więcej

Galerie

Najmniejszy pies świata

aktualizacja 2012-03-29 (12:36) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 13 godzin i 55 minut temu

następna. 1 / 7

Najmniejszy pies świata. Jest naprawdę maleńki - zdjęcia

Jedna z największych kobiecych gwiazd muzyki pop już niedługo będzie dzielić imię z prawdopodobnie najsławniejszym szczeniakiem świata. Beyonce - bo tak ma na imię piesek - walczy o tytuł najmniejszego psa na świecie.

Piesek urodził się 8 marca w Północnej Kalifornii i, jak mówią pracownicy schroniska, które jest na razie jego domem, był wtedy tak maleńki, że bez problemu mieścił się na łyżce.

Obecnie Beyonce jest wielkości około 10 centymetrów. W związku z tym, pracownicy schroniska złożyli wniosek do Księgi Rekordów Guinnessa o uznanie szczeniaka najmniejszym psem świata. Gdyby rekord został uznany, byłoby to zwieńczenie dobrej passy Beyonce i jej mamy - mieszańca chihuahuy i jamnika. Bo, choć piesek jest nie ma jeszcze miesiąca, to nie brakowało już w jego życiu dramatycznych momentów.

(huffingtonpost.com/wp.pl/meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 124 95.38%
nie 6 4.62%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Najmniejszy pies świata. Jest naprawdę maleńki - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (58)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
annapohlop.pl 2012-09-21 (01:05) 2 lata 1 miesiąc 1 godzinę i 26 minut temu

w cale ten nie jest najmniejszy mój jest połowę mniejszy .... i powiem tak to jest porażka dzien i noc dzień i noc ciągle trzeba to karmic bp aż strach jak straci grama.....

odpowiedz

0
0
annapohlop.pl 2012-09-21 (01:03) 2 lata 1 miesiąc 1 godzinę i 28 minut temu

ja mam yorke w chwili obecnej ma 5 tyg wazy 98g zajmuje 6cm długości ...

odpowiedz

5
9
~kim 2012-03-29 (15:16) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 11 godzin i 15 minut temu

BIEDNY PIES i tyle

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~ryps67@wp.pl 2012-04-02 (09:35) 2 lata 6 miesięcy 18 dni 16 godzin i 56 minut temu

kozak

odpowiedz

4
49
~barbapapa 2012-03-29 (19:29) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 7 godzin i 2 minuty temu

Psy do budy i tyle w temacie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
7
~mika 2012-03-29 (20:16) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 6 godzin i 15 minut temu

moj chomik by go zniszczyl.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

14
13
~chicagowianka 2012-03-29 (16:04) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 10 godzin i 27 minut temu

Sama mam jamnika . Jamniki sa kochane traktuje ja jak wlasne dziecko bylabym chetna miec takuego drugiego nawet tego 10 centymerowego hihihi

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

13
26
~em-yt. 2012-03-29 (14:42) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 11 godzin i 49 minut temu

Przez kogo i dla kogo, komu one koniecznie w takiej postaci są potrzebne? W coraz to dziwniejszych kalekich postaciach tylko z nazwy przypominających psy? A jak określić ludzi zajmujących się tworzeniem i trzymającymi dla swojej przyjemności takie zwierzęce kalectwa?

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

1
1
~marko 2012-03-30 (09:14) 2 lata 6 miesięcy 20 dni 17 godzin i 17 minut temu

Macius by powiedzial: pp ppp pppies oo ooo oo oobronny.

odpowiedz

2
0
~agrawa 2012-03-30 (08:32) 2 lata 6 miesięcy 20 dni 17 godzin i 59 minut temu

ale slodziak :)

odpowiedz

10
1
~Mx 2012-03-30 (00:17) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 2 godziny i 14 minut temu

Mam pytanie do tych co na emigracji, gdzie najlepiej wyjechać stąd?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
3
~koliopp 2012-03-30 (02:38) 2 lata 6 miesięcy 20 dni 23 godziny i 53 minuty temu

a pokażecie też najmniejszą kupę na świecie, równie interesujące to musi być. Nie mogę się już doczekać. Wp.pl ciekawsza strona informacji.

odpowiedz

5
0
~NORMALNY 2012-03-29 (23:16) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 3 godziny i 15 minut temu

pies ma byc psem a nie pchłą !

odpowiedz

8
1
~Xena 2012-03-29 (22:35) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 3 godziny i 56 minut temu

Drodzy Polacy jeszcze Polska nie zginęła bo kupujecie polskie produkty i dajecie pracę i chleb swoim rodakom.

odpowiedz

17
7
~Arek 2012-03-29 (21:29) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 5 godzin i 2 minuty temu

Skoro jesteśmy przy rekordach... najmniejszy mózg świata ma elektorat PO. Dowiedzione, zatem bezdyskusyjne.

odpowiedz

6
1
~Piesek 2012-03-29 (21:22) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 5 godzin i 9 minut temu

Milusi, słodki. Sądzę, że jak będzie miał gdzieś 3 latka, to osiągnie gdzieś wymiary Chihuahuy. Naprawdę, warto takiego mieć. Przypomina maleńki chomika też.

odpowiedz

8
1
~:) 2012-03-29 (21:14) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 5 godzin i 17 minut temu

Słodkie maleństwo :)

odpowiedz

17
1
~niko 2012-03-29 (21:12) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 5 godzin i 19 minut temu

tez bylem kiedys maly a teraz mam 120 kg i co

odpowiedz

4
4
~wet 2012-03-29 (21:03) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 5 godzin i 28 minut temu

a później składam kości jak u gołebi bo jakaś pancia niechcący rozdepcze pupila

odpowiedz

8
34
~Azjat 2012-03-29 (17:41) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 8 godzin i 50 minut temu

W sam raz na patelnie.

odpowiedz