Strona główna serwisu
Zaskakujące wyznanie: bin Laden chciał, by jego dzieci...

Zaskakujące wyznanie: bin Laden chciał, by jego dzieci...

Osama bin Laden, zabity w ubiegłym roku przywódca Al-Kaidy, zachęcał swoje dzieci, by przeniosły się do zachodniego kraju, gdzie będą mogły zdobyć dobre wykształcenie. Nie chciał, by "podążały jego drogą dżihadu" - pisze portal Al-Arabija.
Osama bin Laden Osama bin Laden ()
Arabski serwis internetowy powołuje się na słowa brata piątej żony bin Ladena, 29-letniej Amal. Mężczyzna zdradził, że nieżyjący już Saudyjczyk nie popierał zasady "jaki ojciec - taki syn". Mimo że lider Al-Kaidy krytykował Zachód, miał on - według jego szwagra - zachęcać swoje dzieci i wnuki, by "żyły w pokoju" w Europie lub Ameryce.

Al-Arabija przypomina również publikację kuwejckiego dziennika niedługo po zabiciu bin Ladena. Była to niejako pośmiertna wiadomość dla bliskich. Przywódca Al-Kaidy miał ją przygotować kilka miesięcy po atakach 11 września 2001 roku. Przeprasza w niej swoje dzieci, że nie miał dla nich dość czasu, bo brał udział w "świętej wojnie" i zakazuje im przyłączania się do Al-Kaidy.

Czytaj również: Rząd USA kłamie? Jak naprawdę zginął bin Laden?

Osama bin Laden został zastrzelony podczas akcji amerykańskich komandosów w pakistańskiej miejscowości Abbottabad w maju ubiegłego roku. Amal była obecna przy śmierci męża. Została ranna w kolano, gdy próbowała go chronić. Ciało szefa Al-Kaidy wrzucono potem do morza. Operacja, której nadano kryptonim "Włócznia Neptuna", nadal budzi spore kontrowersje. Zachwiała ona również stosunkami między Waszyngtonem i Islamabadem.
Al-Arabija, wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (31)
Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
26
~nollet 2012-02-15 (14:18) 4 godziny i 57 minut temu

Przecież to Bush dokonał zamachu 11 września, po co to bezustannie klamać! Nie ma takiej mozliwosci, by z rozbitych samolotów nie zachowała się nawet śróbka. Nie zachowało się nic, nie ma trupow, nie ma bagazy, nei ma czarnej skrzynki, nei ma jakiejkolwiek częsci z samolotu. My Polacy nie jesteśmy tak prymitywni jak obywatele USA, po co nas oklamywać!?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
13
~arecki 2012-02-15 (14:44) 4 godziny i 31 minut temu

Za jakiś czas dowiemy się że chciał przeprosić za swoją działalnosć terrorystyczną.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
17
~JOKOMONO 2012-02-15 (14:06) 5 godzin i 9 minut temu

ZAŁÓŻCIE MU KONTO NA NASZEJ KLASIE I FEJSBUKU

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
12
~TAN 2012-02-15 (14:48) 4 godziny i 27 minut temu

Jego dzieci się dla niego liczyły, ale cudze zabijał. Przecież mordował niewinnych ludzi!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~mark 2012-02-15 (14:43) 4 godziny i 32 minut temu

Bo tak jest - wszyscy co do jednego zwialiby do USA i Europy gdyby im tylko granice otworzyć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
11
~MIKE 2012-02-15 (14:36) 4 godziny i 39 minut temu

Swoje interesy najlepiej załatwiać cudzą krwią. "Mięsa" wokół pod dostatkiem, a swoje dzieci niech żyją w dobrobycie, luksusie i spokoju. Hej! Arabusy - brudasy kochajcie swojego guru!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
8
~abc 2012-02-15 (14:12) 5 godzin i 3 minuty temu

Wiecie gdzie bush senior zarobił pierwszy milion dolarów ? U ojca zabitego obecnie ( zbitego według "oficjalnych" informacji) Osmy Bin Ladena !!! Daje do myślenia ?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~bubu 2012-02-15 (15:21) 3 godziny i 54 minut temu

czyli nie ma zwlok...tzn ze zyje i pracuje dla USA a to nagranie bylo spreparowane po smierci zeby uspokoic rodzine i wylaczyc ich ze swietej wojny... napewno jest przydatnym informatorem, ewentualnie workiem do bicia.. tak czy inaczej z tymi zwlokami wrzuconymi do morza to bulshit

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~leo 2012-02-15 (16:26) 2 godziny i 49 minut temu

Te wszystkie religijne brednie są dla ciemnego ludu, nie dla Bin Ladenów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
bara123 2012-02-15 (15:51) 3 godziny i 24 minut temu

Jeżeli to prawda to następny hipokryta.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
7
~DrWho 2012-02-15 (15:00) 4 godziny i 15 minut temu

W taki sam sposób powinno zostać zabici: Obama, Clinton, Bush i inni decydenci odpowiadający za krew i cierpienie wielu ludzi i całych narodów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Iksjusz 2012-02-15 (14:54) 4 godziny i 21 minut temu

Konflikt pomiędzy Białymi a Saracenami i Persami za bardzo "rozgorzał". Ich już nic i Nikt nie zatrzyma.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~greg 2012-02-15 (14:23) 4 godziny i 52 minut temu

odgrzewany kotlet - czytalem to juz conajmniej pol roku temu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
6
~Szczęściarz 2012-02-15 (14:14) 5 godzin i 1 minutę temu

właśnie zrobiłem kupę -była stosunkowo luźna i niepokojąco jasna o intensywnym, ciepłym zapachu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Chudini 2012-02-15 (14:12) 5 godzin i 3 minuty temu

Ten news podany był w mediach na kilka dni po zgładzeniu Osamy. Gratulacje za refleks;)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Zawszeczujny 2012-02-15 (14:41) 4 godziny i 34 minut temu

Proponuję zabawę na najlepsze dokończenie zdania "bin Laden chciał, by jego dzieci..."

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
3
~kolejneblala 2012-02-18 (02:22) 16 godzin i 53 minut temu

Bin Laden walczył za swoje wartości...szanuję go za to...ale mimo wszystko taka alka niesie z sobą wiele kontrowersje... tak samo jak walka za cywilizowanie i uszczęśliwianie na siłę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
2
Bober 2012-02-15 (22:57) 20 godzin i 18 minut temu

Proszę o aktualne zdjęcie tego gnoja.Nie szkodzi,że bez brody i oczu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
2
~Dr.Eames 2012-02-15 (14:30) 4 godziny i 45 minut temu

rewelacyjna informacja, niestety mało wiarygodna, stawiałaby całą jego walkę z niewiernymi pod znakiem zapytania

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~hj 2012-02-15 (14:08) 5 godzin i 7 minut temu

Może Ojciec Dyrektor go przekonał do Zachodu?

odpowiedz