więcej

Galerie

Kobiety Hitlera

aktualizacja 2013-09-13 (10:53) 3 lata 5 miesięcy 8 dni 11 godzin i 22 minuty temu

następna. 1 / 11

Intymne fakty z życia Hitlera - jak kochał tyran...

Choć być może trudno w to uwierzyć, Adolf Hitler był uważany za przystojnego, szczególnie na tle podstarzałych polityków z czasów Republiki Weimarskiej. Kobiety go uwielbiały. Działało na nie magnetyczne spojrzenie bladoniebieskich oczu i młodzieńcza, szczupła, pełna wystudiowanej energii sylwetka Hitlera. Twarze ekstatycznie wpatrzonych w wodza dziewcząt i niewiast widać na zachowanych filmach dokumentalnych. Zachowały się też opisy histerycznych zachowań przypominających późniejsze reakcje nastolatek podczas koncertów Elvisa Presleya czy The Beatles. Czy udzielał im się orgazm, którego podobno doznawał Fuehrer podczas wygłaszania przemówień? - zastanawia się Jerzy Besala w książce "Miłość Tyranów", która właśnie trafiła do księgarń.

Jak opowiadał Benito Mussolini swej kochance Claretcie Petacci, podczas Anschlussu Austrii "kobiety klękały przed wystawami, gdzie pojawiały się portrety Fuehrera. Klękały, a rękami zasłaniały zapłakane oczy". Gdy zyskał władzę w 1933 r., stał się bożyszczem kobiet. Zachowały się opisy obnażania piersi przed Fuehrerem, przychodzenia dziewcząt z BDM (Związku Dziewcząt Niemieckich), które nagie pod mundurkiem chciały się oddać Hitlerowi. Niektóre rzucały się pod koła auta w nadziei, że Fuehrer je uratuje. Szeroką falą płynęły też listy do umiłowanego wodza, który zbawiał Niemcy. "Moje serce, moja dusza należą wyłącznie do ciebie", pisały. Nawet podczas porodów, orgazmów i operacji krzyczały "Heil Hitler!".

Jak kochał sam Hitler? Kim były jego kobiety? Tylko w Wirtualnej Polsce publikujemy szokujące fragmenty książki!

(js)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp

oceń
tak 6 17.14%
nie 29 82.86%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Intymne fakty z życia Hitlera - jak kochał tyran...

Opinie (157)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

51
3
~Pytek 2013-09-13 (08:22) 3 lata 5 miesięcy 8 dni 13 godzin i 53 minuty temu

Przez dziesiątki lat żydowscy propagandzisci wmawiali swiatu że to impotent wariat i głupek o piskliwym głosie. Gdy nie udała się ta próba ośmieszenia tworzą nową. Nie mam zamiaru bronić Hitlera i Niemców za zbrodnie jakie popełnili wobec narodów Europy ale wydaje mi się wyjatkowo nieuczciwe fałszowanie tonacji głosu w materiałach dokumentalnych. Robienie wariata z niego i reszty jego towarzyszy socjalistycznych jest fałszowaniem historii. Gdyby byli takimi jak się ich przedstawiało i przedstawia to jak im się udało omotać jeden z najbardziej cywilizowanych narodów świata by w przeciagu 5 lat z kraju targanym kryzysem stać się z średniej wielkości kraju potęgą swiatową zdolną walczyć z całym światem. Czemu obywatele go poparli nie tylko podczas sukcesów gospodarczych i militarnych ale nawet w obliczu klęski? Czemu gospodarka która padła w latach 20 i początku 30 nagle tak zaczęła działać? A moze pozbyto się cwaniaków bankowych , spekulantów giełdowych, Amber Banków i spowodowało to tak gwałtowny rozwój kraju niespotykany na świecie. W 5 lat kraj z ludzi o koszmarnym bezrobociu i inflacji gdzie musiano ludziom rozdawać bezpłatne zupy na ulicachstał się potęgą. Może to wyjaśnijcie bo to ważniejsze dla ludzkosci niz to czy wył lub sikano na Adolfa. My też ponoć zrzuciliśmy jarzmo zniewolenia w 1989. Też jak w Niemczech wszystko padło i była hiperinflacja. Również minister pracy Kuroń rozdawal zupę na ulicach Warszawy a zamiast cudu wyszedł Bangladesz Europy. Czemu ?

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

23
2
~Darek 2013-09-13 (07:51) 3 lata 5 miesięcy 8 dni 14 godzin i 24 minuty temu

Oczywiście nie ma dnia w WP żeby nie było o Faszystach,Hitlerze, Niemieckich zbrodniarzach wojennych i innych popaprańcach. Rozumiem, że ktoś w redakcji jest chory i ma fioła na tym punkcie no ale chyba macie jakich normalnych redaktorów. Pytam się więc dlaczego w kółko o tym piszecie. Kompleks jakiś czy co?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

27
6
~dago 2013-09-13 (07:27) 3 lata 5 miesięcy 8 dni 14 godzin i 48 minut temu

Czytają was także dzieci. Dlaczego piszecie o tym zbrodniarzu i jego zwyrodniałych praktykach seksualnych na pierwszej stronie portalu?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Pokaż więcej komentarzy...