Strona główna serwisu
Włochy: barmanka z Polski obezwładniła złodzieja

Włochy: barmanka z Polski obezwładniła złodzieja

Barmanka z Polski stała się bohaterką Włoch. 38-letnia kobieta nie przestraszyła się zakapturzonego mężczyzny, który grożąc jej śrubokrętem zażądał pieniędzy. Polka obezwładniła agresywnego mężczyznę, ściągnęła mu z głowy kaptur i chustkę zasłaniającą twarz, a następnie unieruchomiła na podłodze, póki nie przyjechała policja.
Dzielna Polka bohaterką włoskich mediów - zobacz film

Do zdarzenia doszło w miejscowości Marsciano w regionie Umbria. Złodziej miał strasznego pecha, ponieważ polska barmanka ćwiczyła judo. Nie dość, że nie przestraszyła się napastnika to sama przeszła do kontrataku. 23-letni niedoszły złodziej i jego 19-letni wspólnik, który czatował pod sklepem - zostali aresztowani

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (79)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
38
~tru 2012-10-23 (11:12) 22 godzin i 34 minut temu

w polsce nie bylaby juz taka odwazna, bo u nas prawo chroni bandyte a nie ofiare, tam dostanie nagrode u nas jakby miala szczescie to tylko zawiasy i odszkodowanie do zaplaty dla bandyty

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
37
~rebel 2012-10-23 (10:45) 23 godzin i 1 minutę temu

Widać, że Polka. Polacy to dzielny naród. Nawet kobiety mamy waleczne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
32
~pijak nalogowy 2012-10-23 (11:43) 22 godzin i 3 minuty temu

Nie bedzie nas nikt straszył śrubokretem !!! Do boju Polsko !!! Barmanki na barykady !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
31
~1111 2012-10-23 (10:58) 22 godzin i 48 minut temu

A CO BY BYŁO GDYBY TRAFIŁ NA NASZĄ BUFETOWĄ .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
28
~Polak 77 2012-10-23 (11:38) 22 godzin i 8 minut temu

Z śrubokrętem do Polki po kasę!? To jak z kapiszonowcem wyskoczyć na dresa :)) Łomot gwarantowany.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
23
~cynik 2012-10-23 (10:44) 23 godzin i 2 minuty temu

i co - Polak(a) potrafi !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
17
~Andrzej 2012-10-23 (11:27) 22 godzin i 19 minut temu

moja teściowa obezładniłaby go milonem słów wypowwidanych w ciągu minuty

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~pijak nalogowy 2012-10-23 (11:38) 22 godzin i 8 minut temu

Ludzie !!! co on jej chcial zrobić tym srubokretem !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~michal 2012-10-23 (11:12) 22 godzin i 34 minut temu

To sie chlopaki zdziwili:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
11
~adams 2012-10-23 (11:31) 22 godzin i 15 minut temu

makaroniarze też mają się czym poszczycić - mają przecież swojego Franczesko bohaterskiego kapitana

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
12
~Warspite 2012-10-23 (11:16) 22 godzin i 30 minut temu

Hehe włosi.... to u nich normalne. Tylko oni potrafią poddać się w zamku nie do zdobycia, to co się dziwić że nasza Foczka im manto spuszcza....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
11
~k 2012-10-23 (11:11) 22 godzin i 35 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~sdfd 2012-10-23 (11:44) 22 godzin i 2 minuty temu

Typowe włoskie cioty które wybrały się na włam z śrubokrętem... Brawo dla krewkiej dziewczyny!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~Wieniawa 2012-10-23 (10:47) 22 godzin i 59 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
11
~ciekawski 2012-10-23 (10:43) 23 godzin i 3 minuty temu

barmanka pracowała w sklepie?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~SD 2012-10-23 (13:20) 20 godzin i 26 minut temu

"który grożąc jej śrubokrętem" Świat schodzi na psy..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~Gad 2012-10-23 (19:36) 14 godzin i 10 minut temu

bo Polki juz wiedza jak radzic sobie ze zlodziejami ze SRUBOKRETEM! Jednego mielismy w historii fachowca od srubokretu, puscil narod w skarpetkach a mial podobno komuchow.Bolek mu na imie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
I...ta 2012-10-23 (15:04) 18 godzin i 42 minut temu

Brawo! Gratulacje. Przynajmniej coś dobrego o Polakach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~henio 2012-10-23 (14:05) 19 godzin i 41 minut temu

Cudowne. Gacie nawet zgubił.

odpowiedz