więcej

Galerie

Mocne uderzenie Rokity

aktualizacja 2013-03-01 (12:22) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 5 godzin i 59 minut temu

"Jest politykiem totalnym"

"Tusk jest politykiem tout court: wszystko jest dlań polityką" - stwierdza Rokita. Dodaje, że właśnie w tym tkwi główne źródło jego siły, gdyż polityka wymaga absolutnego oddania.

Przyznaje, że premier wpadł w "chorobę cezaryzmu", ale wie, że jeśli chce się utrzymać przy władzy musi trwać w bezruchu. Bo to właśnie bezruch "chroni cezarystyczny potencjał przed zużyciem" - wyjaśnia Rokita. Cechą Tuska jest spryt, a wszystko osiągnął własnym czarem i brutalnością.

Tusk sprawuje "rządy osobiste", które zmniejszają znaczenie instytucji: sejmu, marszałka, ministrów, partii, a nawet samorządu terytorialnego. "Ich zwyczajne procedury mogą się toczyć, tylko o ile nikt nie powołał się na argument, że Tusk jest przeciw. Powołanie się na Tuska działa jako ustrojowe weto, paraliżujące prace" - wyjaśnia były polityk PO.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 455 92.48%
nie 37 7.52%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

"Jest politykiem totalnym"

Opinie (81)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

64
9
~fakt 2013-03-01 (11:03) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 7 godzin i 18 minut temu

To nasz Beria. Jeden z głównych wykonawców zbrodni SAMOBÓJCZYCH i jeden z największych zbrodniarzy w historii, bezpośrednio odpowiedzialny za mord polskich patriotów pod Smoleńskiem.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

35
2
~Józek Amber-Bąk 2013-03-01 (15:33) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 2 godziny i 48 minut temu

Tusk już dawno powinien siedzieć we więzieni, ale dobrze będzie - skoro nawet kumple z Nocnej Zmiany go podgryzają, znaczy że cudaczenie tego łajdaka już długo nie potrwa

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

39
8
~wa 2013-03-01 (10:47) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 7 godzin i 34 minuty temu

tylko Polacy mogli wybrać taką miernotę na premiera, inteligencje to w tym kraju już dawno wyrżnięto, mają prezydenta i premiera takiego na którego zasługują...

odpowiedz

29
2
~edusek 2013-03-01 (16:14) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 2 godziny i 7 minut temu

Ja bym go przyrównał do stalina. Dziś tylko się nie da tak mordować

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

24
0
~obywatel 2013-03-01 (14:15) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 4 godziny i 6 minut temu

Wszystko prawda Panie Janie , dalej już nie czytam bo mnie mdli temat osoby pana Tuska. Jedno jest pewne mijsce na śmietniku historii w aleii zasłużonych obok Prezydenta Wałęsy i Prezydenta Kwaśniewskiego jest wolne , ale tuż obok jest jeszcze jedno wolne miejsce .... dla kogo z TOWARZYSTWA to już wg uznania Polaków.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

27
3
~bies 2013-03-01 (12:11) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 6 godzin i 10 minut temu

I dlatego nawet Trybunał Konstytucyjny boi się wydać opinii o ustawie emerytalnej aby mu nie podaść!

odpowiedz

25
2
~wyb. 2013-03-01 (17:53) 1 rok 9 miesięcy 17 dni i 28 minut temu

Może w końcu lemingi Rokicie uwierzycie,jaki naprawdę jest wasz jedyny,nieomylny wódz!!! Kaczyński miał rację mówiąc,że tusk ma oczy wilka,ja bym nawet powiedział że HIENY! MISTRZ INTRYGI.

odpowiedz

28
5
~joszko 2013-03-01 (13:39) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 4 godziny i 42 minuty temu

Ludzie a czego można spodziewać się po rudym parszywym kolesiu?

odpowiedz

27
5
~. 2013-03-01 (10:42) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 7 godzin i 39 minut temu

A nie wystarczy jedno słowo na temat Tuska zamiast tego wodosłowia, wystarczy jedno DYZMA

odpowiedz

22
2
~rugbista 2013-03-01 (14:20) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 4 godziny i 1 minutę temu

Tusk i Komorowski obrażają się na internautów , że mówią że w Polsce jest faszyzm , iże wymienieni są jego znakomitymi przedstawicielami , za samą taką myśl w głowie internauci będą karani więzieniem prawda panie Komorowski ????? Jak widać z tekstu Pana Rokity ten problem jest ewidentny ,ciekawi mnie tylko , czy Rokita / już bez pana / za to trafi do ciupy ???????

odpowiedz

26
6
~nicck 2013-03-01 (11:38) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 6 godzin i 43 minuty temu

PO TO OSZUSCI WYBORCZY

odpowiedz

25
6
~ania 2013-03-01 (10:37) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 7 godzin i 44 minuty temu

Dlaczego Tuskowi nie mozna patrzec w oczy?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
1
~dzony 2013-03-01 (17:43) 1 rok 9 miesięcy 17 dni i 38 minut temu

JEGO OCZY,TO MÓWIĄ

odpowiedz

20
2
~edi 2013-03-01 (14:50) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 3 godziny i 31 minut temu

Wpada Donald do Bolka !. Bolek ratuj bo Antek nas pozamyka.Nie martw się Donald my jeszcze z UB współpracujemy i Antka i jego kolegów w skarpetkach pogonimy. Kto obalił legalny rząd Olszewskiego????Bolek i Donald.

odpowiedz

26
8
~Patriota 2013-03-01 (11:12) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 7 godzin i 9 minut temu

Moim zdaniem sobowtór Stalina, on też likwidował ludzi jemu niewygodnych.

odpowiedz

19
2
~wieszcz 2013-03-01 (15:01) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 3 godziny i 20 minut temu

20 marca w całej polsce lud obali tuska.

odpowiedz

17
1
~Ooo. 2013-03-01 (16:15) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 2 godziny i 6 minut temu

Demokratyczny taran

odpowiedz

18
2
~o Tusku 2013-03-01 (14:44) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 3 godziny i 37 minut temu

To Dyzma a to, ze jeszcze tego nie dostrzeżono świadczy tylko o mizernocie klasy politycznej

odpowiedz

16
0
~zyga 2013-03-01 (14:42) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 3 godziny i 39 minut temu

i kto jeszcze dziwi się Stalinowi; choć oczywiście tusk Stalinowi do pięt nie dorasta

odpowiedz

20
4
~MI 2013-03-01 (14:05) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 4 godziny i 16 minut temu

Będzie to jedna z nielicznych książek ,którą z przyjemnością przeczytam.Zawsze ceniłam obiektywizm i rzetelność wypowiedzi pana Jana Rokity.Przychylam sie do opisów , spostrzeżeń i wniosków autora.Nic dodać ,nic ująć.Nareszcie ktoś się odważył i napisał kawał prawdy! A tym pieniakom ,którzy już opluwają jana Rokitę ,radzę - leczcie się bo na myslenie za późno.

odpowiedz