więcej

Galerie

Przerażające wizje

aktualizacja 2013-02-12 (14:41) 1 rok 5 miesięcy 10 dni 21 godzin i 10 minut temu

Gołąb pokoju zaatakowany przez mewę - będzie wojna?

W kontekście abdykacji papieża symbolicznego znaczenia nabiera niecodzienny incydent, do którego doszło w Watykanie w ostatnią niedzielę stycznia w czasie południowej modlitwy Anioł Pański. Jeden z wypuszczonych przez Benedykta XVI gołębi pokoju został zaatakowany przez mewę.

Jak co roku, papież razem z rzymskimi dziećmi z Włoskiej Akcji Katolickiej wypuścił z okna dwa gołębie pokoju. Uroczystą chwilę zakłóciła jednak agresywna mewa, która zaatakowała mniejszego od siebie ptaka.

Nękany na oczach tysięcy pielgrzymów gołąb znalazł w końcu schronienie wśród zabytkowych kolumn i portyków. Całe zajście uchwycili na zdjęciach fotoreporterzy. Odczytywano to jako znak, że świat czeka tragiczna zawierucha.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 205 61.01%
nie 131 38.99%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Gołąb pokoju zaatakowany przez mewę - będzie wojna?
wstecz wprzód

Opinie (68)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
4
~abdagagagaaa 2013-02-20 (15:12) 1 rok 5 miesięcy 2 dni 20 godzin i 39 minut temu

Twoj bog jest przybity do krzyza. Moj trzyma mlot. Wnioski wyciagnijcie sami.

odpowiedz

0
0
~Nimfa 2013-02-20 (06:44) 1 rok 5 miesięcy 3 dni 5 godzin i 7 minut temu

Polacy tak potrafia,jeden mowil;Kosciol to ja, drugi sam komune obalil,ot taka nacja.

odpowiedz

0
0
~kobra 2013-02-19 (18:03) 1 rok 5 miesięcy 3 dni 17 godzin i 48 minut temu

No już Nostradamus przepowiedział że jak mewa zaatakuje gołębia to będzie koniec świata...No czarno-księżnicy do akcji.Najwięsze plotuchy do dzieła..

odpowiedz

2
0
~marko 2013-02-19 (16:27) 1 rok 5 miesięcy 3 dni 19 godzin i 24 minuty temu

i nikt nie miał strzelby?

odpowiedz

3
2
~jlo 2013-02-19 (16:13) 1 rok 5 miesięcy 3 dni 19 godzin i 38 minut temu

Będzie wojna skończyl mi się bimber.

odpowiedz

2
0
~zioolo 2013-02-19 (15:23) 1 rok 5 miesięcy 3 dni 20 godzin i 28 minut temu

w sredniowieczu moze byloby dziwne ze dziki ptak wystraszyl hodowlanego golebia. to nie znak wojny-to zwykla przyroda-wiedza z lekcji srodowiska

odpowiedz

3
1
~wiedzma 2013-02-14 (00:41) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 11 godzin i 10 minut temu

Z biblijnych relacji o koncu tego zlego systemu wynika ze jak sidło przyjdzie bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na obliczu całej ziemi czuwajcie więc, cały czas błagając Boga, żebyście zdołali ujść tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”.

odpowiedz

2
0
~JOLA 2013-02-13 (21:38) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 14 godzin i 13 minut temu

dobra czy zła decyzja to się okaże ale jak nie ma zdrowia a problemów też niemało to ja przyznaję racje że abdykował

odpowiedz

28
7
~greg 2013-02-12 (22:26) 1 rok 5 miesięcy 10 dni 13 godzin i 25 minut temu

Polski papiez pracował do smierci,a niemiecki do emerytury hehe.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

6
4
~Siedlczanin 2013-02-13 (09:05) 1 rok 5 miesięcy 10 dni 2 godziny i 46 minut temu

Jak co roku atakuję kawki z wiatrówka, a z tuskiem mimo prognoz nic się nie dzieje.... muszę napuścić na nie

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
2
~Normalny 2013-02-13 (18:48) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 17 godzin i 3 minuty temu

W wizje to wierzą tylko idioci !!! I poddani szamanów w czarnych kieckach !!!

odpowiedz

1
1
~AGA 2013-02-13 (16:07) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 19 godzin i 44 minuty temu

COS MI SIE WYDAJE ZE Benedykt XVI ZOSTANIE WYGNANY Z WATYKANU

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
5
~bg 2013-02-12 (22:30) 1 rok 5 miesięcy 10 dni 13 godzin i 21 minut temu

BIBLIA wskazuje nam co się będzie działo w dniach ostatnich w 2 Tymoteusza czytamy: 3 A to wiedz, iż w dniach ostatnich+ nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia.+ 2 Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, rozmiłowani w pieniądzach, zarozumiali, wyniośli, bluźniercy, nieposłuszni rodzicom,+ niewdzięczni, nielojalni,+ 3 wyzuci z naturalnego uczucia,+ nieskłonni do jakiejkolwiek ugody,+ oszczercy,+ nie panujący nad sobą, zajadli,+ nie miłujący dobroci,+ 4 zdrajcy,+ nieprzejednani, nadęci pychą,+ miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga,+ 5 zachowujący formę zbożnego oddania,+ ale sprzeniewierzający się jego mocy;+ i od tych się odwróć

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

2
1
~jager 2013-02-13 (14:14) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 21 godzin i 37 minut temu

Po co wypisujecie te bzdury. Kazda informacja jest warta publikacji pod warunkiem, ze jest oparta na wiarygodnych zrodlach. Osmieszacie sie piszac takie bzety.

odpowiedz

3
7
~jjj 2013-02-13 (14:03) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 21 godzin i 48 minut temu

Ale to trzeba mieć zryty beret żeby w takie głupoty wieżyć i sobie wkręcać do głowy.

odpowiedz

8
1
~jurasek15 2013-02-13 (13:46) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 22 godziny i 5 minut temu

A Toyota znów odwoła koniec świata. :-)

odpowiedz

11
1
~gołąbek pokoju 2013-02-13 (12:28) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 23 godziny i 23 minuty temu

Mam prawie 60 na karku i mam czasem dość wszystkiego.Podziwiam ,że Papież i tak długo potrafił godzić obowiązki,że dawał radę pomimo wieku i pewnie nieraz złego samopoczucia.Nie rozumiem tylko dlaczego nie może pozostać kardynałem. Czy to jakaś kara???

odpowiedz

2
1
~zniesmaczona 2013-02-13 (12:04) 1 rok 5 miesięcy 9 dni 23 godziny i 47 minut temu

O ludzie, takie coś w głównych wiadomościach. WP TO DNO! Tabloid!

odpowiedz

7
7
~Śliski 2013-02-13 (09:53) 1 rok 5 miesięcy 10 dni 1 godzinę i 58 minut temu

Zrobiłem dziś żółtą kupę zamiast brązowej - będzie wojna.

odpowiedz