więcej

Galerie

Tłum na Majdanie złapał jednego ze snajperów

aktualizacja 2014-02-22 (20:20) 9 miesięcy 29 dni 6 godzin i 4 minuty temu

następna. 1 / 15

Protestujący na Majdanie złapali snajpera - zdjęcia

Opozycjoniści zgromadzeni na Majdanie złapali należącego do sił prorządowych mężczyznę, który najprawdopodobniej był snajperem i w ostatnich dniach strzelał do protestujących w centrum Kijowa.

Mężczyzna był popychany, poszturchiwany, do twarzy przystawiano mu krzyż i kazano klękać przed zniczami, ustawionymi ku pamięci poległych na ulicach Kijowa.

Na zdjęciach widać, iż mężczyzna jest eskortowany przez członków samoobrony Majdanu, którzy nie dopuszczają do samosądu. Nie ma informacji o dalszych losach złapanego mężczyzny.

Według oficjalnych danych ukraińskiego ministerstwa zdrowia od wtorku, gdy rozpoczęły się starcia, zginęło 77 osób, a pomocy medycznej wymagało 600 osób. Z kolei opozycja podała w czwartek, że od początku zamieszek w Kijowie zginęło co najmniej 100 osób.

(WP.PL/meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 400 78.28%
nie 111 21.72%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Protestujący na Majdanie złapali snajpera - zdjęcia

Opinie (839)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

609
20
~jazon 2014-02-22 (21:26) 9 miesięcy 29 dni 4 godziny i 58 minut temu

teraz wszyscy ogłupieli na punkcie ukrainy, politycy prześcigają się w sposobach pomocy - szpitale, przyjmowanie uchodzców (polacy czekają w kolejkach do lekarza,ale dla nich miejsca się znajdą), politycy mieszają się wewnętrzne spray tego kraju. Teraz dostajecie orgazmu z radości a potem będzieci płakać,jak rządzić w tym kraju będą nacjonaliśći (bo wszystko do tego zmierza) ,będą chcieli państwa narodowego (polacy -won),będziecie płakać i psy na nich wieszać m,jak wam będą chcieli zaorać cmentarz łyczakowski,który jest zresztą solą w oku. Ukraina do europy pasuje,jak wół do karety, europa kończy się na bugu,dalej to azja.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

350
75
~jk 2014-02-22 (22:13) 9 miesięcy 29 dni 4 godziny i 11 minut temu

Niech oddadzą nam kresy i odpowiedzą za zbrodnie na Wołyniu na postępnie wymordowanych polakach.

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

201
48
~lol 2014-02-22 (22:58) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 26 minut temu

To jakiś żul jest. Złapał pewnie kałasza i od razu "snajper". Pfff.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

178
46
~nikt 2014-02-22 (23:34) 9 miesięcy 29 dni 2 godziny i 50 minut temu

Zaczyna się anarchia. Żołnierz regularnych wojsk przed bojem nie zapuszcza takiej czupryny! Każdy ma świadomości że włosy mogą być bardzo niewygodne pod hełmem i ewentualnie utrudnić łatanie ran sanitariuszom!

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

142
23
~setball 2014-02-22 (21:38) 9 miesięcy 29 dni 4 godziny i 46 minut temu

uszczelnić granice,aby ta dzicz do nas nie przylazła.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

112
5
~rte 2014-02-22 (22:43) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 41 minut temu

a 2 zwotka ukrainskiego hymnu= ukraina od dniepru po san= czyli do Sandomierza!!!!!!!!!!!! dalej ich popieracie????? popaprancy????/

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

184
79
~lol 2014-02-22 (22:52) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 32 minuty temu

jeżeli strzelał do BANDYTÓW banderowskich to powinien zostać ogłoszony BOHATEREM w Polsce

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

157
77
~Bibel 2014-02-22 (23:11) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 13 minut temu

Ofiara tłumu ? Wyznaczyli mu role snajpera i biednemu nawet wytłumaczyć się nie pozwolą Sponiewierają go zabiją i na zawsze pozostanie snajperem w mniemaniu tego bezmyślnego tłumu

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

77
1
~Stach 2014-02-22 (21:44) 9 miesięcy 29 dni 4 godziny i 40 minut temu

Jak "pismaki" manipulują? Główny tytuł mówi;"Oto snajper który zabił wiele osób"...Ale już w treści są słowa:.."który najprawdopodobniej był snajperem"?...To jest dopiero "podsycanie" emocji...

odpowiedz

77
7
~gg 2014-02-22 (23:06) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 18 minut temu

To tych co zrzucili z okien 10 pietra to jednak nie byli snajperami ?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

69
10
zibikar 2014-02-22 (22:45) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 39 minut temu

W imię zwykłej uczciwości rozliczyć również naszych polityków za udział w agresji na Irak i Afganistan gdzie zginęły setki tysięcy ludzi .

odpowiedz

78
26
~Skyrimer 2014-02-22 (23:08) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 16 minut temu

Iloraz inteligencji tych ludzi jest równy zeru.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

71
21
~nn 2014-02-22 (23:12) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 12 minut temu

'najprawdopodobniej był snajperem' czyli niemaja 100% pewnosci... faszysci przyslaniaja sie krzyzem

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

49
2
~biedak 2014-02-23 (13:18) 9 miesięcy 28 dni 13 godzin i 6 minut temu

A kiedy my zrobimy porządek z naszymi janukowyczami ?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

45
0
~car 2014-02-23 (12:28) 9 miesięcy 28 dni 13 godzin i 56 minut temu

Ja mam tylko dwa pytania... 1. Dlaczego w Polsce opozycjoniści są nazywani faszystami, a na Ukrainie bohaterami? 2. Dlaczego w Polsce ważniejsi są Ukraińcy którzy z własnej jakby nie było nieprzymuszonej woli bili się na majdanie i rzucali koktajlami mołotowa? Pomaga się Ukraińcom a Polak dalej biedny szuka pracy za 1600 brutto i czeka godzinami lub jezdzi od szpitala do szpitala zeby uzyskac jakakolwiek pomoc. Ci ludzie powinni według polskiego podejścia do huligaństwa stanąć przed sądem i odpokutować pare lat za kratami.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

46
1
~jojo 2014-02-22 (22:34) 9 miesięcy 29 dni 3 godziny i 50 minut temu

Majdan nie zmienił sie od czasów Skrzetuskiego!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

54
10
~tt 2014-02-22 (22:11) 9 miesięcy 29 dni 4 godziny i 13 minut temu

Sariusz -z PO--przemawial na Majdanie w imieniu --Polaków -----kpina on nie jest Polakiem --tylkoczlonkiemukladu ---masonskiego w Polsce

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

66
22
~maria 2014-02-22 (21:25) 9 miesięcy 29 dni 4 godziny i 59 minut temu

i znowu manipulacje w mediach,gineli tylko;powstancy"? a ci oblani plonaca koktailem .obzucane kamieniami ,dragami nie ucierpieli ,Nasze media zawsze podadza prawde jaka im odpowiada,Kliczko obraca sie w swiecie ,nie zna charakteru wlasnego narodu ,Tego juz nic nie zatrzyma,

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

50
9
~hmmm 2014-02-23 (15:35) 9 miesięcy 28 dni 10 godzin i 49 minut temu

skąd oni wiedzą że to snajper? na czole miał napisane?

odpowiedz