więcej

Galerie

Wypadek na budowie

aktualizacja 2011-11-15 (12:27) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 6 godzin i 17 minut temu

następna. 1 / 6

Groźny wypadek na budowie, runął dźwig - zdjęcia

Na placu budowy nowego dworca PKP i galerii handlowej w centrum Katowic doszło do groźnego wypadku. W poniedziałek, w godzinach wieczornych przewrócił się dźwig stojący na budowie. Operator sprzętu nie odniósł większych obrażeń.

(naszemiasto.pl/ked)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 41 69.49%
nie 18 30.51%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Groźny wypadek na budowie, runął dźwig - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (55)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

13
2
~Bob Budowniczy 2011-11-15 (14:19) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 4 godziny i 25 minut temu

Coś mi się widzi,że operator po interwencji kierownika budowy zablokował wyłącznik przeciążeniowy i sprawa się rypła.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
1
~j23 2011-11-15 (12:50) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 5 godzin i 54 minuty temu

izby budownictwa namodziły w prawie,sciągają tylko haracz, a buduja magistry po prywatnych uczelniach starych komunistycznych kacyków

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
0
~gość 2011-11-15 (18:45) 3 lata 1 miesiąc 6 dni 23 godziny i 59 minut temu

specjaliści wyjechali już dawno za zachód

odpowiedz

9
1
~gutek 2011-11-15 (15:04) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 3 godziny i 40 minut temu

Nic się nie stało .ale gacie pełne !!!!!!!!!!!!!!1

odpowiedz

9
2
~mis 2011-11-15 (13:55) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 4 godziny i 49 minut temu

Biedny operator,pewnie wyleci.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
0
~pierwirdre 2011-11-15 (20:23) 3 lata 1 miesiąc 6 dni 22 godziny i 21 minut temu

Jak sie nie zna podstaw fizyki to sa takie wlasnie skutki pracy "operatora". Trzeba bylo do szkoly zawczasu chodzic.

odpowiedz

7
1
~Gość 2011-11-15 (17:33) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 1 godzinę i 11 minut temu

Groźny to jest rząd którego sprawowanie władzy POlega tylko na straszeniu PISem i kryzysem oraz na rządzeniu za pożyczone pieniądze - czy POlska jest w stanie oddać długi których narobił Ryży CH yba nie. POzdro dla frajerstwa wszystkich jeleni z zielonej wyspu i zapatrzonych w słoneczko Peru , cieszę się że aby żyło się lepiej wasz premier dokręci wam śrubę , zabierze to co niepotrzebnie dał wam kaczor no i ten genialny POmysł z autostradami , jeszcze kilka podwyżek i nie będą wcale potrzebne , lepiej też dla nas przyjeżdżających tu z zachodu , nie będziemy musieli sterczeć w korkach. Koniecznie Donek musi wam jeszcze drogi rowerowe wybudować .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
3
~Prawidło 2011-11-15 (14:14) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 4 godziny i 30 minut temu

Maksymalny unos i zasięg to zbyt skomplikowane pojęcia dla tych co chodzili zamiast do szkół nad rzekę i pod most!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
1
~bob 2011-11-15 (13:07) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 5 godzin i 37 minut temu

taniej szybciej lepiej !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
4
~Laska 2011-11-15 (13:07) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 5 godzin i 37 minut temu

Jak zwykle... Nie potrafią odróżnić dźwigu od żurawia (samojezdnego na dodatek) :)

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

4
0
~ireneuszrutkowski1 2011-11-15 (17:52) 3 lata 1 miesiąc 7 dni i 52 minuty temu

współczuję koledze po fachu,tego strachu,który miał w oczach,ale widzę,że moment udźwigu i ogranicznik udźwigu miały z tym coś wspólnego

odpowiedz

5
1
~janek 2011-11-15 (16:02) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 2 godziny i 42 minuty temu

Tylko jeden dźwig ??? Polacy zasługują na więcej !!!

odpowiedz

6
2
~gutek 2011-11-15 (15:00) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 3 godziny i 44 minuty temu

Gacie miał pełne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

3
0
olo18ww 2011-11-15 (15:15) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 3 godziny i 29 minut temu

potrzeba jeszcze kilka lat swietlnych aby sie poprawila kultura pracy i bezpieczenstwo na budowach w polsce.tak wlasnie sie konczy wykonanie czegos za wszelka cene Gdzie sa inspektorzy nadzoru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

4
1
~robert 2011-11-15 (13:04) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 5 godzin i 40 minut temu

POLSKA W BUDOWIE. HUUUURAAAA!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~fil 2011-11-15 (17:31) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 1 godzinę i 13 minut temu

No przecież prawdziwi fachowcy wyjechali na zachód , a w Polsce robimy najczęściej "szybko i tanio".

odpowiedz

4
2
~jurek 2011-11-15 (17:13) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 1 godzinę i 31 minut temu

POlska w budowie

odpowiedz

4
2
~bf 2011-11-15 (16:39) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 2 godziny i 5 minut temu

upadł? ktoś podstawił mu nogę....

odpowiedz

8
6
~Benek.Sosnowiec 2011-11-15 (15:49) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 2 godziny i 55 minut temu

rejon katowicki zryty jak hanyska głowa.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
2
~jak 2011-11-15 (14:38) 3 lata 1 miesiąc 7 dni 4 godziny i 6 minut temu

W ostatnich latach zdzrza się to za często - to jest konkretny sygnał, że priorytet pieniądza idola - pieniądza zaszedł bardzo daleko !!!

odpowiedz