Strona główna serwisu
Zwyrodnialec z Katowic gwałcił córkę i pasierbicę
Zwyrodnialec z Katowic gwałcił córkę i pasierbicę

Zwyrodnialec z Katowic gwałcił córkę i pasierbicę

Policja z Katowic zatrzymała 41-letniego mężczyznę, który przez lata gwałcił swoją córkę i pasierbicę. Podejrzany został tymczasowo aresztowany. Grozi mu za to 12 lat więzienia.
Sprawa wyszła na jaw 15 września, kiedy dzielnicowy zdobył informację o gwałtach dokonywanych przez 41-latka. Wstrząsające przypadki kazirodztwa potwierdziła żona podejrzanego - matka siedmiorga dzieci. Mężczyzna jest ojcem czwórki dzieci, a ojczymem wobec trójki innych.

Policjanci ustalili, że 41-latek gwałcił swoją pasierbicę od 2002 roku, dziewczynka miała wtedy 11 lat. Gwałcił ją również gdy była już dorosła.

Śledczy ujawnili także przypadki obcowania płciowego podejrzanego ze swoją córką. Dochodziło do nich od 2006 roku. Dziewczynka miała wtedy również 11 lat.

- Przez lata sprawa rozgrywała się w domowych murach. Rodzina była terroryzowana przez mężczyznę i zmuszana do milczenia - powiedział podkom. mgr Jacek Pytel w TVN24. Mężczyzna groził im śmiercią i używał przemocy.

Podejrzany został aresztował na trzy miesiące. 41-latkowi grozi dwunastoletni pobyt w więzieniu.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (182)
Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
123
~lili 2011-09-19 (12:51) 4 godziny i 2 minuty temu

Co to za matka, że patrzyła na tragedię swoich dzieci. Nie zrobiła nic. Jest współwinna bo milczała, nie szukała nigdzie pomocy. Ją też do paki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
74
~juras 2011-09-19 (13:00) 3 godziny i 53 minut temu

Nie wiem kto to by musiał wygrać wybory żeby zdjęcie i nazwisko takiego zwyrodnialca nie było chronione przez nasze państwo

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
47
~zuzaa zz 2011-09-19 (12:52) 4 godziny i 1 minutę temu

mam nadziej ze koledzy z celi odpowiednio zajma sie tym gĂśwnem

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
44
~torken 2011-09-19 (14:27) 2 godziny i 26 minut temu

Matka powinna dostać połowę tego wyroku. A "ojciec" x2.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
40
Polak 2011-09-19 (12:49) 4 godziny i 4 minuty temu

Jako 53 latek wyjdzie z więzienia i będzie nadal gwałcił i do tego mordował w odwecie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
39
~Przemek 2011-09-19 (12:55) 3 godziny i 58 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
34
~brrr 2011-09-19 (12:57) 3 godziny i 56 minut temu

12 lat. jak za handel ziołem. brzydzę się polskiego prawa

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
33
~An... 2011-09-19 (12:55) 3 godziny i 58 minut temu

opublikować zdjęcie tego buhaja niech rodzina wie jakie "zwierzę" (nie obrażać prawdziwych zwierząt) ma w soim rodzie, a i współlokatorzy celi też mile go przywitają.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
33
~rasheed! 2011-09-19 (12:54) 3 godziny i 59 minut temu

Jedyny słuszny wyrok to kastracja!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
32
~Zwierzka 2011-09-19 (12:59) 3 godziny i 54 minut temu

Nie ma takiej groźby, która powstrzymałaby mnie przed zabiciem faceta, który gwałciłby moje dziecko, jeżeli nie mogłabym w inny sposób tego załatwić (policja, więzienie). A swoją drogą 12 lat za gwałcenie dzieci, to świadczy o naszym tzw. "prawie".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
32
~poco 2011-09-19 (12:57) 3 godziny i 56 minut temu

a matka wiedziała i co? tak samo winna ,patologia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
28
~Eva 2011-09-19 (13:39) 3 godziny i 14 minut temu

a gdzie byla ta "mamusia" ? I gdzie te pracownice urzedniczki z pseudo opieki spolecznej

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
22
~ewela 2011-09-19 (15:49) 1 godzinę i 4 minuty temu

Tusk miał takich kastrować chemicznie!!!!!!!!! i co ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
25
~dario 2011-09-19 (15:01) 1 godzinę i 52 minut temu

kara śmierci!!! moge wykonac ja!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
23
~oLo 2011-09-19 (13:58) 2 godziny i 55 minut temu

Jaki dożywocie - za nasze podatki? Kula w łeb ! Ale nie wolno w naszym cywilizowanym, "katolickim" kraju - ! I dalej mówcie że zło dobrem zwyciężaj...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
22
~k 2011-09-19 (12:53) 4 godziny temu

polska "sprawiedliwość"! Za coś takiego 12 lat, a za "maryśkę" 8 lat! Totalna porażka!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
19
karolinakukula21 2011-09-19 (13:41) 3 godziny i 12 minut temu

Powinien dostać dożywocie bo wyjdzie i wszystkich pozabija Swir jeden.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
18
~mgr 2011-09-19 (12:51) 4 godziny i 2 minuty temu

Skandal 12 to max dla takiego zwyrodnialca, tylko przywrócenie kary śmierci dla takich smieci pomoże chronić dzieci

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
25
~socjotechnik 2011-09-19 (13:37) 3 godziny i 16 minut temu

Chociaż to wstrząsająca wiadomość, to jednak zapaść demograficzna Polski, ogromne i trwające już ponad dwie dekady bezrobocie Polaków, wymuszona emigracja, brakekonomicznych warunków do zakładania rodzin i tym podobne nieszczęścia są znacznie ważniejsze w czasie wyborów, a mimo to ani słowa w mediach na ten temat! Oto jak manipuluje się tym zamulonym ludem!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
20
~Kat 2011-09-19 (13:47) 3 godziny i 6 minut temu

A gdzie jest Tusk i obiecywana przez niego kastracja farmakologiczna??? Niedługo wybory - odeślijmy tego kłamcę i jego ekipę w polityczny niebyt.

odpowiedz