28-letni kierowca audi.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (914)
Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
290
oisac 2014-02-01 (08:37) 10 godzin i 21 minut temu

Tylko kara śmierci , dla pijanych kierowców zabójców da pozytywny efekt .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
176
~Stan 2014-02-01 (08:35) 10 godzin i 23 minut temu

Te miejscowe pijaczki hodowane są przez policję. Ta bowiem nie zatrzymuje swoich ziomków, szczególnie zaś tych łysych w starym bmw. Kolesie mają zatem poczucie bezkarności i rozrabiają ile wlezie. Jedyne wyjście to częstsze kontrole krzyżowe i zabieranie auta jeśli jest powyżej 0.5 promila. Bez prawka koleś pojedzie ale bez swojej bryki już nie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
135
~gonzo 2014-02-01 (08:30) 10 godzin i 28 minut temu

Na równi ukarać tych z którymi pił.Zabrał komuś rodzinę i teraz będzie wylegiwał się w więzieniu na jej koszt!!!Dostanie maksymalnie 12 lat,czyli po 4 za ZYCIE!!!Taką mamy demokratyczna Polskę,gdzie każdy za pół darmo może mordować nie ponosząc większych konsekwencji!!Za komuny(choć nie byłem za tym ustrojem),dostał by czapę lub wyrok wyższy niż te śmieszne 12 lat.Rodziny juz nikomu nie odda a będzie jeszcze żył na jej koszt!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3