więcej

Galerie

Zamieszki w Kijowie

aktualizacja 2013-11-25 (21:55) 1 rok 26 dni 15 godzin i 52 minuty temu

następna. 1 / 8

Tłum na ulicach. Milicja użyła gazu - zdjęcia

Późnym wieczorem specjalne oddziały milicji wycofały się z placu Europejskiego w Kijowie po starciach ze zwolennikami integracji europejskiej Ukrainy, protestującymi przeciwko wstrzymaniu przygotowań do podpisania umowy stowarzyszeniowej z UE.

Nad tłumem rozpylono gaz łzawiący. Demonstranci zaatakowali pojazd milicyjny, w którym - jak twierdzili - miała znajdować się aparatura podsłuchowa i broń. Samochód przewrócono, a jeden ze znajdujących się w nim funkcjonariuszy został zatrzymany przez protestujących. Broni prawdopodobnie nie znaleziono.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 42 79.25%
nie 11 20.75%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tłum na ulicach. Milicja użyła gazu - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (127)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

66
7
~frek16 2013-11-25 (21:47) 1 rok 26 dni 16 godzin i 1 minutę temu

Janukowicz ma rację że trzyma z Rosją od której otrzyma na preferencyjnych warunkach gaz, ropę i inne surowce.Od UE dostałby wała.

odpowiedz

52
2
~TAKITAM 2013-11-25 (22:11) 1 rok 26 dni 15 godzin i 36 minut temu

Ukraincy wyjdą na wejściu do unii,jak Zabłocki na mydle,ale niech się uczą na swoich błedach.Unia traktuje wszystkie kraje,jak jeden wielki rynek zbytu i możliwość taniego kupna wszystkiego,łącznie z ziemią.Biedacy,ale dobrze im tak.

odpowiedz

52
5
~expert 2013-11-25 (22:23) 1 rok 26 dni 15 godzin i 24 minuty temu

Czas na Polske!!! Obalic sila te skorumpowane elity osadzic i wsadzic do ciemnych lochow na wieki!!!

odpowiedz

54
7
~łapy precz 2013-11-25 (22:14) 1 rok 26 dni 15 godzin i 33 minuty temu

Brawo Ukraina! Gonić Unie Jewropejską! Co po 89r stało się z polskim przemysłem to każdy wie. Kraj lenny w UE nie może mieć przemysłu a w zamian otwiera się tysiące supermarketów aby produkcja Niemiec Francji WB znalazłą rynek zbytu i zarabiała miliardy.

odpowiedz

55
10
~Pranie mózgu 2013-11-25 (22:42) 1 rok 26 dni 15 godzin i 5 minut temu

Demokracja runęla w 89roku. W tym zapyziałym komuniźmie którego lemingi nienawidzą mogłem rozpalić ognisko nad jeziorem (dziś mandat) otworzyć sobie piwo (dziś mandat) zaparkować auto w lesie nad tym jeziorem (dziś mandat) złowić rybę jedna lub dwie dla rodziny bez karty (dziś mandat) a jak miałem stare auto bo na takie było mnie stać i spadły dwie krople oleju to nikt sie nie przejmował (dziś mandat). Jak chciało mi sie siku po tym piwie to poszedłem w las i zrobiłem (dziś mandat) O jakiej wy ku**a demokracji mówicie?

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

43
0
~jodik 2013-11-25 (22:30) 1 rok 26 dni 15 godzin i 17 minut temu

Czy ktoś, wytłumaczył tym ludziom czym jest UE ?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

44
3
~kill bill 2013-11-25 (21:57) 1 rok 26 dni 15 godzin i 50 minut temu

Ukraina kolejny rynek zbytu na Niemieckie ,Francuskie ,Brytyjskie towary marnego rodzaju do tego MFW- żydoland.

odpowiedz

35
0
~obiektywnie 2013-11-25 (23:15) 1 rok 26 dni 14 godzin i 32 minuty temu

Biedny naród tak samo jak i my. Pragną wolności i demokracji ale nie znają realiów. Tak naprawdę przejdą z jednej niewoli w drugą. Taka jest prawda.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

37
3
~sadas 2013-11-25 (21:43) 1 rok 26 dni 16 godzin i 4 minuty temu

tak agenci ciemnotę wykorzystują do robienia chaosu w kraju

odpowiedz

35
2
~mark 2013-11-25 (23:03) 1 rok 26 dni 14 godzin i 44 minuty temu

Unia to tylko Niemcy, Wielka Brytania i Francja, reszta to tania siła robocza, która dostaje ochłapy ze stołów swych panów. Od początków jej istnienia miała tylko jedno jedyne zadanie: utrzymać po wojnie pozycję Niemiec w Europie, kiedy brakło ropy i wielu innych surowców. Czy na Ukrainie nie uczą historii?

odpowiedz

27
1
igo21 2013-11-26 (05:52) 1 rok 26 dni 7 godzin i 55 minut temu

Najpierw zróbmy porządek we własnym Kraju,a później doradzajmy jak osiągnąc dobrobyt Ukrainie.

odpowiedz

28
5
~cx 2013-11-25 (22:37) 1 rok 26 dni 15 godzin i 10 minut temu

Po co Ukraina pcha się do Uni co wniesie ? jeszcze większą biede rozprzeszczenią się po Europie i pracy nie będzie np dla polaków w Polsce bo Ukrainiec bedzie tańszy - mam nadzieję żenie wejdą niech trzymają się mateczki Rosji

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

21
0
~vv 2013-11-26 (02:06) 1 rok 26 dni 11 godzin i 41 minut temu

ogłupieli? wYNiosą jakieś elity na stołki a im wprowadzą zarobki murzynów i cenny Europejskie.

odpowiedz

32
12
~TuSSk 2013-11-25 (22:01) 1 rok 26 dni 15 godzin i 46 minut temu

Jak myślicie skąd POostaki ściągną posiłki milicyjne aby stłumić rozruchy w Polsce?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

22
3
~hehe 2013-11-26 (08:00) 1 rok 26 dni 5 godzin i 47 minut temu

A Eurokołchoz popiera Tymoszenkę, bo wie, że jak ona dojdzie do władzy, to będzie tak "korzystnie" podpisywac umowy z Eurokołchozem jak umowę gazową z Rosją.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

24
5
~drzazga 2013-11-26 (07:22) 1 rok 26 dni 6 godzin i 25 minut temu

Póki co Ukraina uratowała swoje duże zakłady przemysłowe, ochroniła się przed żywnością zatrutą chemią i mediów siejących wieczny wewnętrzny ferment. Uniknęła po prostu losu naszego kraju.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
3
~Janu Kowycz 2013-11-26 (12:03) 1 rok 26 dni 1 godzinę i 44 minuty temu

Jedź babo do Unii! Będziesz zbierać puszki PO piwie ze śmietników!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

19
2
~... 2013-11-25 (23:10) 1 rok 26 dni 14 godzin i 37 minut temu

Ciekawe kto za tym stoi za tymi zadymami. Celowa robota agentów UE i ich sojuszników na Ukrainie .. wprowadzić chaos. Nie udało się im z szantażem więc teraz będą zadymy.

odpowiedz

18
3
~kim 2013-11-26 (15:11) 1 rok 25 dni 22 godziny i 36 minut temu

To w niedługim czasie zrobi się w Polsce , jeśli rząd i Tusk nie poprawi godnych warunków aby ludziom żyło się lepiej , godnie zarabiali i wystarczyło na zycie a rzad robi sobie pośmiewisko z ludzi i daje 1,5 procenta podwyżki rent i emerytur .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~trt 2013-11-26 (08:42) 1 rok 26 dni 5 godzin i 5 minut temu

nie wiem, które zniewolenie dla Ukrainy jest lepsze, ruskie? czy europejskie? :(

odpowiedz