Strona główna serwisu
Zenon Kubiak

Zenon Kubiak

Komendant policji i naczelnik drogówki z Poznania złapali złodzieja

Komendant policji i naczelnik drogówki z Poznania złapali złodzieja

• Wyjątkowego pecha miał mężczyzna, który w środę okradł robotników przy placu Kolegiackim
• W momencie kradzieży na miejsce akurat przyjechali komendant miejskiej policji i naczelnik wydziału ruchu drogowego mający spotkanie w Urzędzie Miasta
• Udało im się dogonić i obezwładnić złodzieja
Roman Kuster i Józef Klimczewski. Roman Kuster i Józef Klimczewski. ()
Do nietypowego z uwagi na bohaterów zdarzenia doszło w środę, 13 stycznia. W Urzędzie Miasta przy placu Kolegiackim miało odbyć się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, na które byli zaproszeni komendant poznańskiej policji Roman Kuster oraz naczelnik wydziału ruchu drogowego Józef Klimczewski.

- Kiedy podjechali pod budynek Urzędu Miasta i wysiedli z radiowozu, podbiegli do nich pracujący w pobliżu robotnicy, informując, że właśnie przed chwilą jakiś mężczyzna ukradł im dwie skrzynki z narzędziami – relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. – Komendant i naczelnik pobiegli w kierunku, w którym miał uciec złodziej i rzeczywiście natrafili na porzucone po drodze skrzynki i mężczyznę, który próbował się ukryć za jednym z samochodów – dodaje.

Mężczyzna został obezwładniony, a na miejsce wezwano patrol, który przewiózł zatrzymanego na komisariat.


Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? Wyślij nam zdjęcia. Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Twoim regionie.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (65)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
79
~brawo 2016-01-14 (13:01) 19 godzin i 19 minut temu

No to chyba zasluzyli na wysokie odznaczenia za tak powazne osiagniecie. Gdyby to byli zwykli funkcjonariusze no to by bylo ich obowiazkiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
41
~Norbert 2016-01-14 (18:59) 13 godzin i 21 minut temu

Ludzie w głowach wam się cos porobiło? Przecież to są policjanci! Cóż wielkiego dokonali! Jacy nietypowi uczestnicy zdarzenia? :) Toż policjanci codziennie łapią tysiące, często bardzo niebezpiecznych przestępców kryminalnych, a ci zatrzymali jakiegoś pijaka, który wyniósł z budowy dwie skrzynki z narzędziami... POWIEM WIĘCEJ, ONI MIELI TAK JAK KAŻDY POLICJANT PRAWNY OBOWIĄZEK ZATRZYMAĆ ZŁODZIEJA, GDYBY TEGO NIE ZROBILI POSZLIBY OBAJ DO WIĘZIENIA za niedopełnienie obowiązków służbowych z zagrożeniem karą pozbawienia wolności do lat 5! Pozdrowienia dla pana komendanta i pana naczelnika wydziału ruchu drogowego od kryminalnych!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
63
~SONIA 2016-01-14 (11:41) 20 godzin i 39 minut temu

ojejej, sukces, pieronowy sukces, a tow. komediant i jego zastępca zadyszki od pogoni nie dostali, tak rano, a czy byli na czczo ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3