więcej

Galerie

Pierwsze bociany

aktualizacja 2014-02-11 (14:46) 10 miesięcy 8 dni 7 godzin i 14 minut temu

następna. 1 / 7

Bociany przyleciały! To już wiosna? Najnowsze prognozy

Aura nie przestaje nas zaskakiwać. Do Polski przyleciały bociany. Czy to była dobra decyzja i nie zmarzną w najbliższych dniach? Sprawdź prognozę.

Wtorek

We wtorek w kraju zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu, na północy miejscami także deszczu ze śniegiem, a w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Na zachodzie Polski stopniowy zanik opadów oraz większe przejaśnienia i lokalne rozpogodzenia.

Na zdjęciu: w bydgoskim Łęgnowie przy drodze wojewódzkiej nr 394 pojawiły się pierwsze bociany.

(evak/PAP)

Masz ciekawe fotografie? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 15 93.75%
nie 1 6.25%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Bociany przyleciały! To już wiosna?  Najnowsze prognozy
wstecz wprzód

Opinie (152)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

112
1
~Bocian Helena 2014-02-11 (12:57) 10 miesięcy 8 dni 9 godzin i 3 minuty temu

mój stary: JÓZEF BOCIAN wrócił wczoraj do domu podpity o godz. 11.47

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

61
0
~podatnik 2014-02-11 (12:19) 10 miesięcy 8 dni 9 godzin i 41 minut temu

Bociany to fajne ptaki wiernie wracają do Polski fajnie wyglądają na łąkach chodząc i wypatrując pożywienia dla siebie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

34
0
~jan 2014-02-11 (19:29) 10 miesięcy 8 dni 2 godziny i 31 minut temu

bociany jesteśmy uratowani jak oni mogą tu żyć to my też

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

25
0
~lelek 2014-02-11 (20:09) 10 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 51 minut temu

lepiej oglądać bociany jak polityków

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

24
0
~tedii 2014-02-11 (19:28) 10 miesięcy 8 dni 2 godziny i 32 minuty temu

Bociany przyleciały do nas , bo nas lubią ,a nie ,że wiosna idzie , po prostu stęskniły się za domem rodzinnym i za nami .!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

24
1
~#### 2014-02-11 (13:15) 10 miesięcy 8 dni 8 godzin i 45 minut temu

Bociany to nie polskie a afrykanskie ptaki...Do Polski przylatuja tylko na legi i sa tu okolo 4 miesiecy a reszte roku spedzaja w Afryce...Nawet mlode wylegle w Polsce odlatuja do Afryki i pozostaja tam 3 do 4 lat a dopiero po osiagnieciu zdolnosci rozrodczej , leca na wyleg do Polski...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
1
~zbew 2014-02-11 (20:12) 10 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 48 minut temu

Bociany do kraju a ludzie z kraju.

odpowiedz

20
5
~Marek 2014-02-11 (17:35) 10 miesięcy 8 dni 4 godziny i 25 minut temu

Tusk odlatuje bociany przylatują

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
0
~powijak 2014-02-11 (16:09) 10 miesięcy 8 dni 5 godzin i 51 minut temu

Zwiększy się przyrost naturalny - Polaków.

odpowiedz

15
0
~,, 2014-02-11 (12:35) 10 miesięcy 8 dni 9 godzin i 25 minut temu

znowu biedne nie beda miały co jesc - tak jak w tamtym roku. ile ich pomarzlo

odpowiedz

14
0
~niki 2014-02-11 (19:13) 10 miesięcy 8 dni 2 godziny i 47 minut temu

A u nas na osiedlu tez mieszka Bocian. Zygmunt Bocian i odlatuje jak sie napije.

odpowiedz

15
1
~PIO 2014-02-11 (17:50) 10 miesięcy 8 dni 4 godziny i 10 minut temu

TRZEBA BĘDZIE NASZE BOĆKI DOKARMIAĆ , BY DOTRWAŁY DO WIOSNY !

odpowiedz

13
0
~WERKA 2014-02-11 (16:50) 10 miesięcy 8 dni 5 godzin i 10 minut temu

ŁEGNOWIANIE, DACIE PTASZCZYNOM COŚ ZJESC???????????????

odpowiedz

13
0
~qqq 2014-02-11 (13:36) 10 miesięcy 8 dni 8 godzin i 24 minuty temu

Tak bociany przylecialy i juz wiosna, tak jak rok temu ; przylecialy i wrocila zima a biedne glodowaly ze chlopi musieli je dokarmiac.

odpowiedz

12
0
~zbig16 2014-02-11 (16:12) 10 miesięcy 8 dni 5 godzin i 48 minut temu

w Grąbkowie koło Potęgowa na pomorzu od dwóch dni są żurawie zawsze przylatywały na przełomie lutego i marca ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
0
~cha cha cha 2014-02-11 (16:21) 10 miesięcy 8 dni 5 godzin i 39 minut temu

Co za nieodpowiedzialność, wszyscy walczą z ociepleniem klimatu, a tu dwóch takich przyfrunęło i rozwaliło resztki zimy...

odpowiedz

13
2
~szok 2014-02-11 (13:37) 10 miesięcy 8 dni 8 godzin i 23 minuty temu

chyba im się coś po*bało, toż to środek zimy, zresztą ja bym nie wracał do PL

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
2
~59 latek 2014-02-11 (13:17) 10 miesięcy 8 dni 8 godzin i 43 minuty temu

jakies głupie te bociany, nasłuchały się bajek o kraju kwitnącej lipy.

odpowiedz

11
0
~Jagoda 2014-02-11 (12:30) 10 miesięcy 8 dni 9 godzin i 30 minut temu

Podobno bociany wiedzą, co robią :)

odpowiedz