więcej

Galerie

Kobiety Hitlera

aktualizacja 2013-09-13 (10:53) 1 rok 3 miesiące 5 dni 15 godzin i 38 minut temu

następna. 1 / 11

Intymne fakty z życia Hitlera - jak kochał tyran...

Choć być może trudno w to uwierzyć, Adolf Hitler był uważany za przystojnego, szczególnie na tle podstarzałych polityków z czasów Republiki Weimarskiej. Kobiety go uwielbiały. Działało na nie magnetyczne spojrzenie bladoniebieskich oczu i młodzieńcza, szczupła, pełna wystudiowanej energii sylwetka Hitlera. Twarze ekstatycznie wpatrzonych w wodza dziewcząt i niewiast widać na zachowanych filmach dokumentalnych. Zachowały się też opisy histerycznych zachowań przypominających późniejsze reakcje nastolatek podczas koncertów Elvisa Presleya czy The Beatles. Czy udzielał im się orgazm, którego podobno doznawał Fuehrer podczas wygłaszania przemówień? - zastanawia się Jerzy Besala w książce "Miłość Tyranów", która właśnie trafiła do księgarń.

Jak opowiadał Benito Mussolini swej kochance Claretcie Petacci, podczas Anschlussu Austrii "kobiety klękały przed wystawami, gdzie pojawiały się portrety Fuehrera. Klękały, a rękami zasłaniały zapłakane oczy". Gdy zyskał władzę w 1933 r., stał się bożyszczem kobiet. Zachowały się opisy obnażania piersi przed Fuehrerem, przychodzenia dziewcząt z BDM (Związku Dziewcząt Niemieckich), które nagie pod mundurkiem chciały się oddać Hitlerowi. Niektóre rzucały się pod koła auta w nadziei, że Fuehrer je uratuje. Szeroką falą płynęły też listy do umiłowanego wodza, który zbawiał Niemcy. "Moje serce, moja dusza należą wyłącznie do ciebie", pisały. Nawet podczas porodów, orgazmów i operacji krzyczały "Heil Hitler!".

Jak kochał sam Hitler? Kim były jego kobiety? Tylko w Wirtualnej Polsce publikujemy szokujące fragmenty książki!

(js)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 17.14%
nie 29 82.86%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Intymne fakty z życia Hitlera - jak kochał tyran...

Opinie (156)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

49
3
~Pytek 2013-09-13 (08:22) 1 rok 3 miesiące 5 dni 18 godzin i 9 minut temu

Przez dziesiątki lat żydowscy propagandzisci wmawiali swiatu że to impotent wariat i głupek o piskliwym głosie. Gdy nie udała się ta próba ośmieszenia tworzą nową. Nie mam zamiaru bronić Hitlera i Niemców za zbrodnie jakie popełnili wobec narodów Europy ale wydaje mi się wyjatkowo nieuczciwe fałszowanie tonacji głosu w materiałach dokumentalnych. Robienie wariata z niego i reszty jego towarzyszy socjalistycznych jest fałszowaniem historii. Gdyby byli takimi jak się ich przedstawiało i przedstawia to jak im się udało omotać jeden z najbardziej cywilizowanych narodów świata by w przeciagu 5 lat z kraju targanym kryzysem stać się z średniej wielkości kraju potęgą swiatową zdolną walczyć z całym światem. Czemu obywatele go poparli nie tylko podczas sukcesów gospodarczych i militarnych ale nawet w obliczu klęski? Czemu gospodarka która padła w latach 20 i początku 30 nagle tak zaczęła działać? A moze pozbyto się cwaniaków bankowych , spekulantów giełdowych, Amber Banków i spowodowało to tak gwałtowny rozwój kraju niespotykany na świecie. W 5 lat kraj z ludzi o koszmarnym bezrobociu i inflacji gdzie musiano ludziom rozdawać bezpłatne zupy na ulicachstał się potęgą. Może to wyjaśnijcie bo to ważniejsze dla ludzkosci niz to czy wył lub sikano na Adolfa. My też ponoć zrzuciliśmy jarzmo zniewolenia w 1989. Też jak w Niemczech wszystko padło i była hiperinflacja. Również minister pracy Kuroń rozdawal zupę na ulicach Warszawy a zamiast cudu wyszedł Bangladesz Europy. Czemu ?

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

23
2
~Darek 2013-09-13 (07:51) 1 rok 3 miesiące 5 dni 18 godzin i 40 minut temu

Oczywiście nie ma dnia w WP żeby nie było o Faszystach,Hitlerze, Niemieckich zbrodniarzach wojennych i innych popaprańcach. Rozumiem, że ktoś w redakcji jest chory i ma fioła na tym punkcie no ale chyba macie jakich normalnych redaktorów. Pytam się więc dlaczego w kółko o tym piszecie. Kompleks jakiś czy co?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

27
6
~dago 2013-09-13 (07:27) 1 rok 3 miesiące 5 dni 19 godzin i 4 minuty temu

Czytają was także dzieci. Dlaczego piszecie o tym zbrodniarzu i jego zwyrodniałych praktykach seksualnych na pierwszej stronie portalu?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

22
3
~SOS 2013-09-13 (07:59) 1 rok 3 miesiące 5 dni 18 godzin i 32 minuty temu

TUSK ZACZOŁ PISAĆ KŚĄŻKE MOJA WALKA Z NARODEM

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

30
13
~Waldi 2013-09-13 (08:36) 1 rok 3 miesiące 5 dni 17 godzin i 55 minut temu

Adolf Hitler był żydem ,co można łatwo na pokazanym zdjęciu zobaczyć .Ma rysy typowe dla chazara.Żydzi według księgi Talmudu maja skłonności to dziwnych zachowań seksualnych.Dla nich akt seksualny to nie prokreacja lecz figle i zabawa.Oczywiście mówię tu o tych wymyslnych pozycjach ,a także zbiorowych spotkaniach seksualnych.Żydzi mają w tej księdze też zapisaną niejako bezkarność w zachowaniach seksualnych w stosunku do dzieci ,tak własnych jak i cudzych.Dla żyda seks z dzieckiem nawet noworodkiem jest niczym złym.Wiem to brzmi obrzydliwie ale to ich mentalność ,to mentalnośc żyda.Oni sa inni niż pozostałe rasy ludzkie.Z tymi zwyczajami to również Arabowie jako rasa z rodziny semickiej mają równie zboczone mentalności.Te i inne kultury próbują nam zaszczepić do kultury europejskiej i uznać ,ze to my europejczycy mamy takie zwichrowania w postawach ludzkich.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

17
1
~im bir 2013-09-13 (08:27) 1 rok 3 miesiące 5 dni 18 godzin i 4 minuty temu

Pytam jeszcze raz ,skąd taka fascynacja niemieckim zbrodniażem i dlaczego co kilka dni na portalach ukazują się o nim artykuły. Chcecie nas na coś przygotować? Niemcy zamawiają te artykuły? Dlaczego w kraju tak udręczonym przez niemieckich okupantów ,rodziny osób zamordowanych przez niemców muszą oglądać twarz tego niemieckiego zwyrodnialca. Czy w pokojach redakcyjnych macie już powieszone obrazy waszego idola? Wiem że to nie przejdzie przez waszą cenzurę ,ale chciałbym żeby dotarło to do was , że nie życzymy sobie my Polacy gloryfikacji niemickiego faszyzmu i pokazywania tego zbrodniarza. Nie interesują nas jego obsesje, zboczenia i odchyły od normy. Dobre wychowanie w rodzinie zabrania dyskutować i pokazywać członka rodziny który wylądował w psychiatryku, taki fakt pomija się milczeniem. Tym bardziej o tym zwyrodnialcu powinniśmy zapomnieć.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
0
~Normalny Normalny 2013-09-13 (08:04) 1 rok 3 miesiące 5 dni 18 godzin i 27 minut temu

po babce był w żydem w linii prostej a więc co tu dodać ? miłego dnia

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

19
3
~bruzda 2013-09-13 (07:25) 1 rok 3 miesiące 5 dni 19 godzin i 6 minut temu

Czy ten temat jest tak ważny dziś ,gdy Polska tonie a Polacy domagają się wolności,prawdy,pracy i chleba?

odpowiedz

14
0
~sztetke 2013-09-13 (09:28) 1 rok 3 miesiące 5 dni 17 godzin i 3 minuty temu

Niedawno żydowska propaganda podała że Hitler był pederastą...to jak właściwie było

odpowiedz

14
1
~wild 2013-09-13 (11:33) 1 rok 3 miesiące 5 dni 14 godzin i 58 minut temu

Ilu w Polsce było by żydów gdyby Hitler nie zrobił tego co zrobił ;) ile milionów 15? 20? czy dalej byśmy sie nazywali Polską czy może był by tutaj Izrael?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

12
0
~Bob 2013-09-13 (09:24) 1 rok 3 miesiące 5 dni 17 godzin i 7 minut temu

większych bzdur koszerna wp nie mogła wymyśleć napiszcie kogo wsadzili z amber gold i czy pieniądze synalek oddał

odpowiedz

13
1
~jahwelon 2013-09-13 (08:59) 1 rok 3 miesiące 5 dni 17 godzin i 32 minuty temu

Ooo!! Adolf! Dawno Cie nie bylo Kiedy wpadniesz znowu ? pozdro

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
2
~IGA 2013-09-13 (07:57) 1 rok 3 miesiące 5 dni 18 godzin i 34 minuty temu

TO JEST GŁÓWNY IDEOLOG TUSKA

odpowiedz

11
0
~mac 2013-09-13 (09:24) 1 rok 3 miesiące 5 dni 17 godzin i 7 minut temu

WP pewnie znalazla naocznego swiadka tych zdarzen!

odpowiedz

10
0
~Aspartam 2013-09-13 (12:06) 1 rok 3 miesiące 5 dni 14 godzin i 25 minut temu

coś ostatno dużo w mediach hitlera - czy Was to nie dziwi ???

odpowiedz

10
0
~era 2013-09-13 (08:31) 1 rok 3 miesiące 5 dni 18 godzin i 1 minutę temu

I tak poprzez WP dowiedzieliśmy się, że Hitler "zrobił to".

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
2
~PIPA 2013-09-13 (07:54) 1 rok 3 miesiące 5 dni 18 godzin i 37 minut temu

O TO TUSK POD CZS PLANOWAŃIA NASTĘPNEJ OFENSYWY SWEJ GŁUPOTY

odpowiedz

10
1
~Kejsa 2013-09-13 (09:37) 1 rok 3 miesiące 5 dni 16 godzin i 54 minuty temu

Przyszedl do mnie Zyd, chcial bym mu narobila na klate, z racji tego ze to moja praca, zrobilam to. Hitler przy nim, to wstydliwy chlopiec. Wiec dlaczeo sie go czepiacie...Zydki ?

odpowiedz