więcej

Galerie

O. Bashobora na Stadionie Narodowym

aktualizacja 2013-07-06 (17:09) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 15 godzin i 12 minut temu

następna. 1 / 9

Krzyki na Narodowym. "Męka się skończyła" - zdjęcia

Blisko 58 tys. osób, w tym 500 duchownych, zebrało się na Stadionie Narodowym w Warszawie na rekolekcjach z charyzmatycznym katolickim kaznodzieją z Ugandy Johnem Bashoborą.

Uczestnicy wypełnili trybuny, kilka tysięcy osób zajęło miejsca na płycie boiska przed sceną w kształcie serca i piętnastometrowym krzyżem. Na rekolekcje przybyło ponad 500 kapłanów z Polski i zagranicy. Przyjechali także egzorcyści.

- Gdyby w trakcie modlitwy nastąpiły manifestacje demoniczne, prosimy się nie bać, stewardzi odprowadzą taką osobę do egzorcysty - uspokajali organizatorzy.

- Ktoś mógłby sobie zadać pytanie, dlaczego ojciec Bashobora z Afryki? Czy nie moglibyśmy sami poprowadzić takiego spotkania? - mówił Bashobora. - Jestem tu, bo jestem w Kościele katolickim, zostałem ochrzczony i bierzmowany, zostałem wyświęcony na kapłana, aby głosić Słowo Boże - powiedział. Odnosząc się do lokalizacji przypomniał, że uczniowie Jezusa nauczali w dużych miejscowościach. - To nie zbieg okoliczności, to plan Boży - dodał.

(PAP/WP.PL/ib)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 382 68.09%
nie 179 31.91%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Krzyki na Narodowym. "Męka się skończyła" - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (1540)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

277
63
~majster 2013-07-06 (22:09) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 10 godzin i 12 minut temu

Czy żyjemy w XXI wieku?

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

191
25
~ateista 2013-07-07 (05:39) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 2 godziny i 42 minuty temu

Zadawało mi się że modlitwa posłów w Sejmie o deszcz parę lat temu to był szczyt. Myliłem się.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

134
38
~.kropka 2013-07-07 (00:58) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 7 godzin i 23 minuty temu

Kiedyś kościół coś znaczył, miał wartość której nie dało i nie chciało się przekładać na złotówki, dolary, euromonety, dzisiaj widać jak biało na czarnym w czym tkwi biznes, żal mi tych wszystkich oddanych ...

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

127
45
~StaSzek 2013-07-06 (21:10) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 11 godzin i 11 minut temu

58 tyś ludzi razy 60 pln wejściówka ... 3.480.000 ma ktoś jeszcze jakieś pytania ?

odpowiedz

pokaż 18 ukrytych odpowiedzi

115
38
~.... 2013-07-07 (05:07) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 3 godziny i 14 minut temu

Dla mnie to tylko i wyłącznie Jezus jest zbawieniem-oczywiście jak go o to poprosisz,a to co wyprawiają KATOLICY,to czysty SZARLATANIZM,a wszystko to tylko robione jest pod publiczkę i dla kasy.Wcale się nie dziwię że ktoś tu pisze "ciemno-gród" coś w tym racji jest.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

93
23
~der 2013-07-06 (20:08) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 12 godzin i 13 minut temu

Bilety były podobno za 40 zł dla dorosłych, 20 dla osób do 16 roku życia. A gdzie nowotestamentowe "darmo dostaliści, darmo dawajcie"?

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

84
15
~Andrzej 2013-07-07 (00:06) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 8 godzin i 15 minut temu

Krzyż na stadionie? Teraz pewnie będzie problem go stamtąd usunąć...

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

82
22
~Jan Kozioł 2013-07-06 (18:28) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 13 godzin i 53 minuty temu

Żeby JP 2 mógł zostać świętym potrzeba było wiele czasu i udokumentowanych uzdrowień 1 potwierdzone.Czy o.Bashobora jest już świętym ponieważ potwierdzonych uzdrowień ma bez liku i czy należy się zwracać się do Niego ojcze święty

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

222
162
~małolat 2013-07-06 (18:21) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 14 godzin i 1 minutę temu

Mnie ciekawi jedno. Dlaczego zawsze i z taka gwałtowną głupotą atakowany jest kościół katolicki? Dlaczego zawsze ateista sam siebie określa jako przeciwnik kościoła. Dlaczego nie obrażają Arabów, Hindusów czy Żydów? Coś mi tu nie pasi jak ciągle czytam ,,jestem ateista przecz z kościołem i Jezusem''. Czemu nie precz z mahometem , meczetami albo precz z Bogiem i synagogą? Widać głupota ateistów wynika już chyba tylko z chęci mówienia głośno NIE, tam gdzie ich nikt nie zleje po pysku.

odpowiedz

pokaż 29 ukrytych odpowiedzi

88
28
~tu i teraz 2013-07-06 (17:46) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 14 godzin i 35 minut temu

Boże! Ja żyję w Tym Kraju!

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

77
19
~peter 2013-07-06 (22:58) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 9 godzin i 23 minuty temu

Po cholerę 300 osób służb medycznych u takiego cudownego cudaka? Czy to aby nie brak wiary?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

72
17
~nik 2013-07-06 (20:06) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 12 godzin i 15 minut temu

po co Watykan oglasza swietych przeciesz w bibli pisze wyraznie ze modlic sie trzeba tylko do Boga pozostali to sa podrobki astanowione przez czlowieka i nie wiadomo czy Bog sobie tego zyczy.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

65
13
~kier31 2013-07-06 (22:56) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 9 godzin i 25 minut temu

Jezus nauczał BEZPŁATNIE!!! Czyżby wszyscy oni już o tym zapomnieli??

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

64
13
~KUSY 2013-07-07 (05:53) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 2 godziny i 28 minut temu

CO TU DZISIAJ ROBIC ?

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

62
18
~Jasko 2013-07-06 (22:01) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 10 godzin i 20 minut temu

A Swiat patrzy i sie smieje Gorzej jak w Kongo

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

53
10
~Darek S. 2013-07-06 (23:14) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 9 godzin i 7 minut temu

cudem to jestem JA!!!!! W poniedziałek będę miał 17 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chemię w żyłę. OXYLOPLATYNA - mówi wam to coś?!! Kto mnie wesprze???????????????!

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

43
1
~Paul 2013-07-07 (04:29) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 3 godziny i 52 minuty temu

Krzyki na Narodowym. "Męka się skończyła". Myslalem ze Polska kadra w pilke grala.

odpowiedz

50
12
~wezzz 2013-07-07 (04:03) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 4 godziny i 18 minut temu

XXI wiek a naród ciemniejszy niż był,

odpowiedz

55
17
~Globe 2013-07-06 (21:48) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 10 godzin i 33 minuty temu

A co Was to obchodzi, chcieli, zaplacili, poszli. Geje, lesbijki, narodowcy, kibole, mniejszosci narodowe etc moga sobie manifestowac to i oni moga tym bardziej ze jak wspomnialem zaplacili z wlasnej kieszeni

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

55
18
taaadek 2013-07-06 (22:50) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 9 godzin i 31 minut temu

jak czytam niektóre komentarze to się zastanawiam skad tylu chamów i prostaków sie wzięło w Polsce , kraju przecież cywilizowanym i tolerancyjnym.

odpowiedz