więcej

Galerie

Strzelanina w Rybniku

aktualizacja 2010-08-29 (09:48) 4 lata 3 miesiące 22 dni 22 godziny i 18 minut temu

następna. 1 / 10

Nie dali mu zrobić grilla, zaczął strzelać - zdjęcia

W Rybniku 39-letni uzbrojony mężczyzna zabarykadował się ze swoją rodziną w domku jednorodzinnym. Podinspektor Andrzej Gąska ze śląskiej policji powiedział Wirtualnej Polsce, że napastnik został obezwładniony przez policjantów. Rannych zostało siedem osób, w tym 14-letni syn szaleńca.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 34 43.04%
nie 45 56.96%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Nie dali mu zrobić grilla, zaczął strzelać - zdjęcia

Opinie (130)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~SKW 2010-08-30 (12:53) 4 lata 3 miesiące 21 dni 19 godzin i 13 minut temu

?
CZY PANOWIE W SZALOKOMINARKACH WSTYDZĄ SIĘ SWOJEGO WYGLĄDU JAK SIĘ WSTYDZĄ TO NIECH SIĘ ZWOLNIĄ Z PRACY

odpowiedz

0
0
~jarosz 2010-08-30 (12:50) 4 lata 3 miesiące 21 dni 19 godzin i 16 minut temu

J KACZYŃSKI WINIEN - NAUCZYŁ POLAKÓW GRILLOWAĆ
PREZES POWINIEN ZA TO ODPOWIADAĆ - PODŻEGAŁ DO GRILLOWANIA

odpowiedz

0
0
~Maxim 2010-08-30 (12:23) 4 lata 3 miesiące 21 dni 19 godzin i 43 minuty temu

Skąd ten gość miał HK MP 5 ? To żaden maniak...
Wygląda na to ,że to był zakonspirowany arsenał jakiejś grupy bojowej.Obce służby....?

odpowiedz

0
0
~Tomek/Gdańsk 2010-08-29 (21:25) 4 lata 3 miesiące 22 dni 10 godzin i 41 minut temu

TCHÓRZ
Szma#a do nieuzbrojonych miał tchórz odwagę strzelać ,ale jak weszli kominiarze to poddał się -SZMATA BEZ HONORU !

odpowiedz

0
0
leszek.piasek 2010-08-29 (12:46) 4 lata 3 miesiące 22 dni 19 godzin i 20 minut temu

desperat
podam przyklad.raz tesciowa dala mi popalic ze musialem sie wyprowadzic od niej i dobrze bo zrobilbym jej krzywde.najgorsze jest to ze zona zostala przy mamusi i nie utrzymuje ze mna kontaktu.wspuczuje temu gosciowi

odpowiedz

0
0
~tomek 2010-08-29 (12:37) 4 lata 3 miesiące 22 dni 19 godzin i 29 minut temu

Co tam robił Piotr Fronczewski, widać go między aterrami

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~www.bargains.pl 2010-08-29 (12:08) 4 lata 3 miesiące 22 dni 19 godzin i 58 minut temu

Ralph Lauren, Abercrombie&Fitch, Tommy Hilfiger, Gap
www.bargains.pl to sklep oferujący takie marki jak Ralph Lauren, Abercrombie&Fitch, Tommy Hilfiger, Gap w bardzo kożystych cenach!!! -40% -50% -60% -70% a nawet -80% od ceny producenta!!! CH. Land wałbrzyska 11 lok.106 przy stacji metra Służew.

odpowiedz

0
0
~Adam Asnyk 2010-08-29 (12:03) 4 lata 3 miesiące 22 dni 20 godzin i 3 minuty temu

PEWNIE WYBORCA PEACE\'u
może bronił X

odpowiedz

0
0
~kowa 2010-08-29 (12:02) 4 lata 3 miesiące 22 dni 20 godzin i 4 minuty temu

kowal No nareszcie jest NY tak lubumy się upodabnić
Ciekawe czy napiszą skąd miał giwere może od k...

odpowiedz

0
0
~ljhv 2010-08-29 (11:45) 4 lata 3 miesiące 22 dni 20 godzin i 21 minut temu

kapusta
śmierdzące gorole. Z 30 lat temu ten smród przyjechał na kapuscie na śląsk żeby pracować na kopalni. No i tak się zaczęło hamstwo na slasku:) Cwaniaki i kryminaliści z gorolowic hehehe

odpowiedz

0
0
Lech Perczynski 2010-08-29 (11:42) 4 lata 3 miesiące 22 dni 20 godzin i 24 minuty temu

To PiS dał Polakom grilla! I nikt nie będzie zabraniał
jego rozpalenia. Facet widać był z PiSu, a rodzina z PO.

odpowiedz

0
0
~olek 2010-08-29 (11:42) 4 lata 3 miesiące 22 dni 20 godzin i 24 minuty temu

nie dostał legalnie
to ma nie legalnie. Tak to jest...

odpowiedz

0
0
~Bialorusin 2010-08-29 (11:06) 4 lata 3 miesiące 22 dni 21 godzin i 1 minutę temu

Co tu robi Lukaszenko?
Znowu sie miesza w sprawy polskie....

odpowiedz

0
0
~niczego 2010-08-29 (10:56) 4 lata 3 miesiące 22 dni 21 godzin i 10 minut temu

Oto dowód że zakaz posiadania broni nie tylko nie powstrzymuje osób którzy broni nie powinni posiadać od jej posiadania ale wręcz im to ułatwia.

odpowiedz

0
0
R.R. 2010-08-29 (10:33) 4 lata 3 miesiące 22 dni 21 godzin i 33 minuty temu

I po jakiego grzyba
zasłaniają mu pysk? Niech wszyscy widzą co to za menda.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Finik. 2010-08-29 (10:25) 4 lata 3 miesiące 22 dni 21 godzin i 41 minut temu

Hanys zdegenerowany, ksobny, zdemoralizowany i zalkoholizowany jest.
Hajmat katowicki naszym wstydem!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
RedMax 2010-08-29 (10:22) 4 lata 3 miesiące 22 dni 21 godzin i 44 minuty temu

... i właśnie z tego powodu w Polsce nie wolno...
... wprowadzic powszechnego dostepu do broni

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~kika 2010-08-29 (10:14) 4 lata 3 miesiące 22 dni 21 godzin i 52 minuty temu

Czy ten szaleniec był wyznawcą pisizmu??
Pisizm to zło - po członkach pisu widzicie, co czyni kaczyzm i jak otumania prostych niewykształconych ludzi.

odpowiedz

0
0
~Piła 7 2010-08-29 (10:04) 4 lata 3 miesiące 22 dni 22 godziny i 2 minuty temu

Rybnicka Masakra Bronio Automatyczno 2
...

odpowiedz

0
0
~Zober 2010-08-29 (09:44) 4 lata 3 miesiące 22 dni 22 godziny i 22 minuty temu

Te ekspertyzy pogrążom folskie pinanse
Można było tego grila zrobić i nie obciążać kosztami tego biednego kraju.

odpowiedz