więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1094363solidarnych Solidarni z Ukrainą

Galerie

Chrzest księcia George'a

aktualizacja 2013-10-23 (18:02) 6 miesięcy 1 dzień 2 godziny i 44 minuty temu

następna. 1 / 9

Pierwsza taka uroczystość od 25 lat - zdjęcia

Trzeci w sukcesji do brytyjskiego tronu książę George Alexander Louis - prawnuk Elżbiety II i pierworodny syn księcia Williama i księżnej Kate - został ochrzczony przez arcybiskupa Canterburry Justina Welby'ego w kaplicy pałacu św. Jakuba. Uroczystość miała charakter prywatny i była szczególna, bowiem ostatni raz podobna miała miejsce 25 lat temu.

(PAP/db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 21 60%
nie 14 40%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Pierwsza taka uroczystość od 25 lat - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (41)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

8
0
~elżbieta 2013-10-23 (22:24) 6 miesięcy 22 godziny i 22 minuty temu

Ale zacofane i niedouczone towarzystwo sie strzepi! Nie potrafia zrozumiec ze ta sukienka to tradycyjny strój dziecka do chrztu w rodzinie królewskiej. Takie sukienki też ubierano polskim królewskim dzieciom i nikt nie mówił o gejostwie, masonstwie, zboczeniu obyczajów....Co was teraz w tych szkołach ucza, chyba tylko szowinizmu, nietolerancji, a niewiedze i ksenofobie to przenosicie chyba z mlekiem matki? Wasze miejsce to nie w Europie, ale bardziej w Korei, i to Północnej. Tam bedziecie wszystko co nieznane, obce i nowe krytykowac i zamienicie białego, byłego wodza na brunatnego Sena

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
3
lunia 2013-10-23 (17:34) 6 miesięcy 1 dzień 3 godziny i 12 minut temu

nie macie o czym pisac grzyba to kogo obchodzi

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~krzych 2013-10-25 (12:04) 5 miesięcy 30 dni 8 godzin i 42 minuty temu

To taki cyrk bogatych pasożytów za pieniadze biednych dla innych bogatych pasożytów.

odpowiedz

1
1
~krzych 2013-10-25 (11:56) 5 miesięcy 30 dni 8 godzin i 50 minut temu

To taki cyrk dla bogatych za pieniadze biednych.

odpowiedz

1
1
~jkl 2013-10-25 (10:21) 5 miesięcy 30 dni 10 godzin i 25 minut temu

Gdyby to było w Polsce to sąd nakazałby odebranie dziecka, bo zbyt grube. Tak to chyba normalka.

odpowiedz

2
0
~jkl-m 2013-10-25 (10:21) 5 miesięcy 30 dni 10 godzin i 25 minut temu

paranoja, Polska ginie - biologicznie i gospodarczo - a oni cieszą monarchią angielską i dzieciątkiem angoli.

odpowiedz

1
1
~Sie pytam tylko 2013-10-25 (09:38) 5 miesięcy 30 dni 11 godzin i 8 minut temu

A dlaczego Jurka odpitoilili w sukienke do chrztu.

odpowiedz

1
4
~Lol 2013-10-24 (19:05) 6 miesięcy 1 godzinę i 41 minut temu

Co mnie obchodzi jaki bahor.Nastepny zjadacz chleba za darmo na cale zycie..

odpowiedz

0
2
~Gb. 2013-10-24 (14:54) 6 miesięcy 5 godzin i 52 minuty temu

Po kim odziedziczyl ten dziwny nos I urode???? Dziwne rzeczy maja miejsce w tej dziwnej badz Co badz rodzinie,dlaczego nie pokazano calej ceremonii chrztu? Tak jak ma to miejsce W innych krolestwach.

odpowiedz

2
3
~elf 2013-10-24 (14:23) 6 miesięcy 6 godzin i 23 minuty temu

ma zadatki na otylość będzie zawodnikiem sumo

odpowiedz

1
1
~a może... 2013-10-24 (07:48) 6 miesięcy 12 godzin i 58 minut temu

scyzorykiem chrzczony?

odpowiedz

1
2
~Szyderca 2013-10-24 (07:48) 6 miesięcy 12 godzin i 58 minut temu

buehehehe... ładna dziewczynka, ale przypał ;]

odpowiedz

3
3
~A//E 2013-10-24 (07:47) 6 miesięcy 12 godzin i 59 minut temu

Kolejny relikt minionej epoki na utrzymaniu ludu harującego.

odpowiedz

10
1
~mila 2013-10-23 (22:51) 6 miesięcy 21 godzin i 55 minut temu

Ladny dzieciak i do tego Król

odpowiedz

11
10
~swd 2013-10-23 (19:16) 6 miesięcy 1 dzień 1 godzinę i 30 minut temu

jak można ubierać chłopca w sukienkę???

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
2
~ciężar 2013-10-23 (21:53) 6 miesięcy 22 godziny i 53 minuty temu

Zlokalizuj swojego znajomego za pomocą komórki! Wystarczy podać jego nr. telefonu tutaj: bisi.pl/lokalizator <--- polecam. lfc

odpowiedz

0
3
~Mieszko1 2013-10-23 (21:50) 6 miesięcy 22 godziny i 56 minut temu

Zlokalizuj swojego znajomego za pomoca komórki! Wystarczy podac jego nr. telefonu tutaj: tnij.com/enaGR <--- polecam. cv

odpowiedz

6
5
~antymason 2013-10-23 (21:33) 6 miesięcy 23 godziny i 13 minut temu

"Uroczystość miała charakter prywatny":) No nic dziwnego. Przecież Kozioł z Mendes na ołtarzu mógłby wywołać oburzenie wśród niewtajemniczonego społeczeństwa.

odpowiedz

3
13
~Gerda 2013-10-23 (17:36) 6 miesięcy 1 dzień 3 godziny i 10 minut temu

Cieszę się, że przyzwyczajają dziecko do sukienki. To pisanie o chłopcu jest nad wyraz zacofane. Przecież może czuć się dziewczynką. Kto potem będzie naprawiał umysł dziecka zamkniętego w złym ciele? Z drugiej strony tez nie powinni go chrzcić. Dorośnie to sobie religię wybierze. Jest tyle innych wspaniałych wierzeń niż chrześcijaństwo.

odpowiedz