więcej

Galerie

Plaga pająków w Polsce

aktualizacja 2012-08-24 (11:12) 2 lata 3 miesiące 27 dni 2 godziny i 34 minuty temu

następna. 1 / 15

Sieją postrach w Polsce. Jesienią zaatakują! - zdjęcia

W tym roku możemy spodziewać się prawdziwej plagi pająków. Liczba złożonych przez nie jaj jest ogromna, co spowoduje wzrost ich populacji.

Ze szturmem pająków już teraz borykają się płoccy urzędnicy. Ratusz jest opleciony bowiem pajęczymi sieciami, w których kryje się pełno robactwa. Mimo tego, że budynek codziennie jest starannie omiatany, pająki ciągle wracają i od nowa zaplatają swoje łowne sieci.

Zobacz zdjęcia pająków nadesłane przez Internautów Wirtualnej Polski. Może dzięki tym fotografiom wasze lęki i fobie zamienią się w podziw!

Na zdjęciu: tygrzyk paskowany.

(ekb)

Masz ciekawe fotografie? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 98 33.33%
nie 196 66.67%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Sieją postrach w Polsce. Jesienią zaatakują! - zdjęcia

Opinie (551)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

434
48
~Mundek 2012-08-25 (22:53) 2 lata 3 miesiące 25 dni 14 godzin i 53 minuty temu

Po tytule myślałem ,że znowu Jarek odgraża się ,że jesienią po wykopkach zaatakuje z beretami Polskę..:-)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

244
4
~we4sq4r 2012-08-25 (20:19) 2 lata 3 miesiące 25 dni 17 godzin i 27 minut temu

Pająki sieją postrach i zaatakują jesienią!!!! Ale to nie jest najgorsze, co nas czeka jesienią!!! Jesienią nastąpi inwazja straszliwych, krwiożerczych suchych liści, które będa rzucać się na nas z drzew. Do tego dojdą okrutne śmiercionośne kasztany, również atakujące nas z góry!!! Będa próbowały roztrzaskać nam czaszki po to, by zdegenerowane żołedziowe ludziki mogły dobrać sie do naszego mózgu!!! A potem przyjdzie nasz koniec - atak płatków śniegu, tak ostrych i kolczastych, że mogą przeciąć tętnice!!!!

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

131
11
~meryt k. 2012-08-26 (07:38) 2 lata 3 miesiące 25 dni 6 godzin i 8 minut temu

Pomyślałem, że chodzi o PiS, SP i Solidarność które to jesienią mają zrzucać na na społeczeństwo bomby.

odpowiedz

97
6
~kool 88 2012-08-26 (09:04) 2 lata 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 42 minuty temu

Te pająki są z Pisu w Płocku rządzi PO

odpowiedz

65
0
~zyga 2012-08-25 (22:48) 2 lata 3 miesiące 25 dni 14 godzin i 58 minut temu

hahaha myslalem ze chodzi o ONR!

odpowiedz

42
1
~kiss 2012-08-26 (09:23) 2 lata 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 23 minuty temu

Jesienia zaatakują wysokie ceny, drożyzna i bezrobocie. Pająki zostawcie w spokoju.

odpowiedz

40
0
~sieman 2012-08-26 (09:31) 2 lata 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 15 minut temu

Mamy prawdziwą plagę trutni w rządzie i nikt o tym nie pisze i nie ma pomysłu jak się tego pozbyć.

odpowiedz

40
2
~Michał 2012-08-24 (14:37) 2 lata 3 miesiące 26 dni 23 godziny i 9 minut temu

Pożyteczne zwierzaki . Człowiekowi zawsze obecność czegokolwiek będzie nie odpowiadała . Łapią muchy , komary i inne natrętne gówna. Pająki u nas nie gryzą i są nieszkodliwe oby było ich więcej. W dodatku są oznaką szczęscia.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

40
2
~Daniel 2012-08-23 (14:22) 2 lata 3 miesiące 27 dni 23 godziny i 24 minuty temu

Hehe problem komary :) ?? Brace yourself !! hehehe. Im więcej pajęczaków tym mniej komarów ,nie zrywajcie bezsensownie pajęczyn na dworze szczególnie koło rzek i jezior.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

41
5
~entomolog 2012-08-25 (17:01) 2 lata 3 miesiące 25 dni 20 godzin i 45 minut temu

NIC DZIWNEGO - Pająki polują na pasożydy, a tych w Polsce dostatek. WYPASIONE - siedzą w rządzie, PO-PIS-ie, bankach , mediach, wymiarze srawiedliwości. Nic nie robią tylko żrą za nasze podatki i zus-y. - Przybywajcie pajączki, PAJĄCZKI ZAGŁADY. Zróbcie porządek.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

36
0
~asd 2012-08-24 (14:24) 2 lata 3 miesiące 26 dni 23 godziny i 22 minuty temu

ja tam lubię pająki wiem ze większość występujących w Polsce nie jest jadowita wiec nie ma co się bać a za to zjadają te wkurr much i komary . nawet mam jednego w pokoju nazwałem go alfred :) zadomowił się na żyrandolu i mi łapie muchy :D

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

71
39
~Taaa Cały czas 2012-08-26 (09:18) 2 lata 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 28 minut temu

od 1945 roku żydzi straszą Nas Taka pająków gromada w ławach Poselskich strasząc bez przerwy Nasz Polaków Straszą straszą popieprzonymi ustawami za krzywdę naszą Polacy i jeszcze raz Naszą.

odpowiedz

32
0
~fred 2012-08-26 (08:41) 2 lata 3 miesiące 25 dni 5 godzin i 5 minut temu

może polują na muchę .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

35
5
~STAN 2012-08-25 (14:34) 2 lata 3 miesiące 25 dni 23 godziny i 12 minut temu

NAJWIEKSZA SIEĆ PAJAKOW MA PLATFORMA OBYWATELSKA KTORA OBEJMUJE WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE KORYTA W POLSCE ........

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

33
3
~MIM 2012-08-24 (10:36) 2 lata 3 miesiące 27 dni 3 godziny i 10 minut temu

fotografuje pająki są piękne ,Najgorsze pająki to czerwone co napadły na Polskie w 1939 17, 0 9.i te pająki też czerwone co im służyli przez 60 lat .Oni zabiły więcej ludzi niż zwykłe ładne pająki ..

odpowiedz

26
0
~Krys 2012-08-26 (09:20) 2 lata 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 26 minut temu

Ehhh, jaka tam plaga? Toc to natura czysta! My jedna mamy plage, glupawych ale chamskich politykow, ktorzy maja nas w nosie i robia kase z naszych podatkow.

odpowiedz

27
1
~j23 2012-08-24 (14:07) 2 lata 3 miesiące 26 dni 23 godziny i 39 minut temu

No pajączki na Sejm i gmachy rządowe!

odpowiedz