więcej

lubuskie

37-latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2014-01-04 (18:20) 1 rok 28 dni 5 godzin i 23 minuty temu
drukuj


37-latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze
opinie
Zarzut zabójstwa 31-letniej kobiety usłyszał mieszkaniec Nowogrodu Bobrzańskiego (Lubuskie). 37-latek był konkubentem zamordowanej - poinformował rzecznik prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz. Zwłoki kobiety z ranami kłutymi policjanci znaleźli w piątek wieczorem w piwnicy bloku, w którym mieszkała w Zielonej Górze. Krótko potem zatrzymano konkubenta ofiary.

- Dzisiaj przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Sekcja zwłok 31-latki wykazała, że zmarła na skutek obrażeń zadanych nożem - powiedział Szklarz.

Dodał, że podejrzanemu grozi nawet dożywocie. Aktualnie trwa jego przesłuchanie. Niebawem do sądu zostanie skierowany wniosek o jego aresztowanie.

Z wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że tragedia była następstwem nieporozumień między ofiarą a podejrzanym, którzy niedawno rozstali się. Kobieta mieszkała w Zielonej Górze, a mężczyzna w Nowogrodzie Bobrzańskim.

31-latka i jej były konkubent byli poszukiwani od piątku. Oboje zostawili swoje dzieci u rodziny i słuch po nich zaginął. Ich bliscy, nie mogąc nawiązać z nimi kontaktu, zgłosili zaginięcie policji. W poszukiwania było zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów.

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 7 5.43%
nie 122 94.57%

Przeczytaj też

Podejrzany o zabójstwo byłej konkubiny trafił do aresztu

dodane 2014-01-05 (13:35) 1 rok 27 dni 10 godzin i 8 minut temu

Znaleziono zwłoki mężczyzny poszukiwanego wz. z zabójstwem małżeństwa

dodane 2013-11-24 (15:55) 1 rok 2 miesiące 8 dni 7 godzin i 48 minut temu

Brutalnie zgwałcił kobietę w Zielonej Górze. Zatrzymała go policja

dodane 2013-11-14 (08:24) 1 rok 2 miesiące 18 dni 15 godzin i 19 minut temu

Zabił swoją żonę? Policjanci zatrzymali mieszkańca Katowic

dodane 2013-09-24 (12:15) 1 rok 4 miesiące 8 dni 11 godzin i 28 minut temu

W lesie koło Bydgoszczy znaleziono zwęglone zwłoki kobiety

dodane 2013-08-20 (17:20) 1 rok 5 miesięcy 12 dni 6 godzin i 23 minuty temu

W innych serwisach

Andrzej Pągowski

Andrzej Pągowski w Wirtualnej Polsce komentuje rzeczywistość

Zobacz prace naszego rysownika!

zobacz więcej

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (233)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

10
1
~cayt-london 2014-01-04 (22:52) 1 rok 28 dni i 51 minut temu

,,celebryci,,czyli slawna szumowina ma ,,partnerow,,jak zj...n szansonistka kora czy zbyszek z. a normalni ludzie konkubiny I konkubentow ,schwulle tez maja ,,partnerow ,,a nie konkubentow

odpowiedz

9
0
~dgfdgd 2014-01-04 (19:32) 1 rok 28 dni 4 godziny i 11 minut temu

no a ile jest morderstw co nie mowia w tv albo nie pisza na takich stronach np w moim miescie w Chrzanowie jakis rok temu wzieli goscia pobili owineli w dywan i wrzucili do rzeki i do teraz czekaja na wyrok na wolnosci

odpowiedz

18
9
~mondry 2014-01-04 (19:22) 1 rok 28 dni 4 godziny i 21 minut temu

Jak zwykle konkubinat czyli związek gender!!!

odpowiedz

8
0
~Dracul 2014-01-04 (22:01) 1 rok 28 dni 1 godzinę i 42 minuty temu

"Jak Ci smakuje obiad Kochanie?" - "Czy Ty zawsze musisz szukać powodów do awantur?"

odpowiedz

7
0
~jaonaja 2014-01-04 (23:44) 1 rok 27 dni 23 godziny i 59 minut temu

co się dzieje z tymi ludźmi!nie sposób już słuchać i czytać co otworzysz gazetę, telewizor, radio czy komputer to tylko tragedia goni tragedię strach się bać! czy w tym naszym kraju już nic dobrego się nie dzieje?czy o dobrym nikt nie chce mówić bo nie byłoby sensacji?tyle smutku i problemów jest na co dzień ze już nie chce mi się słuchać tych smutków ludzie sami sobie gotują taki los a przy tym innym pomagają wpadać w nieszczęście.Potracili rozum czy go w ogóle nigdy nie mieli?to już jakiś koszmar co się dzieje :(

odpowiedz

18
11
~zez 2014-01-04 (22:55) 1 rok 28 dni i 48 minut temu

konkubinat dobry jest bo socjal na dziecko jest

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

11
4
~Uważny 2014-01-04 (20:47) 1 rok 28 dni 2 godziny i 56 minut temu

To jakie to nasze jest prawo nie dla wszystkich równe.Pijaczyna zabił 6 osób i może dostanie 15 lat a ten dostanie dożywocie gdzie jest sprawiedliwość.Moczymorda powinien dostać sześciokrotne dożywocie.Nic nie piszecie kim jest ten kierowca i kim ą jego rodzice że taką niską karę dostanie.

odpowiedz

6
0
~k 2014-01-05 (11:01) 1 rok 27 dni 12 godzin i 42 minuty temu

LUDZIE!!!! co wy wypisujecie!!!??? że powinien ją przejechać i by mniej dostał?? wy się zachowujecie jak patologia pisząc takie rzeczy!!!!! co wy macie w głowach? Zabił ją z premedytacją i z pewnością to zaplanował!!!! ona miała prawo żyć, a on nie miał prawa jej tego życia zabierać!!!!!!!!!!!!! osierociła dwójkę małych dzieci!!! Była wspaniałą matką, która za swoje dzieci życie by oddała, i to że nie byli małżeństwem nie świadczy o niej że to wykorzystywała np, aby mieć pierwszorzędny dostęp do przedszkola dla dziecka!! totalna bzdura!!! Więc proszę się nie wypowiadać w ten sposób o zmarłej!!! Trochę szacunku, nie zachowujcie się jak zwierzęta, jak ludzie bez serca!!! Ona kochała zycie i miała wiele planów aby je w pełni przeżyć. Każdy z nas ma do tego pełne prawo!!!! [*]

odpowiedz

14
8
~tumany 2014-01-04 (21:09) 1 rok 28 dni 2 godziny i 34 minuty temu

sekcja zwłok wykazała ze zmarła na skutek obrazen zadanych nozem, to trzeba az sekcję zwłok robić, nie widać ran od ciosów noża?????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
3
~Jolka 2014-01-04 (20:30) 1 rok 28 dni 3 godziny i 13 minut temu

to efekty działań Palikotowcow.

odpowiedz

9
3
~Mapety góra 2014-01-04 (19:04) 1 rok 28 dni 4 godziny i 39 minut temu

Dozywocie ma byc zakazane w Europie, wiec pewnie dostanie zawiasy. Taka POprawnosc Tuska i jego feministycznych mapetow. Chyba, ze ubierze sukienke to go zwolnia..

odpowiedz

10
4
~aki 2014-01-04 (18:57) 1 rok 28 dni 4 godziny i 46 minut temu

Kochal...inaczej. Moze to nie wygladalo na milosc, ale przeciez wazne bylo to, co czul zainteresowany.

odpowiedz

6
1
~he 2014-01-04 (20:37) 1 rok 28 dni 3 godziny i 6 minut temu

Trup się ściele! Spadek populacji przyspiesza.

odpowiedz

26
21
~mmm 2014-01-04 (19:15) 1 rok 28 dni 4 godziny i 28 minut temu

niestety koleś dostanie zawiasy, bo teraz więzienia będą zajęte przez kierowców złapanych po 2 piwach....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
2
~asd 2014-01-04 (23:20) 1 rok 28 dni i 23 minuty temu

Katolicy i wszystko jasne.

odpowiedz

20
16
~Piotrek 2014-01-04 (20:56) 1 rok 28 dni 2 godziny i 47 minut temu

Niech żyją wolne związki

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Ola 2014-01-04 (19:56) 1 rok 28 dni 3 godziny i 47 minut temu

A czemu niebawem? Odrazu areszt a nie czekać czy to światek czy piątek..

odpowiedz

17
13
Naarcyz 2014-01-04 (19:18) 1 rok 28 dni 4 godziny i 25 minut temu

Konkubina..to takie patologiczne

odpowiedz

4
1
~Rząd 2014-01-05 (02:35) 1 rok 27 dni 21 godzin i 8 minut temu

Takie prawo. Dopóki będzie taki rząd to będą mogli jeździć i zabijać. A za przejechanie i wskutek obrazeń zgonu np. urzędnika lub policjanta albo starostę to już dożywocie. I tu potwierdzenie że zwykły robotnik jest robakiem w polskim prawie.

odpowiedz

8
5
~Prawnik 2014-01-05 (02:14) 1 rok 27 dni 21 godzin i 29 minut temu

Konkubenci to najgorsza patologia, menele, pijacy i mordercy.

odpowiedz