więcej

Spot TV Trwam. "Raty u Dworaka"?.

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2012-07-31 (18:57) 2 lata 4 miesiące 17 dni 5 godzin i 51 minut temu
drukuj


Kadr ze spotu TV Trwam
Kadr ze spotu TV Trwam opinie
"Nie stać was na całość? Myślicie o kupieniu czegoś na raty? Mamy dla was ciekawą propozycję. Najlepsze raty znajdziecie w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji" - tak zaczyna się animowany spot wyprodukowany przez Telewizję Trwam. Dotyczy procesu przyznawania koncesji na pierwszym multipleksie i informacji o udzieleniu rat na opłaty koncesyjne trzem spółkom.

"Oto historia trzech wybranych klientów. Od razu powiedzmy - to nie jest nasz wybór. Wyboru dokonała Najwyższa Izba Kontroli. Tak się składa, że wszyscy klienci dopiero co otrzymali miejsce na cyfrowym multipleksie pierwszym, bo mieli mieć kasę. Hm... mieli mieć" - odczytuje lektor. Zaraz potem nazywa Jana Dworaka, szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, "szefem sprzedaży ratalnej".

W rytm znanego utworu z filmu "Vabank" ukazuje się animacja, która przedstawia trzy postacie - symbolizujące spółki Eska TV, Lemon Records i Stavkę, które uzyskały koncesje na nadawanie na multipleksie. Postacie te wchodzą do gabinetu Jana Dworaka. W środku wisi portret Bronisława Komorowskiego.

Postacie symbolizujące spółki pukają do gabinetu - i na pytanie "kto tam" odpowiadają "sami swoi".

Jak wynika ze spotu wyprodukowanego przez TV Trwam, te trzy spółki "mają kłopoty z opłatą za koncesję". - Może na raty? - proponują postacie z filmu.

Animowana postać Jana Dworaka odpowiada: - Żaden problem, ja wszystko mogę. Jak wam rozłożyć? Przecież nie wyjdę na durnia przed Rydzykiem. Dałem wam koncesję, a wy nie macie kasy. Oczywiście że wam rozłożę. To ile?

Postaci przedstawiające spółki "niepewnie" proponują po 36 i 10 rat, ale postać Jana Dworaka odpowiada, że kieruje się "polityką miłości" i proponuje 114 i 93 raty. - Zawsze mogę powiedzieć, że kierowałem się interesem koncesjonariusza i interesem publicznym - odpowiada na filmie postać szefa KRRiT. I zastanawia się "jak przekonać ludzi, że piosenki disco i polo, kolejna stacja związana z TVN i jeszcze jedna związana z Polsatem w ich telewizorach leży w ich interesie".

- A, niech się inni martwią - kończy na filmie postać szefa KRRiT. - Może w ogóle nie będziecie musieli tych rat spłacać?

Cały spot kończy stwierdzenie: "stop dyskryminacji" i słowa lektora: "w demokracji potrzebujemy wyboru - realnego".

Na początku lipca "Rzeczpospolita" przedstawiła listę nadawców, którym KRRiT pozwoliła na spłatę opłaty koncesyjnej w ratach. Jak wynika z informacji gazety spółki Stavka i Lemon Records 10,8 mln zł mogą spłacać w 114 ratach, zaś Eska TV opłatę może uiścić w 94 ratach na kwotę 7,3 mln zł.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 559 88.73%
nie 71 11.27%

Przeczytaj też

Bp Mering: czas zakończyć dyskryminację Telewizji Trwam

dodane 2012-08-08 (02:35) 2 lata 4 miesiące 10 dni 22 godziny i 13 minut temu

Prokuratura zajmie się doniesieniem Lux Veritatis na KRRiT

dodane 2012-08-02 (12:40) 2 lata 4 miesiące 16 dni 12 godzin i 8 minut temu

Zwolnione miejsca na multipleksie - dla TV Trwam?

dodane 2012-07-31 (17:19) 2 lata 4 miesiące 17 dni 7 godzin i 29 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (508)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

879
208
~Andrziej 2012-07-31 (21:36) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 12 minut temu

Mam 30 lat, wyzsze wyksztalcenie, nie najgorsza prace...Od niedawna zaczalem w sumie przypadkowo sluchac Radia M wieczorami kiedy wracalem z pracy....Uwazam,ze programy typu ,,rozmowy niedokonczone,, czy podobne programy wieczorne-publicystyka i polityka jest bardzo dobra i ciekawa,zupelnie odmienne punkty widzenia od tych,ktore prezentuja TVN,POLSAT czy TVP....Mysle,ze ciekawe,a czlowiek otwarty powinien siegac do wszsytkich zrodel...co do Ojca Rydzyka to postac kontrowersyjna,ale mimo wszsytko uwazam,ze zrobil wiecej dobrego niz zlego,napewno nie jest gorszy od 90% polskich politykow,w dodatku ma przeciwko sobie mainstreamowe media..Ale to w sumie niewazne...Same programy w Radiu M sa dobre i tyle...Zanim dacie minusy to naprawde przemyslcie i moze sprobujcie sami troche posluchac...Pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 31 ukrytych odpowiedzi

575
0
~Waldi 2012-07-31 (22:11) 2 lata 4 miesiące 17 dni 2 godziny i 37 minut temu

Nie przyznanie koncesji na multiplexie dla mediów Ojca T.Rydzyka była dla tych mediów i nadal jest najlepszą reklamą dla tych mediów. Biorąc pod uwage fakt ,że i tak ta koncesja zostanie przyznana ,to między czasie zwiększyła sie ilość słuchaczy tegoż medium.Myśle ,że po katolicku będzie ze strony o.T.Rydzyka ,że podziękuje KRRiTV za darmowa reklamę dla jego mediów.Spot ,o którym tu mowa jest gwożdżiem do trumny KRRiTV.Całkowita kompromitacja tego ciała politycznego jak i samej władzy. Tusk powinien podac sie do dymisji wraz ze wszystkimi agendami rządowymi ,które powoływał do pracy. To samo prezydent RP powinien uczynic ,gdyż powinien stanąć po stronie osób dopominających sie o wysłuchanie ich postulatu.Jak widać i prezydent jest do wymiany jak i rząd RP.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

766
205
~wawa 2012-07-31 (21:12) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 36 minut temu

Sam, nie raz śmiałem się z Radio Maryja i tv Trwam, ale ostatni oglądałem i słucham uważnie. Wszystko co słyszałem z innych mediów okazało się wielkim kłamstwem. O tym co słyszałem teraz widzę czego boi się Tusk

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3443
3089
Roch pozdrawia 2012-07-31 (20:34) 2 lata 4 miesiące 17 dni 4 godziny i 14 minut temu

Prawda płynąca z ekranu TVTrwam i z anteny RM, to prawda dla niektórych zabójcza. Przecież gdyby tak nie było - jaki sens miałaby walka z katolickimi mediami? Żaden. Byłaby po prostu śmieszna. Ale tak nie jest. Treści płynące z tych, niemal ostatnich wolnych mediów w Polsce, są dla sprawujących przejściowo władzę w NASZYM kraju zabójczo niebezpieczne. To dlatego ta histeria, obsesyjna, paranoiczna nienawiść, żądza zniszczenia za wszelką cenę. Ale walka z TVTrwam i RM jest przecież z góry przegrana. Chyba nikt, nawet najbardziej zagorzały i zapluty wróg tych mediów nie wierzy, że te media znikną. Nie znikną. Tak długo, jak długo będą w Polsce ludzie wierzący, one BĘDĄ. TVTrwam TRWA i TRWAĆ BĘDZIE. I jeszcze jedno: czy ktoś oponentom i wrogom tych mediów, każe słuchać ich i oglądać je?? Czy ktoś straszy wrogów i oponentów katolickich mediów karami za niepłacenie haraczu zwanego abonamentu na ich utrzymanie? Nie możecie zaprzeczyć, że NIE. Więc odwalcie się. Szczęść Boże i do przodu! Alleluja!

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

447
121
~tonn 2012-07-31 (20:10) 2 lata 4 miesiące 17 dni 4 godziny i 38 minut temu

Powinni przyznać miejsce dla TV.Religia a nie TV Trwam bo Trwam to jest sekta która namawia bliżniego do konfliktów i kłótni w społeczeństwie,nawet nasz ksiądz jest przeciwko Tv Trwam. A TV Religia jest obiektywna i nie wtrąca się w politykę. TV Religia powinna być w naziemnej DVB-T.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

285
44
~duduś 2012-07-31 (21:15) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 33 minuty temu

Niech tajfun zmiecie z powierzchni ziemi RM i TV Trwam. Amen

odpowiedz

250
19
~duduś 2012-07-31 (21:15) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 33 minuty temu

Niech tajfun zmiecie z powierzchni ziemi RM i TV Trwam. Amen

odpowiedz

291
69
~wmorderaptor 2012-07-31 (20:52) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 56 minut temu

ta pisia rogacizna NIGDY nie powinna dochrapać się koncesji ! krzyżem leżeć, a nie dzioby piłować !

odpowiedz

289
69
~Joa 2012-07-31 (21:04) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 44 minuty temu

radio Maryja, telewizja Trwam i co jeszcze - może jeszcze abonament od tych mediów ? DOŚĆ kościelnego rządzenia, mącenia i robienia wokół siebie szumu jakby oprócz was nic więcej się nie liczyło. Niech kościół będzie kościołem a ksiądz księdzem a nie amfiteatr i czarni klauni oraz ogrom moherowych bezmyślnych klakierów

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

277
64
Głos prawdy 2012-07-31 (21:04) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 44 minuty temu

Widać Rydzyk kipi pianą ze wściekłości bo odcięto mu główną drogę do ogłupiania narodu.Produktem tej wściekłości jej niniejszy spot którego celem jest szkalowanie ludzi.

odpowiedz

308
98
~Andrzej 2012-07-31 (21:51) 2 lata 4 miesiące 17 dni 2 godziny i 57 minut temu

Mam 30 lat, wyzsze wyksztalcenie, nie najgorsza prace...Od niedawna zaczalem w sumie przypadkowo sluchac Radia M wieczorami kiedy wracalem z pracy....Uwazam,ze programy typu ,,rozmowy niedokonczone,, czy podobne programy wieczorne-publicystyka i polityka jest bardzo dobra i ciekawa,zupelnie odmienne punkty widzenia od tych,ktore prezentuja TVN,POLSAT czy TVP....Mysle,ze ciekawe,a czlowiek otwarty powinien siegac do wszsytkich zrodel...co do Ojca Rydzyka to postac kontrowersyjna,ale mimo wszsytko uwazam,ze zrobil wiecej dobrego niz zlego,napewno nie jest gorszy od 90% polskich politykow,w dodatku ma przeciwko sobie mainstreamowe media..Ale to w sumie niewazne...Same programy w Radiu M sa dobre i tyle...Zanim dacie minusy to naprawde przemyslcie i moze sprobujcie sami troche posluchac...Pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

271
67
~Londynczyk 2012-07-31 (20:09) 2 lata 4 miesiące 17 dni 4 godziny i 39 minut temu

Te rydzowe swi-nie kpia sobie z panstwa prawa......liczy sie tylko zaklamany biznes tej ciemnej swoloczy.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

295
105
~ANTYMIR 2012-07-31 (21:14) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 34 minuty temu

Panu Rydzykowi,oszustowi,kt,ory zdefraudował świadectwa udziałowe (zbierane przez niego niby dla ratowania stoczni gdańskiej) już dziękujemy.Facet ma wspólników, których nie chce( niemoże?) ujawnić. To oni finansują jego Maybacha?Czy to z kasy za talerze cyfrowe lub lipną telefonię komórkową?

odpowiedz

173
11
~jaki 2012-07-31 (21:18) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 30 minut temu

ciÄ gle oglÄ
ciągle oglądam Trwama i robię sobie przy tym dobrze!

odpowiedz

220
75
~kill bill 2012-07-31 (21:28) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 20 minut temu

Chore katole kiedy zrozumiecie ,że Bóg to nie starszy dziadek miotający piorunami który wybacza za grzechy,Bóg to wielki kosmiczny komputer który posiada własną świadomość ,podporządkował sobie materię i nadał jej algorytmy ,które warunkują ich działanie tj że atom ma orbity i krążące tam neutrony, że światło ma swoją określoną prędkość ,ustanowił wiele algorytmów dla praw rządzących wszechświatem,ustanowił prawa moralne z tzw bezpiecznikami moralności których przekroczenie owocuje,że sprawiedliwość i tak zatriumfuje np. Imperium rzymskie ,wojownicy, którzy z odwagi słynęli i cięli w pień wroga ,dziś żołnierz włoski jest pośmiewiskiem i kompanem do opowiadania dowcipów ,a nie wojownikiem,z wojownika stali się maminsynkami.Imperium brytyjskie ,słońce nad nim nie zachodziło,bo wszędzie mieli swoje kolonie,najlepsi agenci ,władza,siła.Wykończył ich jeden człowiek -Ghandii ,w Indiach bez wystrzału wygnał dumnych i równie próżnych Brytyjczyków,dzisiaj UK przypomina małą brytfankę na rolady lub żeberka.Nie uda się Żydom zdobyć ich upragnionego Syjonu,bo drogę do owego Syjonu wycinają kłamstwem historycznym ,propagandą,niszczeniem i wyżeraniem od środka nie mal każdego kraju,do którego wchodzą lichwiarską ekonomią i zawłaszczeniem nie mal całej ziemskiej ekonomii.A jeśli im się uda ,nie utrzymają go dłużej niż kilka wieków,Szkoda ,że zwykli obywatele Izraela zapominają o tym będąc oszukanymi przez swoich przywódców,że Izrael dostanie od Boga ową syjonistyczną ziemię obiecaną.Niemcy w ciągu 5 lat zawładnęli 3/4 Europy (czego nie dokonał nikt przed nimi)-chcieli mieć rasę aryjską-mają Turków.Izrael musi zaprzestać tego typu ekspansji światowej,której model mamy dzisiaj.Ustanowił prawo karmy ,i to co zrobiliśmy złego wróci do nas ,i nie ma sensu przekładać paciorków w różańcu bez zaangażowania byle odwalić modłę ,albo jak Żydzi kiwać się przy ścianie ,aby pokazać Bogu ,że żałujemy za grzechy,prawo karmy i prawo moralności ustanowione przez Boga i tak zwróci nam to zło, które od nas wyszło.Polecam książkę pt. ,,Na krawędzi prawdy''

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

129
4
~Doradca 2012-07-31 (22:31) 2 lata 4 miesiące 17 dni 2 godziny i 17 minut temu

Dlaczego TV Trwam i Radio Maryja ma takie powodzenie? Bo są jedyne krytyczne wobec władzy. Przypomnijcie sobie co było z Wolną Europą. Kiedy pojawiły się inne stacje krytyczne ta tak uwielbiana Wolna Europa przestała nagle być słuchana.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

140
23
~Feniks 2012-07-31 (21:12) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 36 minut temu

Czy ta oszalała stacyjka na pewno emituje programy religijne ? Dobrze, że jej elektorat sukcesywnie kurczy się i odchodzi na wieczną "pielgrzymkę". W nieodległym czasie, popularyzacja zabobonnych wierzeń religijnych będzie ścigana przez prawo tak, jak handel narkotykami, bo czyni jednakowe spustoszenie w umysłach łatwo/wiernych ludzi.

odpowiedz

161
44
~Rob 2012-07-31 (20:52) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 56 minut temu

Nie ma nic gorszego niż katolik - hipokryta, który chce, żeby wszyscy przestrzegali jego ideologii. A sam ma ją w nosie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

127
10
~... 2012-07-31 (20:28) 2 lata 4 miesiące 17 dni 4 godziny i 20 minut temu

trwam słucha tylko bydło i rogacizna !!!

odpowiedz

172
57
~olek 2012-07-31 (21:17) 2 lata 4 miesiące 17 dni 3 godziny i 31 minut temu

czy wreszcie urząd skarbowy zajmie się ojcem maybachem? czy dalej będzie nam biznesmen w koloradce robił wodę z mózgu i trzepał wielką kasę

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 14 godzin i 24 minuty temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 14 godzin i 43 minuty temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 14 godzin i 53 minuty temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 12 godzin i 48 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 12 godzin i 18 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28478