więcej

Galerie

Zdjęcia tygodnia

aktualizacja 2012-11-02 (15:44) 2 lata 25 dni 20 godzin i 13 minut temu

Indie, Bangalore

Muzułmański chłopiec uczestniczy w porannej modlitwie z okazji święta Eid al-Adha. Eid al-Adha zwane też Świętem Ofiar, upamiętnia Abrahama, który - według tradycyjnego przekazu Koranu - na rozkaz Boga był gotów poświęcić w ofierze swojego pierworodnego syna Izmaela. Ostatecznie Pan Bóg zesłał baranka, z którego Abraham złożył ofiarę zamiast swojego syna. Później Izmael został ojcem 12 synów, którzy dali początek Arabom.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 39 37.5%
nie 65 62.5%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Indie, Bangalore

Opinie (17)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Niepokorna 2012-11-05 (21:35) 2 lata 22 dni 14 godzin i 22 minuty temu

BARDZO to podobne do opisu ze Starego Testamentu, a wiec tego w co wierza Chrzescijanie i Zydzi. (tak to byl Izaak versus Ismael) Czy to nikomu nie daje do myslenia??? Ludzie, to takie proste: BOG NATURALNIE ISTNIEJE, jest sprawca wszyskiego co powstalo i dal ludziom (wszystkim ludziom na ziemi) piekna ziemie i wskazowki jak maja zyc. a oni rozeszli sie w roznych kierunkach, zapomnieli co bylo sednem jego przykazan i tworzyli sobie nowe przykazania i szukali roznic miedzy soba i niszczli wszystko co otrzymali. Stworzyli sami pieklo na ziemi i nienawidza nielicznych sprawiedliwych, ktorzy nie dziela sie na chrzescijan, zydow, muzulmanow, buddystow itd. lecz widza czastke Boga w kazdej istocie.

odpowiedz

1
0
~gość 2012-11-05 (19:16) 2 lata 22 dni 16 godzin i 41 minut temu

Na paluszkach już sobie odlicza do wybuchu.

odpowiedz

4
0
~Leszek 2012-11-05 (14:57) 2 lata 22 dni 21 godzin i 1 minutę temu

To nie Ismael tylko Izaak !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~coocoo 2012-11-05 (16:06) 2 lata 22 dni 19 godzin i 51 minut temu

Bog chyba nie wiedzial, co robi, zsylajac Abrahamowi tego baranka...

odpowiedz

11
2
~ksionc 2012-11-05 (11:22) 2 lata 23 dni i 35 minut temu

Mogłoby tych 12 synów wysadzić się wtedy w powietrze, byłoby dziś trochę spokojniej na świecie...

odpowiedz

8
1
~kocik 2012-11-05 (01:52) 2 lata 23 dni 10 godzin i 5 minut temu

a nastepnie Araby wytoczyly swieta wojne Zydom, choc maja te sama wiare, tego samego Boga, choc nazwali se go Allahem. Nie smieszne to? Dla ciekawskich: Chrystus nauczal, ze nalezy wierzyc w tego wlasnie zydowaskiego Boga, co do dzis dnia w Polsce panuje pod nazwa Kosciola katolickiego. W ten sposob trzy najliczniejsze i najbardziej nienawidzace sie wyznania na swiecie maja tego samego zydowskiego Boga, a zwa go jak komu wygodniej: Ojcem, Allahem, Jehowa...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~srdh 2012-11-05 (10:03) 2 lata 23 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

ale okularki - prozachodnie! młodzian zadaje szyku na modłach

odpowiedz

6
0
Wermachtbank 2012-11-05 (08:32) 2 lata 23 dni 3 godziny i 25 minut temu

taki mały, a już gangster

odpowiedz

3
0
~dj 2012-11-05 (06:28) 2 lata 23 dni 5 godzin i 29 minut temu

Swietuja w sumie zydowskie swieto ofiarowania . Ludzie , poczytajcie sobie Genesis .

odpowiedz

4
3
~Mog 2012-11-04 (23:20) 2 lata 23 dni 12 godzin i 37 minut temu

ten koran to plagiat bibli :)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
0
~lol 2012-11-04 (23:28) 2 lata 23 dni 12 godzin i 29 minut temu

łopa gangnam style

odpowiedz

8
1
~Gość 2012-11-04 (23:28) 2 lata 23 dni 12 godzin i 29 minut temu

Kłamstow. To nie był Ismael, a Izaak. Ismael został wygnany wraz ze swoją egipską matką na pustynię.

odpowiedz