więcej

Galerie

"Polskie kły"

aktualizacja 2014-04-13 (13:36) 3 miesiące 17 dni 19 godzin i 47 minut temu

następna. 1 / 13

Tym polska armia chce odstraszyć wrogów - zdjęcia

W czerwcu 2013 roku Donald Tusk po raz pierwszy użył sformułowania "polskie kły" w stosunku do Sił Zbrojnych RP. W czasie tamtego przemówienia w bazie lotniczej w Łasku premier położył nacisk na strategię odstraszania.

W obliczu wtorkowej zapowiedzi wiceszefa resortu obrony o przyspieszeniu zakupów śmigłowców wielozadaniowych, które wpisują się w strategię przedstawioną przez premiera, przyjrzeliśmy się "kłom" naszej armii.

Niektóre z nich mogą kąsać już teraz, inne są dopiero w fazie wstępnego planowania. Jednak już obecnie jest prawie pewne, że szeroko zakrojony plan zbrojeniowy ministerstwa obrony na lata 2013-2022 wprowadzi polską armię w XXI wiek. Oto najciekawsze projekty rodzimych sił zbrojnych.

(sol / WP.PL, polska-zbrojna.pl, mon.gov.pl)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 220 42.55%
nie 297 57.45%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tym polska armia chce odstraszyć wrogów - zdjęcia

Opinie (1131)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~gam 2014-04-18 (17:01) 3 miesiące 12 dni 16 godzin i 22 minuty temu

Kły wszystkie trzy

odpowiedz

26
8
~biały 2014-04-13 (18:46) 3 miesiące 17 dni 14 godzin i 37 minut temu

Czy ktoś jeszcze wierzy rudemu oszustowi? Oczywiście: lemingi, postkomuchy, zdrajcy i urzędnicy- jego żelazny elektorat. I to jest ponad połowa narodu, więc putin może tu wejśc jak na Krym i jeszcze będą go kwiatami witali - do momentu aż armia rosyjska pokaże gdzie jest miejsce podbitego narodu. Ale wtedy będzie za późno.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
0
~ja 2014-04-15 (06:31) 3 miesiące 16 dni 2 godziny i 52 minuty temu

Czy to nie za rzadow lecha i jarka pracowano nad rozwiazaniem armi?

odpowiedz

6
5
~sałdat z Rosji 2014-04-13 (09:12) 3 miesiące 18 dni i 11 minut temu

W dwa dniu budiem w warszawie..

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
2
~"oooo" 2014-04-14 (10:31) 3 miesiące 16 dni 22 godziny i 52 minuty temu

O losie kochany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Po pierwsze - najpierw trzeba mieć armię!!!!!, a do tego potrzebny jest zdrowy "materiał)0becna młodzież to inwalidzi ruchowi o moralności paralitycznej, po drugie - aby była polska, to musi istnieć Państwo Polskie i aby istniało, to banki i środki produkcji;ziemia i przemysł,którego praktycznie nie ma, musi należeć do Państwa - jego "ludu" - a nie do obcych państw;WatykUSA,Niemiec,Portugalii,Włoch,Holandii,Francji,Anglii,Tercji,Izraela,Szwajcarii,Szwecji,Norwegii,Finlandii,Hiszpanii,Danii,Austrii - za długo wymieniać!, do wszystkich, tylko nie do Polaków- mogą być co najwyżej sługusowym nadzorcą - kierownikiem - capo - gnębicielem - władnego rodaka i po trzecie;"polski żołnierz" woli ginąć na obcej ziemi jako najemnik(czytaj terorysta) za obcą walutę, a od Kraju żąda;honorów,pensji dla rodziny,współczucia i darmowej opieki medycznej,gdy wróci ranny na ciele czy umyśle!. Krótko - WAS CHYBA PO....ŁO.

odpowiedz

1
1
~OBIEKT.III 2014-04-14 (10:25) 3 miesiące 16 dni 22 godziny i 58 minut temu

Ta smieszna propaganda niczym nie rózni sięod gry w palanta.

odpowiedz

2
2
~marek 2014-04-14 (10:19) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 4 minuty temu

Rudy oszust to straszy swoim widokiem, jak go widzę w telewizorni to strach mnie ogarnia co mu jeszcze do łba przyjdzie aby ograbic i upodlic Polskę.

odpowiedz

4
2
~Palokot 2014-04-14 (10:12) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 11 minut temu

ebany zdrajco rozbroiles polske zniszczyles przemysl zadluzyles i jeszcze nam wciskasz ze tym starym złomem od twojej prowadzącej cie Merkel mamy się obronić na zielonej wyspie

odpowiedz

0
2
~luk1407 2014-04-14 (10:09) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 14 minut temu

ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

odpowiedz

2
1
~Harpoon 2014-04-14 (10:01) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 22 minuty temu

Zenujaca propaganda. Ferajna na poczekaniu wymyśla cuda, a naiwny naród w to wierzy i płaszcze w lapki .

odpowiedz

10
3
~Moja Eminencja 2014-04-14 (08:57) 3 miesiące 17 dni i 26 minut temu

Siła polskiej armii w rękach kapelanów wojskowych. Mają oni na wyposażeniu najnowszy model kropidła i są gotowi kropić na każdy rozkaz, pod warunkiem uiszczenia przedpłaty.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
2
~stefek 2014-04-14 (08:01) 3 miesiące 17 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

czeba powołać pospolite ruszenie !

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~nn 2014-04-14 (09:59) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 24 minuty temu

pajac - jak konik na biegunach.

odpowiedz

1
0
~dvd 2014-04-14 (09:58) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 25 minut temu

wstyd i tyle hehe

odpowiedz

0
0
~NIKOL 2014-04-14 (09:55) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 28 minut temu

to jak 39 rok

odpowiedz

2
1
~aaa 2014-04-14 (09:50) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 33 minuty temu

to my mamy armię ?

odpowiedz

1
0
~[PETER 2014-04-14 (09:48) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 35 minut temu

TRZEBA NAOSTRZYĆ SZABLE I NIE DAMY SIĘ A JAK ZA MAŁO TO LANCAMI DOBIJEMY MOSKALI

odpowiedz

3
2
~vb 2014-04-14 (09:46) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 37 minut temu

sikorski,tusk. komorowski to pierwsi do spieprzania za granice

odpowiedz

1
1
~adam 2014-04-14 (09:44) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 39 minut temu

a ja mam to gdzies od pol roku zarabiam 12 tys na miesiac siedzac przed kompem teraz mam mnostwo czasu dla siebie ciekow nie tylko ja tak zarabiam: goldendeal.pl

odpowiedz

1
0
~Papcio 2014-04-14 (09:39) 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 44 minuty temu

Matka Boska się ukaże i wystraszy bolszewików! Tak jak w 1921 !

odpowiedz