więcej

Galerie

Gdzie jest boeing 777?

aktualizacja 2014-03-18 (14:46) 9 miesięcy 18 godzin i 12 minut temu

następna. 1 / 7

Złoto, terroryści, błąd. Co się stało z boeingiem 777?

Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów 8 marca, godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Wciąż nie wiadomo, co się stało z samolotem. Im dłużej trwają jego poszukiwania, tym więcej teorii dotyczących jego zaginięcia. Katastrofa, porwanie, atak terrorystyczny, a może brawura pilota?

(WP.PL, TVN24, dziennik.pl, mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 42 40.38%
nie 62 59.62%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Złoto, terroryści, błąd. Co się stało z boeingiem 777?
wstecz wprzód

Opinie (312)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

64
9
~diablica66 2014-03-18 (15:09) 9 miesięcy 17 godzin i 49 minut temu

a kto madry wysyla 10 ton zlota jednym samolotem.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

66
15
~Adam 2014-03-18 (16:26) 9 miesięcy 16 godzin i 32 minuty temu

Wyspa Diego Garcia. Brytyjsko-Amerykańska baza wojskowa na zamorskim terytorium brytyjskim na Oceanie Indyjskim. Zero świadków, żadnych cywili. Pasażerowie nie żyją, samolot już dawno w innej bazie schowany w hangarze, kolejny lot odbył już jako wojskowy. A złoto ukradzione przez służby specjalne. Raz, że złoto najdroższe w historii, to nikt nie chce sprzedać. A to przeznaczone było dla Chin. No to uprowadzili transport i ukradli... Nie ma dowodów, nie ma sprawy, są bezkarni. Szkoda ludzi... Ale to przecież tylko 239 kitajców, czyli wrogów jankesów. A jankesi z mordowaniem obcych nie mają problemów. Przykład, strzelanie do cywilów w Iraku jak do tarczy, zrzucanie napalmu na dzieci w Wietnamie, bombardowanie szkół i szpitali w Serbii... 239 żółtych ? Pestka !!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

37
2
~tito 2014-03-18 (15:13) 9 miesięcy 17 godzin i 45 minut temu

A dlaczego nigdzie nie podają o możliwym przypadkowym zestrzeleniu go przez jakies państwo, i tuszowanie sprawy? bo to że samolot na 70m długości sie zgubił to nie uwierzę, a że żaden naziemny radar go nie wykrywał ani tyle.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

34
2
~tajemniczy transport 2014-03-18 (15:56) 9 miesięcy 17 godzin i 2 minuty temu

A u nas był tajemniczy transport sztabek zlota zakupionego przez ''sluupa''Amber Gold istrzezony przez jozefa baka.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

33
1
~złotnik 2014-03-18 (15:35) 9 miesięcy 17 godzin i 23 minuty temu

Ktoś rano pisał w komentarzach, że było 20 ton złota dlatego pytam, gdzie wcięło połowę od rana?????

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

31
2
~mm 2014-03-18 (15:34) 9 miesięcy 17 godzin i 24 minuty temu

no dobra 10 ton zlota mogli ukraść a co z ludzmi?????? gdzie są???????????

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

36
8
~ogi 2014-03-19 (07:40) 9 miesięcy 1 godzinę i 18 minut temu

zeby tak warszawa znikla tak jak ten samolot

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

26
2
~JA 2014-03-18 (16:41) 9 miesięcy 16 godzin i 17 minut temu

AMBERGOLD PRZEJEŁO GO

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

24
2
~qwe 2014-03-18 (15:41) 9 miesięcy 17 godzin i 17 minut temu

Lecieli w nim Polacy i rozebrali go w godzine po starcie ... trzeba szykać na skupie złomu

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

21
2
~marek 2014-03-18 (16:39) 9 miesięcy 16 godzin i 19 minut temu

A gdzie był wtedy Józek Bąk ?????

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

19
1
~won! 2014-03-18 (18:05) 9 miesięcy 14 godzin i 53 minuty temu

Zlodzieje z Amber Gold "znikneli" wiecej ton zlota,ale poniewaz synalek Tuska maczal w tym palce,wiec...

odpowiedz

17
0
~klin 2014-03-19 (07:58) 9 miesięcy 1 godzinę i 1 minutę temu

Zapytajcie Kłopotka, posła; on zna się na wszystkim; zresztą tam gdzie ten pan pracuje? jest większość przemądrzałych półgłówków...też powinni wiedzieć.

odpowiedz

18
3
~Polak 2014-03-19 (14:32) 8 miesięcy 29 dni 18 godzin i 26 minut temu

amerykanie wiedzą co jemy na śniadanie a nie wiedzą gdzie jest potężny boeing, tu pozostaje kwestia kto wziął złoto

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

17
2
~jaro 2014-03-18 (17:42) 9 miesięcy 15 godzin i 16 minut temu

ja w quadzie 12 letniego syna mam nadajnik gps i wkażdej chwili mogę sprawdzić gdzie obecnie się znajduje a tui samolotu nie mogą znaleźć- skandal !!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
0
~herbuś 2014-03-18 (15:48) 9 miesięcy 17 godzin i 10 minut temu

Zapytajcie wróżbitów z TeVeNu lub tych tajemniczych ludzi co oferują namierzanie komórek

odpowiedz

15
1
~? 2014-03-18 (18:58) 9 miesięcy 14 godzin i 1 minutę temu

Czyżby Polski ślad - AMBER GOLD

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~Bajabaka 2014-03-18 (18:40) 9 miesięcy 14 godzin i 18 minut temu

Obecnie ludzkość dysponuje taką technologią że znalezienie samolotu to żaden problem chyba że znika celowo bo to tak wygląda

odpowiedz

13
0
~dozorowane 2014-03-18 (15:54) 9 miesięcy 17 godzin i 4 minuty temu

U nas tez były tajemnicze transporty dozorowane przez ...jozka baka.

odpowiedz

13
1
~a..................... 2014-03-18 (15:52) 9 miesięcy 17 godzin i 6 minut temu

a jozek bak nie bral czasem w tym udziału?................................

odpowiedz

14
2
~Jon 2014-03-18 (15:26) 9 miesięcy 17 godzin i 32 minuty temu

A CO NA TO JASNOWIDZ JACKOWSKI ?

odpowiedz