więcej

Galerie

Tragiczny wypadek w Łódzkiem

aktualizacja 2012-09-13 (11:04) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 7 godzin i 35 minut temu

następna. 1 / 5

Tragiczny wypadek busa w Łódzkiem - zdjęcia

Jedna osoba zginęła, a osiem innych zostało rannych w wyniku zderzenia osobowego busa z samochodem ciężarowym. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 92 pomiędzy miejscowościami Kaszewy i Wojszyce w powiecie kutnowskim (Łódzkie).

(PAP/meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 20.69%
nie 23 79.31%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tragiczny wypadek busa w Łódzkiem - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (41)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~leszek 2012-11-25 (10:35) 1 rok 10 miesięcy 26 dni 8 godzin i 4 minuty temu

wp.pl nawet sprawy trudne

odpowiedz

8
8
~rfsd 2012-09-13 (11:47) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 6 godzin i 52 minuty temu

Wiekszość takich wypadków powodyją kierowcy TIRów ale najczęściej giną w takich starciach ci z mniejszych wozów. Winą obarcza się zgodnie ze zwyczajem tych co nie mogą się bronić.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

4
0
~danton 2012-09-13 (15:10) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 3 godziny i 29 minut temu

A ja znowu z uporem maniaka podam najczęstsze błędy polskich kierowców:słaba znajomość przepisów ruchu,brak umiejętności poruszania się w trudnych warunkach drogowych,nieprawidłowe używanie kierunków,ścinane zakrętów,jazda na "bagażniku"poprzedzającego pojazdu,zła ocena odległości przy wyprzedzaniu,jazda środkiem połączona z nie patrzeniem w lusterka,nadmierna prędkość,zbyt wolna jazda,wyprzedzanie na skrzyżowaniach;pod górę;na ciągłej linii;na zakrętach.Jazda lewym pasem z prędkością żółwia,BRAK UWAGI NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH,NAGMINNE ROZMOWY PRZEZ TELEFON,OGÓLNY BRAK KULTURY I POSZANOWANIA DLA INNYCH.nadmierna pewność siebie,brak uwagi przy wyjeżdżaniu z podporządkowanej. TO NAJWAŻNIEJSZE ZAOBSERWOWANE PRZEZE MNIE. (prawko kat.B+A od 30 lat i ponad milion kilometrów stażu)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

5
2
~Tomasz R. 2012-09-13 (12:47) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 5 godzin i 52 minuty temu

CO TO JEST "BUS"? Czegoś takiego nie ma wśród pojazdów wymienionych w Pawie o Ruchu drogowym!!! Biały "blaszak" (ciężarowy do 3,5T lub osobowy do 9 miejsc z kierowcą) w rękach gówniarza to śmierć na drodze!!! KIEDY TEGO RODZAJU SAMOCHODY PRZESTANĄ MIEĆ DOPUSZCZALNĄ PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNĄ IDENTYCZNĄ JAK SAMOCHODY OSOBOWE!!! TOLEROWANIE TAKIEGO PRZEPISU TO ZBRODNIA!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~kw 2012-09-13 (18:11) 2 lata 1 miesiąc 8 dni i 28 minut temu

Ludzie gdzie wy macie oczy jak jezdzicie nie auto tylko toki na kwadratowym kole szanujmy sie pretkosc robi swoje takze noga z gazu.

odpowiedz

3
2
~danton 2012-09-13 (15:55) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 2 godziny i 44 minuty temu

Postuluję wprowadzenie następujących:podniesienie wieku ubiegających się o prawo jazdy na 21 lat.Wprowadzenie dla "pierwszaków"2 letniego okresu próbnego.Wprowadzenie obowiązkowych badań psychologicznych.Wydłużenie kursów nauki jazdy.Wprowadzenie doszkalania zimą,dla zdających latem.Przywrócenie kart rowerowych i zezwoleń na wszelkiego rodzaju skutery.Przywrócenie bezwzględnego zakazu jazdy na rowerach parami,oraz dzieciom poniżej 12lat.-mam tu na myśli wszelkie drogi o dużym natężeniu ruchu.Podniesienie liczby punktów karnych za rozmowy przez telefon.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
0
~Praktyk 2012-09-13 (16:35) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 2 godziny i 4 minuty temu

Polska logika! Należało remontować dwupasmówki i drogi lokalne a nie zaczynać od autostrad, Żyć się nie chce w tym chorym kraju.

odpowiedz

10
0
~wiki 2012-09-13 (12:30) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 6 godzin i 9 minut temu

LUDZIE, REAGUJCIE NA TAKĄ BRAWURĘ KIEROWCY, bo macie jedno zdrowie i życie. Parę lat temu byłam na wczasach w Grzybowie i wybraliśmy się z rodziną autobusem do pobliskiego miasteczka, pojazd wypchany był po brzegi, ludzie ściskali się nawet przy kierowcy, a ten w najlepsze urządził sobie rajd, nie przewidział tylko,że wiezie mojego szwagra, który zawsze reaguje na wszelkie nieprawidłowości. Awantura była taka w tym autobusie,że aż żal mi było tego kierowcy, nikt inny nie zareagował, a może właśnie dzięki mojemu szwagrowi dojechaliśmy cali i zdrowi do celu. Na tym przykładzie widać jak niewielu z nas potrafi reagować w takich sytuacjach.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

8
2
~dan 2012-09-13 (11:28) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 7 godzin i 11 minut temu

to już kolejny bus w Łódzkiem ... co tu się dzieje?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
0
~BUSOMAT.PL 2012-09-13 (15:33) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 3 godziny i 6 minut temu

Koszmarnie wygląda ten Bus. Wyraz współczucia dla wszystkich poszkodowanych. Na drodze trzeba być zawsze uważnym, szczególnie jeśli wozimy ludzi.

odpowiedz

9
7
~Rudy-lisek 2012-09-13 (11:55) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 6 godzin i 44 minuty temu

Wina Tuska, miała być zielona wyspa i autostrady a są drogi pełne kolein i dziur.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
2
~Krak 2012-09-13 (13:40) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 4 godziny i 59 minut temu

Znowu ta Łódź, co za fatum jekieś...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
0
~rt 2012-09-13 (12:53) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 5 godzin i 46 minut temu

mieszkam juz 6 lat w uk ale jak przyjade do polski to strach jezdzic pedza wszyscy nie wiadomo dlaczego byle szybciej ,gdzie wam sie tak spieszy wolniej dojedziesz tez moze 10 min dluzej ale za to spalisz mniej benzyny ,za duzo bez mozgowcow na drogach .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~vwT4 2012-09-13 (14:16) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 4 godziny i 23 minuty temu

vwT4 hit lat 90 bardzo bezpieczny bardzo ...

odpowiedz

0
1
~leonardo 2012-09-13 (13:18) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 5 godzin i 21 minut temu

taki wypadek powinien być codzien.

odpowiedz

1
0
~aasasasa 2012-09-13 (12:58) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 5 godzin i 41 minut temu

Koniec świata coraz bliżej .....!!!!!!!!!

odpowiedz

8
0
~kaak 2012-09-13 (12:47) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 5 godzin i 52 minuty temu

A gdzie jest informacja, że prezes sądu w Gdańsku chciał ustalać z urzędnikiem Tuska terminy posiedzeń w sprawie Marcina P.???

odpowiedz