więcej

Galerie

Prognoza pogody

aktualizacja 2012-12-05 (15:47) 2 lata 13 dni 1 godzinę i 35 minut temu

następna. 1 / 8

Szaleństwo! Zobacz, co szykuje pogoda - prognoza

Mamy dobre wieści pogodowe! Miłośnicy spacerów nie powinni narzekać. Czeka nas ciepły, prawie bezdeszczowy weekend.

Dolny Śląsk

Cudowne rozpoczęcie weekendu dla Dolnego Śląska. Piątek będzie pogodny i ciepły. Termometry we Wrocławiu wskażą - do 7 stopni. Słońce co jakiś czas może się chować za chmurami. Wiatr bardzo słaby.

W sobotę również będzie bardzo przyjemnie, mieszkańcy Wrocławia mogą liczyć na dużo słońca. Temperatura minimalna - do 8 stopni. Wiatr słaby, umiarkowany.

W niedzielę się zachmurzy i próżno będzie szukać słońca na niebie. Mieszkańcy Wrocławia zanotują - do 9 stopni. Wiatr słaby.

Pogoda na podstawie prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

(evak)

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 222 90.98%
nie 22 9.02%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Szaleństwo! Zobacz, co szykuje pogoda - prognoza
wstecz wprzód

Opinie (131)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

30
2
~sp4wners 2012-11-17 (12:03) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 5 godzin i 19 minut temu

Wam coś się popieprzyło LOL! Mgła za oknem od 3 czy 4 dni, zimno, bo tylko 0-1 stopień. Ciekawi mnie skąd bierzecie taką pogodę.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

21
0
~Numinka 2012-11-16 (19:39) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 21 godzin i 43 minuty temu

Co to jest po polsku "wekend"?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

23
3
~mara 2012-11-16 (19:16) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 22 godziny i 6 minut temu

Dlaczego pejsaci wyłączyli komentarze na temat ostrzału stolicy pejsatych????? Czego sie boicie? Prawdy o Żydach ??

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
0
~spostrzegawczy 2012-11-16 (14:56) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 2 godziny i 26 minut temu

Jak widać ze zdjęć liście powrócą na drzewa i znowu nabiorą pięknych czerwonych kolorów!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
3
~poetka 2012-11-16 (11:09) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 6 godzin i 13 minut temu

Coś niesamowitego te zdjęcie

odpowiedz

14
0
~re 2012-11-17 (12:00) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 5 godzin i 22 minuty temu

Bezwartościowe brednie

odpowiedz

14
0
~klos 2012-11-16 (15:23) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 1 godzinę i 59 minut temu

kolesie z wp najgorsi amatorzy sztuczniaki

odpowiedz

12
0
~Kuba 2012-11-17 (20:09) 2 lata 1 miesiąc 21 godzin i 13 minut temu

Szaleństwo? 5-10 stopni w Polsce w listopadzie to szaleństwo? W łeb się puknijcie pismaki.

odpowiedz

11
0
~bysza 2012-11-17 (09:28) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 7 godzin i 54 minuty temu

Dziś sobota- Dolny śląsk i świata nie widać spoza mgły. Instytut meteo tak jak reszta prezenterów- dziennikarzy-celebrytów wpierw powinien się walnąć w głowę zanim przemówi.

odpowiedz

13
3
~jurys 2012-11-16 (16:02) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 1 godzinę i 20 minut temu

SZLENSTWO to ogarnelo PISMAKOW uzywajacych slow NIADEKWATNYCH do zjawiska(nie tylko)!!! OJ,oj!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

11
2
~nela 2012-11-16 (22:37) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 18 godzin i 45 minut temu

Rakotwórcza pogoda=brak wiatru,brak opadów.Po prostu potężny SMOG!!!Tylko ktoś bez rozumu może się z tego cieszyć.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
4
~heher 2012-11-16 (18:27) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 22 godziny i 55 minut temu

Dlaczego wyłaczone komentarze dotyczace tematu ostrzału izraela przez Hamas ?Boicie sie prawdy dowiedziec czy pracodawca zabronił.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
0
~Nika 2012-11-16 (18:13) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 23 godziny i 9 minut temu

Jaka piękna jesień! Zaszaleję i pójdę jutro na spacer do lasu.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

9
0
~Duch 2012-11-16 (13:09) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 4 godziny i 13 minut temu

Prawdziwe szaleństwo! Naprawde -jak babcie kocham!!! Co za idiota wymyśla te tutyły.

odpowiedz

9
1
~kaka 2012-11-17 (16:03) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 1 godzinę i 19 minut temu

co to kur..... jest nie po to studiowałem żeby przez 6 miesięcy chodzić w dzień z latarką w ręku !!!! : )))))

odpowiedz

10
2
~Agitator 2012-11-16 (20:22) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 21 godzin i 1 minutę temu

Dlaczego zablokowali dodawnie komentarzy pod artykułem o ataku na stolicę wyznawców Mojżeszowych?

odpowiedz

9
1
~maciej 2012-11-16 (14:06) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 3 godziny i 16 minut temu

JAKIE KUR ..... SALENSTWO ! CZY TEN KTO PISAŁ TEN ARTYKUŁ JEST SZALONY ! MYSLAŁEM ZE BEDZIE +20 ALBO -20 ! A CO TAKIEGO ZE 3-8 O TEJ PORZE ROKU!

odpowiedz

8
0
~czarna mamba 2012-11-16 (13:44) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 3 godziny i 38 minut temu

no kur...30 stopni nie zapowiedzieli więc jakie szaleństwo????

odpowiedz

7
0
~Ciuczkin 2012-11-16 (13:31) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 3 godziny i 51 minut temu

Zdjęcia są przekoloryzowane. Z daleka śmierdzi Photoshopem.

odpowiedz

7
1
~Owieczka 2012-11-17 (07:40) 2 lata 1 miesiąc 1 dzień 9 godzin i 42 minuty temu

Od kiedy Olsztyn to Mazury???

odpowiedz