więcej

Galerie

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo 5-letniej April Jones

aktualizacja 2012-10-05 (16:28) 2 lata 2 miesiące 16 dni 6 godzin i 9 minut temu

następna. 1 / 11

Tragiczny finał poszukiwań dziewczynki - zdjęcia

Walijska policja oskarżyła 46-letniego Marka Bridgera o zabójstwo poszukiwanej od poniedziałku pięcioletniej April Jones. Policja ustaliła, że był on z rodzicami ofiary na tym samym szkolnym zebraniu kilka godzin przed zaginięciem dziecka. Jego dzieci chodziły do tej samej szkoły, co pięciolatka.

Brytyjska policja zakończyła poszukiwania 5-letniej April Jones, która zniknęła w poniedziałek sprzed domu w małej wsi w środkowej Walii. Oficjalnie uznano, że dziewczynka nie żyje. Ostatnią osobą, która widziała pięciolatkę, jest jej szkolna koleżanka, która powiedziała policji, że April wsiadła w poniedziałek do szarego samochodu i odjechała z nieznajomym. Podejrzany o zabójstwo został zatrzymany we wtorek w Aberystwyth.

O zaginięciu April Jones donosiły wszystkie brytyjskie media. Dziewczynka ostatni raz była widziana w poniedziałek około godz. 19 na placu zabaw niedaleko swojego domu w Machynlleth.

Policjanci i służby ratunkowe wraz z psami tropiącymi od poniedziałku przeczesywały teren Machynlleth i okolic. W poszukiwania włączyło się wielu wolontariuszy. Akcja była utrudniona ze względu na rozległy teren pełen lasów i pól. Objęła ponad 30 miejscowości.

Rodzina April jest załamana. Matka pięciolatki wcześniej błagała wszystkich o pomoc w poszukiwaniach córki.

(AFP/EPA/BBC/aka)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 13.33%
nie 26 86.67%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tragiczny finał poszukiwań dziewczynki - zdjęcia

Opinie (47)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

16
0
~Łosoś norweski 2012-10-05 (16:34) 2 lata 2 miesiące 16 dni 6 godzin i 3 minuty temu

dla mnie to chore,jak mozna zabić dziecko..dzieci są małe i niewinne ,co innego jakiś psychol zabijaka,takiego bym ubił gołymi rękami - a może bym się powstrzymał - jednak dobrze mnie wychowali

odpowiedz

16
1
~katolik 2012-10-05 (16:27) 2 lata 2 miesiące 16 dni 6 godzin i 10 minut temu

Oko za oko ząb za ząb

odpowiedz

14
1
~ja 2012-10-05 (18:09) 2 lata 2 miesiące 16 dni 4 godziny i 28 minut temu

Co za bzdury... nikt nie uznal malej za zmarla... ktos kto pisal artykul nie zna angielskiego.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
1
~Piotrus 2012-10-05 (16:31) 2 lata 2 miesiące 16 dni 6 godzin i 6 minut temu

Jakie zabojstwo jak nie znalezli ciala?

odpowiedz

10
0
~irek 2012-10-05 (19:47) 2 lata 2 miesiące 16 dni 2 godziny i 50 minut temu

Zostawcie dzieci w spokoju skur...yny bo nawet pieklo bedzie dla was za male by sie w nim schowac przed sadem, na tym czy tamtym swiecie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
0
~Dada 2012-10-06 (02:37) 2 lata 2 miesiące 15 dni 20 godzin i 1 minutę temu

Europa, kontynent obrońców praw człowieka, gdzie pedofile mogą se śmiało gwałcić, okaleczać i zabijać dzieci, bo i tak mogą dostać jedynie dożywocie, pomyślcie sobie co czuło to dziecko, gdy ten wieprz dorwał je w swoje zboczone łapska... A ja wam mówię, oddać go w ręce ludu, rozerwać żywcem na strzępy, a resztki rzucić bezdomnym psom.

odpowiedz

10
3
~Kinia 2012-10-05 (17:45) 2 lata 2 miesiące 16 dni 4 godziny i 52 minuty temu

To wina PO!

odpowiedz

7
0
~XL 2012-10-05 (17:28) 2 lata 2 miesiące 16 dni 5 godzin i 9 minut temu

Czyli chory psychicznie. Wyeliminować.

odpowiedz

6
0
~ivka 2012-10-05 (20:09) 2 lata 2 miesiące 16 dni 2 godziny i 28 minut temu

Jak mozna zabic dziecko????????????????????? Zwyrodnialec pedofil jednen!!!!!!!!!! Za jaja przyczepic kamień i do stawu z nim! Niech umiera POWOLI. Tragedia dla rodziny...Boze gdzie jesteś??????????????????????????????????? Gdzie jesteś????????????????????

odpowiedz

6
0
~mala 2012-10-05 (19:40) 2 lata 2 miesiące 16 dni 2 godziny i 57 minut temu

powinni zmnienic tlumacza, wg bbc jest zatrzymany w sprawie podejrzenia o morderstwo , malej nie znalezli i nie zawieszono poszukiwan. Nie wprowadzajcie ludzi w blad...

odpowiedz

7
1
~ewa 2012-10-05 (17:10) 2 lata 2 miesiące 16 dni 5 godzin i 27 minut temu

bzdura, poszukiwania wciaz trwaja i wcale nie uznali ze mala nie zyje. mam nadzieje,ze jest jeszcze zywa.... biedna mala

odpowiedz

11
5
~ola 2012-10-05 (16:34) 2 lata 2 miesiące 16 dni 6 godzin i 3 minuty temu

Takiego małego dziecka nie zostawia się bez opieki na placu zabaw! Oooo! Trzeba przewidywać takie sytuacje.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~marcin Walia 2012-10-06 (15:06) 2 lata 2 miesiące 15 dni 7 godzin i 31 minut temu

co wy tu piszecie.mieszkam w malej miejscowosci oddalonej od miejsca poszukiwan o jakies 25 mil i wiem co tu sie dzieje wiec po pierwsze dziewczynka nie zostala porwana z placu zabaw tylko bawila sie przed wlasnym domem,wyszla na chwile pobawic sie z rowiesnikami,po drugie poszukiwania nadal trwaja wiec nie piszcie ze policja zakonczyla cala akcje bo tak nie jest a po trzecie ktos tam napisal w komentarzu 5-cio letnia dziewczynka i do szkoly?tak moja corka ma 4,5 roku i juz uczeszcza do walijskiej szkoly 5 razy w tygodniu od 9 do 3 wiec nie komentujcie tego czego nie rozumiecie a autor tego artykulu niech podszkoli swoj angielski albo nastepnym razem poprosi o pomoc tlumacza. pozdrawiam

odpowiedz

6
1
~werka 2012-10-05 (18:00) 2 lata 2 miesiące 16 dni 4 godziny i 37 minut temu

TAKIEGO MALUCHA nie wolno spuszczać z oczu, świat jest pełen zła, a takie małe dziecko nie przeczuwa zagrożenia.

odpowiedz

4
0
~aga 2012-10-05 (17:18) 2 lata 2 miesiące 16 dni 5 godzin i 19 minut temu

Od razu uznali to dziecko za martwe ale ciala nie znaleziono tak samo nie wiadomo czy on sie przyznal a moze (i oby tak bylo) to dziecko jest gdzies przetrzymywane ale zyje.

odpowiedz

3
0
~nn 2012-10-05 (19:42) 2 lata 2 miesiące 16 dni 2 godziny i 55 minut temu

Niech ten brigder zdycha w najgorszych męczarniach.

odpowiedz

3
0
~jamcik 2012-10-05 (18:02) 2 lata 2 miesiące 16 dni 4 godziny i 35 minut temu

Nie znalezli ciala ale znalezli samochod nalezacy do tego kolesia. Policja nie mowi wszystkiego ale widocznie maja wystarczajaco duzo dowodow aby podac do opinii publicznej ze dziewczynka nie zyje.

odpowiedz

4
1
~UK 2012-10-05 (17:09) 2 lata 2 miesiące 16 dni 5 godzin i 28 minut temu

co za bzdury! Oni ciagle jej szukaja!

odpowiedz

1
0
~gunio 2012-10-15 (14:57) 2 lata 2 miesiące 6 dni 7 godzin i 40 minut temu

POTWIERDZAM post ponizej .................... I DODAM ze moj synek tez ma 4.5 i chodzi od wrzesnia juz do szkoly od 8.50 do 15.15 - wiec nie odzywac sie jesli nic nie wiecie ,i prawda jest taka co ta osoba tu napisala ,a nie sluchac brukowcow zle tlumaczonych marcin Walia [2012-10-06 15:06] co wy tu piszecie.mieszkam w malej miejscowosci oddalonej od miejsca poszukiwan o jakies 25 mil i wiem co tu sie dzieje wiec po pierwsze dziewczynka nie zostala porwana z placu zabaw tylko bawila sie przed wlasnym domem,wyszla na chwile pobawic sie z rowiesnikami,po drugie poszukiwania nadal trwaja wiec nie piszcie ze policja zakonczyla cala akcje bo tak nie jest a po trzecie ktos tam napisal w komentarzu 5-cio letnia dziewczynka i do szkoly?tak moja corka ma 4,5 roku i juz uczeszcza do walijskiej szkoly 5 razy w tygodniu od 9 do 3 wiec nie komentujcie tego czego nie rozumiecie a autor tego artykulu niech podszkoli swoj angielski albo nastepnym razem poprosi o pomoc tlumacza. pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~dzida 2012-10-05 (22:54) 2 lata 2 miesiące 15 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Co za bzdury?! Nadal jej szukaja, policja przeczesuje teraz dno rzeki za pomoca pontonu wyposażonego w sonar. Nawet cywile kontynuuja poszukiwania pomimo apelu policji o pozostawienie tego specjalistom. Wszystko teraz tak wyglada po ogloszeniu PODEJRZENIA o morderstwo, ale niczego jeszcze nie potwierdzili. Policja ma czas przedłużony do jutra do godziny 15:30 na przesluwanie podejrzanego. Co to za BEZNADZIEJNY pismak o zerowej wiedzy jezyka??? Zostaw tą robote ludziom godnym tego i wykształconym! Wszczynasz bezsensowne afery!

odpowiedz