Strona główna serwisu
Syn b. posła Lecha Zielonki zmarł na pogotowiu

Syn b. posła Lecha Zielonki zmarł na pogotowiu

Prokuratura prowadzi postępowanie ws. śmierci 30-letniego mieszkańca Nowego Dworu Gdańskiego, syna b. posła Samoobrony Lecha Zielonki. Mężczyzna zmarł w miejscowym pogotowiu ratunkowym - donosi "Dziennik Bałtycki".
Do tragedii doszło 15 września. Trzydziestolatek przyjechał na pogotowie, skarżąc się na ból w klatce piersiowej. Po dwóch godzinach mężczyzna zmarł.

Ojciec zmarłego, były poseł Lech Zielonka, zarzuca personelowi placówki niedopełnienie obowiązków. Po jego zgłoszeniu prokuratura w Malborku wszczęła postępowanie ws. podejrzenia nieumyślnego spowodowania śmierci i błędu w sztuce lekarskiej. Śledczy sprawdzą, czy pracownicy pogotowia zareagowali w tym przypadku prawidłowo.

Zabezpieczono już dokumentację medyczną i przeprowadzono sekcję zwłok, ale na jej wyniki trzeba jeszcze poczekać.
"Dziennik Bałtycki"/WP.PL

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (361)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
125
~mgr 2012-09-25 (14:32) 3 godziny i 52 minut temu

NFZ tak kontraktuje pogotowia aby było taniej, ostatnio do mojej tesciowej przyjechało pogotowie w Gdańsku, Kobieta cierpiał , jak sie okazało miała peknietego wrzoda żąłądka po 3 dniach zmarła, ale schrowanej kobiecie przy rozlanym wrzodzie ekipa kazała schodzic z 3 pietra, ich wstepna dignoza, ze to uczulenie spowodowała iz bdanai a w szpitalu przeprowadzono po dobie , kobieta w męczarniach zmarła, po 3 dniach, a Pogotowie tanie zabija obywateli.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
140
bhojczyzna 2012-09-25 (17:36) 48 minut temu

Nie ukrywam, że tęsknie za czasami gdy każdy bandyta - niezależnie czy był lekarzem, prokuratorem, sędzią, posłem, biznesmenem, czy pospolitym złodziejem - codziennie o 6:00 rano odczuwał duży dyskomfort. Te czasy to oczywiście lata 2005-07 gdy bandytom robiło się niedobrze na sam dźwięk trzech pięknych liter: PiS. Za to właśnie szanuję tą jedyna propolską partię - za bezpardonową walkę z korupcją, której aktualnie mamy zatrzęsienie. W tych czasach zwykły i uczciwy człowiek spał spokojnie. Miał pracę, opiekę lekarską, socjalna i z dumą mógł mówić, że jest Polakiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
120
~ściana wschodnia 2012-09-25 (15:57) 2 godziny i 27 minut temu

te gdańskie to jakaś patologia , afera za aferą?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5