Strona główna serwisu

Policja, WP.PL

Policyjny nalot na agencję towarzyską w Mrągowie
Policyjny nalot na agencję towarzyską w Mrągowie

Policja, WP.PL

Policyjny nalot na agencję towarzyską w Mrągowie

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 49-letniemu mieszkańcowi Mrągowa (woj. warmińsko-mazurskie), którego zatrzymali kryminalni. Mężczyzna od kilku miesięcy prowadził agencję towarzyską pod szyldem klubu hazardowego.
49-letni mieszkaniec Mrągowa od kilku miesięcy prowadził klub hazardowy. W rzeczywistości była to jednak agencja towarzyska, w której zatrudnione były kobiety świadczące usługi seksualne. Dodatkowo mężczyzna sprzedawał alkohol bez zezwolenia. Nie miał także pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z automatami do gry.

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej w Olsztynie dokładnie przeszukali pomieszczenia klubu oraz mieszkanie podejrzanego. Funkcjonariusze przesłuchali świadków oraz osoby pracujące w lokalu.

Zatrzymany 49-latek był wcześniej notowany za oszustwa związane między innymi z fałszowaniem dokumentów. Teraz usłyszał zarzuty stręczycielstwa i sutenerstwa, czyli nakłaniania, ułatwiania i czerpania korzyści z uprawiania prostytucji, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, a dodatkowo odpowie za nielegalną sprzedaż alkoholu i nielegalne gry hazardowe. Przyznał się do części zarzutów.

Prokuratura Rejonowa w Mrągowie zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w kwocie 10 tysięcy złotych.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (10)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
18
~Andy 2014-02-28 (15:32) 6 godzin i 34 minut temu

hahaha... 10 tysięcy złotych to jego godzinny dochód!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
16
~ziomek 2014-02-28 (16:30) 5 godzin i 36 minut temu

tak to jest, jak się nie ma znajomości w organizacji słońca peru :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~Ram 2014-02-28 (16:30) 5 godzin i 36 minut temu

A ilu przedstawicieli wladzy wpadlo przy okazji?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~sac 2014-02-28 (16:29) 5 godzin i 37 minut temu

3 lata hahahaha może SLD zaproponuje resocjializacje w 1 rok za takie przestepstwa. Polska to cyrk.... Powinien dostać 10 minimum i przepadek majątku

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
10
~Myślenie nie boli 2014-03-03 (11:18) 10 godzin i 48 minut temu

Zalegalizować i opodatkować prostytucję. Mniej będzie gwałtów i więcej kasy w budżecie państwa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~tt 2014-03-03 (12:06) 10 godzin temu

Tylko dozór policyjny ?.Czyli główny właściciel lokalu jest z PO,może złodziej Donald ?.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
Polandia pl 2014-03-10 (15:23) 6 godzin i 43 minut temu

Szkoda ze amber gold nikt nie kontrolował ......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Olsztynianka 2014-04-06 (13:14) 8 godzin i 52 minut temu

Można było bez kamer i granatow? Można było! Obylo się bez większych klopotow? Obylo! Jeszcze raz gratuluje za akcje w Olsztynie!!! Reportaz, granaty, kominiary, karabiny, kajdany, areszty i Po co? Do kilku dziewczyn? Czy policja w Olsztynie naprawdę jest tak "dobrze" przygotowna do pracy w zawodzie,ze potrzebuje tylu akcesorii by przymknąć kilka dziewczyn, by przeszukać lokal?! Wstyd!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
Polandia pl 2014-03-10 (15:21) 6 godzin i 45 minut temu

Szkoda ze amber gold nikt nie kontrolował na legalu......:)

odpowiedz