więcej

Galerie

Plaga pająków w Polsce

aktualizacja 2012-08-24 (11:12) 2 lata 9 dni 9 godzin i 44 minuty temu

W sieci pająka

Na świecie występuje około 40 tysięcy odmian pająków. W Polsce grupa ta jest reprezentowana przez ponad 700 gatunków.

Masz ciekawe fotografie? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 82 61.19%
nie 52 38.81%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

W sieci pająka

Opinie (44)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Aj 2012-08-27 (23:32) 2 lata 5 dni 21 godzin i 24 minuty temu

Dla mnie taka informacja jest dość ważna bo jestem uczulona na jad pająków ... a to ze jest ich faktycznie dużo to widać gołym okiem.

odpowiedz

1
1
~BANAN 2012-08-27 (22:28) 2 lata 5 dni 22 godziny i 28 minut temu

i tak bedom emigrowac do angli !!

odpowiedz

1
0
~egon 2012-08-27 (22:26) 2 lata 5 dni 22 godziny i 30 minut temu

ja tam sie pajakow nie boje mam w somu kilka przyjaznych katnikow pospolitych co zawsze jakiegos skubanego komara dorwa i tak sobie zyjemy w symbiozie :D

odpowiedz

1
0
~platforma OSZUSTÓW 2012-08-27 (22:24) 2 lata 5 dni 22 godziny i 32 minuty temu

p.o. to jest skrót Platforma Oszustów tj. PO i oni teraz mają strach od 20 lat nieroby sa gorsi jak dawni z PZPR to są hieny cmentarne .. na dodatek bez HONORU . ŁAPAĆ BĘDZIEMY 29 września w Warszawie i na taczki za naszą niedolę społeczną .. WSZYSCY AKTYWNI tego DNIA .. ..

odpowiedz

0
0
~monarii 2012-08-27 (21:10) 2 lata 5 dni 23 godziny i 46 minut temu

Jak się nazywa ten gatunek, ktoś wie?

odpowiedz

0
0
~wrocek 2012-08-27 (20:28) 2 lata 6 dni i 28 minut temu

pajak to taki czesio, wcina muchy :D

odpowiedz

1
1
~betty 2012-08-27 (20:01) 2 lata 6 dni i 55 minut temu

fuj! Ja mam pająków dosyć. Sąsiad na dole rozmnażał takie wielkie egzotyczne. Wyobraxcie sobie...Wstaję rano ,otwieram łazienkę a tu... tadam!!!!!!! Wielkie włochate "coś"

odpowiedz

1
0
~gość 2012-08-27 (19:15) 2 lata 6 dni 1 godzinę i 41 minut temu

Pająki są pożyteczne - dzięki nim mniej jest much, meszek i innych paskudnych owadów.

odpowiedz

2
1
~evalibi 2012-08-27 (18:59) 2 lata 6 dni 1 godzinę i 57 minut temu

gdzie pajaki sa szcesliwy ten dom

odpowiedz

0
1
~drd 2012-08-27 (18:51) 2 lata 6 dni 2 godziny i 5 minut temu

pewnie dzieciarnia tuska..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
3
damianwarkowski 2012-08-27 (12:03) 2 lata 6 dni 8 godzin i 53 minuty temu

Mam Ptasznika w domu , więc nie mam obawy ;)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
2
~Baraka 2012-08-27 (16:57) 2 lata 6 dni 3 godziny i 59 minut temu

Świetne zdjęcie

odpowiedz

24
0
~agata 2012-08-24 (16:18) 2 lata 9 dni 4 godziny i 38 minut temu

Jestem z Płocka i nie widziałam żeby ktokolwiek tam omiatał codziennie ratusz! A pająki go obsiadają bo prezydent to cham...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~Ania 2012-08-27 (14:26) 2 lata 6 dni 6 godzin i 30 minut temu

Faktycznie, też to zauważyłam na mojej działce, bardzo dużo pająków, niektóre takie które widzę po raz pierwszy na oczy, mam nawet dużo zdjęć. Dziwne...

odpowiedz

22
0
~dziadek 2012-08-26 (11:19) 2 lata 7 dni 9 godzin i 37 minut temu

obserwuję od kilku lat niesamowity wzrost liczby srok i sójek w miastach, a jednocześnie dramatyczny spadek populacji drobnych ptaków szczególnie wróbli, niszczonych zawzięcie przez w/w rozbójników. Konsekwencją jest niebywały wzrost liczebności owadów min kleszczy, których dawniej nie spotykałem prawie wcale na terenach miejskich

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
9
~stop czerwonej PO 2012-08-26 (11:14) 2 lata 7 dni 9 godzin i 42 minuty temu

to widać że w Polsce czerwone pająki panoszą sie wszedzie i zarażają umysły wielu osobom młodym i starym POlszewia ta zaraza znowu atakuje

odpowiedz

6
2
~?? 2012-08-26 (10:22) 2 lata 7 dni 10 godzin i 34 minuty temu

No, no, trochę szacunku dla pająków ...

odpowiedz

1
1
~radek 2012-08-26 (09:05) 2 lata 7 dni 11 godzin i 51 minut temu

Siemka te pajączki to jest nic w porównaniu z tym co się dzieje wieczorem na biedronce na ul. tysiąclecia tak ok godz 22 radziłbym blisko nie przechodzić bo lubią skakać największego o średnicy zaciśniętej pięści dorosłrgo człowieka można spotkać pomiędzy apteką a tylnym wejściem do byłego peklimaru

odpowiedz

7
2
~BabaZplocka 2012-08-25 (23:13) 2 lata 7 dni 21 godzin i 43 minuty temu

Bo w tym Płocku, to chłopy są do bani. Nie biorą się za baby, to im pająki pajęczyny pletą między nogami. Jakby dobrze swoich mioteł używali, to by wszystkie pająki raz dwa wymietli.

odpowiedz

5
12
~polo333 2012-08-25 (17:11) 2 lata 8 dni 3 godziny i 45 minut temu

Tak kler bierze i omata polskie spoleczenstwo-ubezwasnowolnienie a potem wypijanie z krwi-pieniedzy.

odpowiedz