więcej

Galerie

Przyroda budzi się do życia

aktualizacja 2014-02-24 (13:38) 9 miesięcy 27 dni 19 godzin i 10 minut temu

następna. 1 / 7

Zima już nie wróci? - najnowsze prognozy

W najbliższych dniach wiosna pokaże nam swoje nietypowo wczesne oblicze, na które z niecierpliwością czekaliśmy. Będzie słonecznie, sucho i ciepło.

Jak informuje IMGW, nad Europą zachodnią, południowo-wschodnią oraz Skandynawią oddziałują niże z układami frontów atmosferycznych. Pozostały obszar kontynentu jest pod wpływem wyżu znad Uralu. Polska jest na skraju tego wyżu, jedynie na południowym wschodzie kraju zaznaczy się wpływ zatoki niżowej z ciepłym frontem atmosferycznym. Pozostajemy w polarno-morskiej masie powietrza.

(evak/PAP)

Masz ciekawe fotografie? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 7 100%
nie 0 0%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Zima już nie wróci? - najnowsze prognozy
wstecz wprzód

Opinie (48)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

26
6
~III złodziejska 2014-02-24 (11:29) 9 miesięcy 27 dni 21 godzin i 19 minut temu

Nie tylko przyroda ,także wyborcy budzą się do życia z pustymi kieszeniami. Masoneria PO i PSL pakujcie swoje manatki VON z rządu- złodzieje..........

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
0
~ardo 2014-02-24 (14:38) 9 miesięcy 27 dni 18 godzin i 10 minut temu

Kolejny artykuł z serii obrazkowo-tabloidowej o zerowej wartości. Zero informacji, maksimum bełkotu i dezinformacji. To samo w "artykułach" o polityce. Dno!

odpowiedz

7
0
django 2014-02-25 (07:48) 9 miesięcy 27 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

Szanowni z WP;może się w końcu wezmiecie za tych gości od SPAMÓW!!!!!!!!!!!

odpowiedz

7
0
~putto 2014-02-24 (18:19) 9 miesięcy 27 dni 14 godzin i 29 minut temu

Bzdury jeszcze w tym roku będzie zima w grudniu

odpowiedz

10
3
~A kuku 2014-02-24 (13:17) 9 miesięcy 27 dni 19 godzin i 31 minut temu

Cieszę się że idzie wiosna ale mnie chodzi o coś innego . Mój sąsiad doprowadził do tego ze się przewróciłem na klatce schodowej nazywa się Zbigniew górski zostawił drzwi przyblokowane taka blokada ze się przwrucilem i to poważnie mam stłuczone kolano nie mówiąc już o tym ze ma córkę w wieku 30 lat i zone a sobie sprowadza do domu dziewczyny które mogły by być jego córka ale chodzi o to ze zostawol w klatce drzwi do polowy zamknie te i przyblokowane i o ta blokadę się potknolem i przewróciłem .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
3
~biedny rencista 2014-02-24 (21:12) 9 miesięcy 27 dni 11 godzin i 36 minut temu

Żeby już nigdy nie wróciła do nas zima .

odpowiedz

7
2
~bk 2014-02-24 (20:29) 9 miesięcy 27 dni 12 godzin i 19 minut temu

KOCHAM WIOSNĘ

odpowiedz

5
0
~Parodia 2014-02-24 (13:21) 9 miesięcy 27 dni 19 godzin i 27 minut temu

Parodia nie było zimy a wiosna robi się , to z tego wynika ze mamy takie pory roku wiosna,lato jesień a potem wiosna zamiast zimy .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~wladek 2014-02-25 (09:55) 9 miesięcy 26 dni 22 godziny i 53 minuty temu

Jeszcze nie tera... - kiedy babeczce sie czerwieni i trawka sie zieleni a chłopu sterczy jak sosna, wtedy jest prawdziwa wiosna...

odpowiedz

4
0
~Perla z OyO. 2014-02-24 (21:36) 9 miesięcy 27 dni 11 godzin i 12 minut temu

Ale fajnie,ze zimy już nie będzie ale zimna nie lubie pomimo solidnego futerka...teraz będę chodzic na dluzsze spacerki z moja pania,lubie spiew ptakow,poznaje cala okolice,ale w lesie musze być ostrozna i uwazac musze na zmije...sikorki odwiedzają mnie coraz rzadziej,szkoda...ale za to kocury przychodzą na balkon i mnie na randki wywoluja,ale ja nie dam się nabrać bo to jestem arystokratka z rodziny Maine Coon,pa...pozdrowko...

odpowiedz

3
0
~HUNWEJBIN 2014-02-25 (08:50) 9 miesięcy 26 dni 23 godziny i 58 minut temu

Wirtualna od listopada ubiegłego roku bajdurzyła o zimie tysiąclecia, potem przepowiadała, że zima tuż tuż, żeby ciemny lud kupował opał, rezerwował apartamenty w miejscowościach wypoczynkowych. A teraz w Wirtualnej idzie wiosna. No pewnie, że idzie. Ja bym za takie pogodowe idiotyzmy wierszówki nie wypłacił.

odpowiedz

3
0
~ano 2014-02-25 (08:32) 9 miesięcy 27 dni i 16 minut temu

Brak zimy, najbardziej poszkodowany jest ZUS, było mniej zejść niż zakładali

odpowiedz

3
0
~anna 2014-02-24 (19:24) 9 miesięcy 27 dni 13 godzin i 24 minuty temu

Przyleciały zurawie,gęsi lecą stadami,spiewają skowronki jest wiosna.

odpowiedz

7
4
~Jola Płock 2014-02-24 (12:22) 9 miesięcy 27 dni 20 godzin i 26 minut temu

wiosna, pięknieje wokół świat, wiosna, znów nam ubyło lat, wiosna wkoło i Ja i Ty....!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~xx23 2014-02-24 (19:43) 9 miesięcy 27 dni 13 godzin i 5 minut temu

Noi Super

odpowiedz

3
1
~sdd 2014-02-24 (15:28) 9 miesięcy 27 dni 17 godzin i 20 minut temu

Przyroda się budzi i opryskiwacze chemtrails się budzą !

odpowiedz

1
0
~blumen 2014-02-25 (09:46) 9 miesięcy 26 dni 23 godziny i 2 minuty temu

W Wiedniu kwitną już krokusy ! Wiosna juz przyszla ….! Lutowe szalenstwo ;)

odpowiedz

6
5
~olo 2014-02-25 (08:24) 9 miesięcy 27 dni i 24 minuty temu

Do powrotu szykuje się PIS, a to zbiorowisko osobliwości jest gorsze od wszelakiego pogodowego kataklizmu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~mohara 2014-02-24 (18:53) 9 miesięcy 27 dni 13 godzin i 55 minut temu

anu cos na łumeckem opocyc co i jak cie namioty ustafic na lato i becki okofity salosyc f kszokah nat szyckum pot tympym nu i co jak sostroscita nu nie nu

odpowiedz

5
4
~C14 2014-02-24 (18:43) 9 miesięcy 27 dni 14 godzin i 5 minut temu

Bardzo podoba mi sie globalne ocieplenie. Czy wam też? Powinnismy dolozyc wszelkich wysilkow aby bylo kontynuowane. Nie mam ochoty placic fortuny za rosyjski gaz ktory ogrzewa moje mieszkanie. Nie potrzebuje zasp. Buty w tym roku nie popsuly sie przez sĂ
Bardzo podoba mi sie globalne ocieplenie. Czy wam też? Powinnismy dolozyc wszelkich wysilkow aby bylo kontynuowane. Nie mam ochoty placic fortuny za rosyjski gaz ktory ogrzewa moje mieszkanie. Nie potrzebuje zasp. Buty w tym roku nie popsuly sie przez sól. Tak trzymac!

odpowiedz