Strona główna serwisu
Wypadek radiowozu pod Szubinem. Dwóch policjantów nie żyje

Wypadek radiowozu pod Szubinem. Dwóch policjantów nie żyje

Nieoznakowany samochód policyjny zderzył się z ciężarówką w Łachowie k. Szubina w woj. kujawsko-pomorskim. Zginęli dwaj policjanci, trzeci został przewieziony do szpitala.
Aby dotrzeć do ofiar w oplu astrze, konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego - poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n. Notecią st. kpt. Marcin Jędrzyński.

Pomimo podjęcia czynności reanimacyjnych przez pogotowie nie udało się uratować życia dwóm policjantom.

Trzeci z policjantów jest w ciężkim stanie.

Prokuratorskie śledztwo ma wyjaśnić przyczyny zdarzenia - zapowiada Maciej Daszkiewicz, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1045)
Nie zgadzam się z opinią
153
Zgadzam się z opinią
486
~M.J. 2013-01-23 (18:55) 14 godzin i 54 minut temu

Boże, co za chamstwo, co to za komentarze. To bydło by tak nie zareagowało. Zwierzęta mają więcej serca, pies waruje przy zmarłym panu. A tu sam stek obelg, nic współczucia, zero, jesteście zerem! Przecież to są ludzie, pogoda w całym kraju fatalna, wam też się może zdarzyć wypadek i zginiecie. Chcielibyście, żeby drwili nad waszym ciałem? Opamiętajcie się, gdzie wasze współczucie, sumienie, żeby tak reagować. Dno!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 17

Nie zgadzam się z opinią
32
Zgadzam się z opinią
249
~sasa 2013-01-23 (20:11) 13 godzin i 38 minut temu

A trzeba było jechac zgodnie z przepisami i waronkami panujacymu na drodze !!! tylko ze przepisy sa dla ludu !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
42
Zgadzam się z opinią
222
~Alex 2013-01-23 (21:08) 12 godzin i 41 minut temu

Kiedyś w Koninie znajomemu ukradli samochód.Pojechał sprawdzić jedno miejsce o którym się mówiło,że może tam się znajdować jakaś dziupla,a już na pewno,że robią tak jakieś lewe interesy.Okazało się,że rzeczywiście stoi na podwórzu jego samochód więc wezwał policję.Po przyjeździe policji i wytłumaczeniu im całej sytuacji powiedzieli mu,że na pewno to nie jego samochód i niech stąd zmyka czym prędzej.Więc ja mam ich w dupie tak jak oni mieli samochód mojego znajomego.Od tamtej pory zero szacunku dla tych złodziei(nazywam ich tak bo sądze że mieli układ ze złodziejami).I niech mi ktoś jeszcze raz się zapyta do kogo zadzwonię jak mnie okradną.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13