więcej

Galerie

Jewhenija Tymoszenko

aktualizacja 2012-02-10 (13:14) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 2 godziny i 10 minut temu

następna. 1 / 8

Piękna żona rockmana gotowa oddać życie - zdjęcia

Zawzięta, uparta, ale i piękna, jak matka. Oto córka byłej premier Ukrainy - Julii Tymoszenko. 32-letnia Jewhenija, dla znajomych - Żenia, nie zamierza pogodzić się z decyzją ukraińskiego sądu, który skazał jej matkę na 7 lat więzienia za nadużycia polityczne i działanie na szkodę państwa. I chociaż w wywiadach Jewhenija podkreśla, że nie zamierza startować w wyborach parlamentarnych w 2012 roku, to przedstawiciele ukraińskich mediów coraz częściej spekulują na temat jej udziału w kampanii i wsparciu partii Batkiwszczyna, której liderką jest jej matka, obecnie przebywająca w wiezieniu. Jaką rolę odegra młoda Tymoszenko w życiu politycznym Ukrainy? Jedno jest pewne, że nie zamilknie. - Jestem gotowa oddać za nią życie, zrobię wszystko, aby ją uratować - deklarowała w jednym z ostatnich wywiadów.

(PAP/ked)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 171 82.21%
nie 37 17.79%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Piękna żona rockmana gotowa oddać życie - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (145)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

51
1
~Majka 2012-02-10 (14:44) 2 lata 10 miesięcy 11 dni i 40 minut temu

Jest taki kraj w Europie , gdzie premierem jest nierób i oszust , którego rząd podpisuje umowę z Rosją na dostawy gazu najdroższego w Europie do 2026 r. Pytanie - Ile w związku z tym zarabia Monika Olejnik , Kużniar i Miecugow ?

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

38
0
~wiarus 2012-02-10 (15:18) 2 lata 10 miesięcy 11 dni i 6 minut temu

A u nas Pawlak podpisał takie same umowy i dlaczego nie siedzi ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

27
0
~balbies 2012-02-10 (14:17) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 7 minut temu

,,Jewhenija, dla znajomych - Żenia, nie zamierza pogodzić się z decyzją ukraińskiego sądu, który skazał jej matkę na 7 lat więzienia za nadużycia polityczne i działanie na szkodę państwa,, I prawidłowo że się nie zgadza bo powinni dowalić trzy razy tyle!Ale że córka może być tak wyrodna to bym nie uwierzył gdyby nie słowo pisane.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

24
1
~as 2012-02-10 (18:09) 2 lata 10 miesięcy 10 dni 21 godzin i 15 minut temu

Brawo ukraińcy!!! U nas przydało by się wsadzić paru za wyprzedaz majatku NARODOWEGO za grosze a Balcerka za schładzanie gospodarki.

odpowiedz

23
0
~hmmmm 2012-02-10 (16:31) 2 lata 10 miesięcy 10 dni 22 godziny i 53 minuty temu

Kuczma z rodzina - miliarderzy, Tymoszenko - miliarderka... nikt z rzadzacych nie zostal rozliczony z tego dziwacznego przyplywu pieniedzy, po tym, jak dorwali sie do wladzy.

odpowiedz

19
0
~TAKIE 2012-02-10 (19:58) 2 lata 10 miesięcy 10 dni 19 godzin i 26 minut temu

Gdyby u nas karano za podejmowane decyzje, (albo ich brak) wpływające na szkodę społeczeństwa i tym samym panstwa, bo społeczeństwo to państwo, to na ławie oskarżonych zasiadłby skład minimum 10 zespołów do gry na orlikach z czołowym orlikiem w roli głównej tj. Tusk za ACTA i niewykonywanie obietnic czyli oszustwo, obecna marszałek Sejmu za zdezorganizowanie i wprowadzenie bałaganu w zakupach reglamentowanych leków, wicemarszałek Sejmu za rozkopanie dróg w Polsce i td. itd.

odpowiedz

18
0
~pawel 2012-02-10 (15:09) 2 lata 10 miesięcy 11 dni i 15 minut temu

dlaczego nie jest przy mamie tylko za granicą,przypomina polski rząd w 1939 roku,,,to nie jej problem?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

17
0
~Realista 2012-02-10 (14:49) 2 lata 10 miesięcy 11 dni i 35 minut temu

Na Ukrainie wiedzą jak się "odwdzięczyć" za niekorzystną dla kraju umowę... A u nas? Sprawcy podpisania Konkordatu - nietykalni!

odpowiedz

14
0
~realista 2012-02-10 (14:56) 2 lata 10 miesięcy 11 dni i 28 minut temu

Ciekawi mnie skad ma tak duza kase na podroze po calym swiecie,konferencje i wczasy w luksusowych kurortach?

odpowiedz

15
1
~Basia 2012-02-10 (14:35) 2 lata 10 miesięcy 11 dni i 49 minut temu

Już nikt nie pisze, że kochająca mamusia wyprawiła wesele w angielskim zamku? A skąd mamona? Teraz życie odda, bo super się żyło, jak był stały dopływ gotówki.

odpowiedz

16
2
~ianus 2012-02-09 (23:45) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 15 godzin i 39 minut temu

kilka faktów z ukrainy: tymoszenkę prokuratura podała do sądu za kadencji prezydenta juszczenki. janukowycz nie miał nic do gadania, bo tam sądy są niezawisłe (zdziwieni?). podatek dochodowy na ukrainie w zeszłym roku wynosił 19%. w tym roku został OBNIŻONY przez ekipę janukowycza do 16%. ekipa janukowycza przygotowuje ustawę o urynkowieniu obrotu ziemią (wejdzie prawdopodobnie w tym roku) - co pchnie gospodarkę ukrainy ku wolnorynkowym reformom. "pomarańczowi" nie mieli na to czasu, zajęci aferami w kijowskiej komunalce (anty-tymoszenkowskie protesty grupy femen). janukowycz zmienił ordynację wyborczą, by nie było tzw. bloków wyborczych, które rozpadają się po wyborach na kilkadziesiąt partyjek i nie można NICZEGO przegłosować w werchownej radzie. minister edukacji janukowycza wydaje podręcznik z historii ukrainy, gdzie banderę nazywa się mordercą. "pomarańczowy" juszczenko nadał ludobójcom banderze i szuchewyczowi tytuły "bohaterów ukrainy", choć są to, oprócz ludobójców, również ZDRAJCY UKRAINY (sprawa maksyma borowca, banderowcy torturowali i zamordowali jego żonę, mordowali i pacyfikowali jego żołnierzy z siczy poleskiej, czyli wojsk wiernych legalnemu rządowi ukraińskiemu na emigracji, bo borowiec otwarcie potępił rzezie na polakach i nie chciał podporządkować się oun-owi). ukraińska armia w tym roku wreszcie dokonuje zakupu nowoczesnych czołgów "opłot". premier ukrainy azarow (etniczny rosjanin) targuje się z putinem o cenę gazu lepiej, niż tymoszenka, za którą wstawia się... zgadliście, putin. wzrost pkb ukrainy na rok 2010 to 4,3%, za rok 2011 szacuje się 4,7% (porównajcie z "kwitnącym" eurokołchozem). ZAKOŃCZENIE - nasze meRdia pokazują tymoszenkę jako prozachodnią, a janukowycza jako prorosyjskiego postkomunistę. wnioski wyciągnijcie sami.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

14
1
~bolek elektryk 2012-02-10 (13:37) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 47 minut temu

niejaki Waldemar też podpisał niekorzystną umowę z Rosjanami na dostawę gazu czy też wyląduje w koloni karnej?

odpowiedz

13
1
~otto 2012-02-10 (15:53) 2 lata 10 miesięcy 10 dni 23 godziny i 31 minut temu

Na pierwszym zdjęciu widzę spore podobieństwo do byłej żony C.Pazury niejakiej Marczuk Weroniki. Ona chyba też Ukrainka.

odpowiedz

12
0
~Jajcarz 2012-02-10 (13:23) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 2 godziny i 1 minutę temu

Jaka tam Jewhenija ? Po prostu,Gienia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
0
~zło prawdą 2012-02-10 (14:22) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 2 minuty temu

Tak się kończy amerykańska 'rewolucja"...

odpowiedz

11
0
~seweryn 2012-02-10 (14:14) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 10 minut temu

Nasi tzw politycy bronią ją,bo się boją o swoją dupę. Zlikwidować coś takiego jak odpowiedzialność polityczna, co to jest? Jeżeli się Tuskolu bierzesz do rządzenia państwem, to odpowiadaj za swoje działania jak przysłowiowy Kowalski. Za swoje decyzje się odpowiada i normalne by było ,że tak jak w normalnej robocie, nie sku.......wiałej polityce odpowiadasz za swoje działania karnie. Jak ewentualnie pójdziesz do łagru to się może zastanowisz co robisz.

odpowiedz

11
0
~ANAKONDA 2012-02-10 (13:47) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 37 minut temu

Jewhenija Tymoszenko nie zamierza startować w wyborach? Jak się zorientowałem, to, to jest jakaś przypadłość, która dopadła wszystkich krewnych elit państwowych, zarówno u nas jak i gdzie indziej. Znaczy to są tacy ludzie, omnibusy, którzy z pokolenia na pokolenie mają w genach przekazywane, co jest dla innych dobre. Tak było i jest za komuny, tak jest i za innych dyktatur, ale tak jest i za tej naszej pseudodemokracji. Przykłady? Proszę bardzo Kuba i rodzina Castro, Korea Płn.i wiadomo kto, USA, przykładowo rodziny Kennedych i Bush. Polska? Nie gorzej, bo i rodzina Wałęsów, Kaczyńskich, Gosiewskich i Rokitów itd, itp. Prawda natomiast jest taka, że potrzebna jest rewolucja okołoziemska, aby te układy, układziki i inne takie kliki, porozpędzać na cztery wiatry. Chociaż po pewnym czasie wyniesieni na strudzonych barkach uciskanych ludów przywódcy i tak znowu zapragną, wraz ze swoimi totumfackimi dyktować co jest dla kogo najlepsze. Ciężkie pieniądze ładuje się w igrzyska, takie jak głupie show i seriale i promuje się niezbyt lotnych błaznów, takich, jakimi są obecnie nasze tzw. gwiazdy i celebryci, a nie w edukację, bowiem głupkami lepiej i łatwiej się steruje, a mądry wykształcony naród mógłby czasem zacząć samodzielnie myśleć i całą tę hołotę, zwaną elitami, pogonić do uczciwej i ciężkiej pracy.

odpowiedz

10
0
~pytanie 2012-02-10 (14:26) 2 lata 10 miesięcy 11 dni i 58 minut temu

a może by tak popisać o Panu Tymoszenko ...jak to chciał krzewić wolność ludową na ukrainie ale także i w polsce...

odpowiedz

9
1
~złosdzieje 2012-05-06 (13:37) 2 lata 7 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 47 minut temu

Spytajcie się lepiej ile Tymoszenko nakradła gdy u żłobu siedziała Tusk to mały pikuś w porównaniu z nią maje zdanie to kula w łeb od razu a nie jeszcze żryć dawać

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
0
~Wanda 2012-02-10 (14:21) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 3 minuty temu

Kraść nie można! A jak się pcha do stanowisk to trzeba mieć do tego kompetencje i to nie tylko fachowe ale i moralne!

odpowiedz