Strona główna serwisu
Tragedia w Świdnicy, zmarło 2-​miesięczne dziecko po imprezie z okazji chrztu

Tragedia w Świdnicy, zmarło 2-​miesięczne dziecko po imprezie z okazji chrztu

• W Świdnicy na Dolnym Śląsku doszło do tragedii. Zmarło niemowlę po imprezie z okazji chrztu
• Rodzice wezwali pogotowie do 2-miesięcznego dziecka, które nie oddychało
• Po reanimacji nie udało się dziecka uratować
• Policja stwierdziła, że rodzice byli pijani
Prokuratura rejonowa wyjaśnia okoliczności tragedii w Świdnicy na Dolnym Śląsku, gdzie pogotowie zostało wezwane przez pijanych rodziców do dwumiesięcznego dziecka. Niestety, mimo reanimacji niemowlęcia nie udało się uratować - informuje RMF FM.

Z ustaleń wynika policji wynika, że w mieszkaniu miała miejsce impreza zorganizowana z okazji chrztu dziecka. Niemowlę po nakarmieniu przez babcię około godz. 17 zostało podłożone na wersalce. Po kilku godzinach ojciec zauważył, że dziecko nie oddycha. Próbował je reanimować. W tym czasie matka zadzwoniła na pogotowie.

Pogotowie przybyło na miejsce po godz. 20. Niestety, niemowlęcia nie powiodła się uratować.


Gdy pogotowie przybyło na miejsce, w mieszkaniu nie było żadnych gości.

Policja potwierdziła, że rodzice byli pod wpływem alkoholu: matka miała powyżej 2 promili alkoholu w organizmie, natomiast ojciec 1,6 promila alkoholu.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (215)
Nie zgadzam się z opinią
58
Zgadzam się z opinią
640
~Niklot 2016-01-25 (08:02) 17 godzin i 16 minut temu

...a gdyby rodzice byli trzeźwi, ale ze zmęczenia położyli się spać obok dziecka? Łatwo oceniać ludzi... Wszyscy w Polsce piją, ale tylko inni to "patologia", my jesteśmy cacy...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 22

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
470
~Ewelina 2016-01-25 (08:05) 17 godzin i 13 minut temu

Napiszcie poprawnie artykuł!!! Bo tego się nie da czytać!! A rodzicom współczuje bardzo..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
67
Zgadzam się z opinią
370
~Martynika 2016-01-25 (08:26) 16 godzin i 52 minut temu

Możliwe ze była to wada ukryta, ale na alkohol nie ma żadnego usprawiedliwienia obojętnie czy to chrzciny, urodziny czy zwykły wieczór przed tv, jak jedno z rodziców pije drinka czy piwo to drugie musi byc trzeźwe na wypadek takich okoliczności, cały czas to powtarzam

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11