więcej

Galerie

Wypadek samolotu

aktualizacja 2009-09-11 (17:55) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 2 godziny i 59 minut temu

następna. 1 / 3

Katastrofa awionetki na Dolnym Śląsku - zdjęcia

Dwie osoby zginęły w wypadku awionetki, która spadła na zalesione tereny w okolicach miejscowości Pastewnik w pobliżu Kamiennej Góry.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 35.71%
nie 9 64.29%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Katastrofa awionetki na Dolnym Śląsku - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (21)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~luc8303 2011-08-21 (17:52) 3 lata 12 dni 3 godziny i 2 minuty temu

Byłem na miejscu dziś popołudniu. Trzy krzyże, części samolotu nawet sam znalazłem pod gałęziami kompas z maszyny, dołączył do krzyży. R.I.P.

odpowiedz

0
0
~Głos spod wody 2009-09-21 (21:31) 4 lata 11 miesięcy 11 dni 23 godziny i 23 minuty temu

Normalnie jak Lost!
Uważajcie na potwora, dzieci boże!

odpowiedz

0
0
~xxx 2009-09-12 (13:57) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 6 godzin i 57 minut temu

Tak to jest dali rodzice smarkaczom samolot to się zatrzymali na drzewie wracając z dyskoteki

odpowiedz

0
0
~ttomasz 2009-09-12 (10:41) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 10 godzin i 13 minut temu

za miesiąc będzie na alle...gro
posklejany sreberkami od czekoladek i kondomami na silikon. Nikogo mi nie żal!!!

odpowiedz

0
0
dorape 2009-09-12 (08:41) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 12 godzin i 13 minut temu

niestety
w powietrzu wypadki też się zdarzają... Coraz więcej osób chce w ten sposób podróżować, ale pewnie umiejętności pilotów i stan techniczny maszyn pozostawiają wiele do życzenia :)

odpowiedz

0
0
~Michał Paryjczak 2009-09-11 (22:18) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 22 godziny i 36 minut temu

Katastrofa awionetki na Dolnym Śląsku - zdjęcia
Kto przynosił zakupy i inne rzeczy - rodzice, zdecydowanie nie?Kolega Grzesiek Kuśmierczyk - dostał pieniądze z zagranicy.20 zl - odwalone w pracy odnośnie rezerwacji, a ponieważ jestem studentem - 15 zł.Oddałem osobie część kasy, ale ona niechciała reszty.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Michał Paryjczak 2009-09-11 (22:13) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 22 godziny i 41 minut temu

Katastrofa awionetki na Dolnym Śląsku - zdjęcia
Washington DC - same serce Stanów.Stany - miasto prawo wolności, demokracji i innych bardzo przydatnych rzeczy i potrzebnych do życia.Z tymi trzema Tokenami może się pomyliłem - tam pisalo niby osiem minus 3 to może tylko dlatego umowa na 5 lat w Indesicie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~lapeta 2009-09-12 (04:12) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 16 godzin i 42 minuty temu

zastanawiam czy odnosić się do komentarzy czy nie. Odpowiem na jeden tylko zarzut pewnej Agnieszki,
Sprawa była załatwiona migiem. Jeno pytanie 3 w indeksie. Nareszcie już miałem dość tego przedmiotu. Ktoś zapytał co u mnie. Ok wstaje późno, szkołę mam 3 dni w tygodniu i nie wcześniej niż 11.30 więc spania mam od groma. Brak seksu doskwiera mi coraz bardziej. A poza tym Moja żaba mała chce żeby mu grę włączyć Tak się zastanawiam nad sobą czasem, czy jeszcze kiedykolwiek bedzie mnie ktoś kochał - jakaś kobieta, tak poprostu. Powie mi że jest i nie muszę się martwić, że zawsze mogę się przytulić i zapomnieć. Chyba największą karą jaka mnie spotkała za to co zrobiłem kiedyś jest dziwna niemoc i znalezienie kobiety która własnie tak mnie pokocha.

odpowiedz

0
0
~seting 2009-09-11 (20:11) 4 lata 11 miesięcy 22 dni i 43 minuty temu

EC 135: super śmigłowiec pogotowia ratunkowego - ZDECIA!!!
http://www.mmwarszawa.pl/5681/2009/9/11/ec--super-smiglowiec-pogotowia-ratunkowego?districtChanged=true

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~xczxsc 2009-09-12 (00:17) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 20 godzin i 37 minut temu

straszne
jest mi ich żal :D

odpowiedz

0
0
~WKURZONY 2009-09-11 (20:01) 4 lata 11 miesięcy 22 dni i 53 minuty temu

MAM PYTANIE
Każdy teraz może mieć jak ma kasę samolot, często rzęch tak jak te auta sprowadzone z zagranicy, czy ktos weryfikuje stan techniczny tego co lata bo mam wątpliwości a wypadek co tydzień. No i umiejętności pilotów chyba też nie tęgie, np. 81 letni paralotniarz ginie, człowiek w tym wieku czasami ledwo chodzi a on latał, czy na pewno był zdrowy?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Michał Paryjczak 2009-09-11 (22:09) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 22 godziny i 45 minut temu

Katastrofa awionetki na Dolnym Śląsku - zdjęcia
Z maturą było różnie, w szkołach było różnie, ale ja swoje wiem i nic tego nie zmieni.Dlaczego mi ktoś odwalał odnośnie Gocara.Drugi raz nie będe robił prawo jazdy, nie ma mowy.

odpowiedz

0
0
~pop 2009-09-11 (21:49) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 23 godziny i 5 minut temu

A JA SIE PYTAM -GDZIE BYLI WTEDY RODZICE ?!
.

odpowiedz