Trwa ładowanie...
d3hecvi

Zmiany w kursowaniu SKM i pociągów podmiejskich

Pociągi SKM linii S1 oraz wybrane pociągi Kolei Mazowieckich obsługujących linię skierniewicką, od 22 maja do 30 czerwca br., na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków, będą kursowały według zmienionej organizacji ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany w kursowaniu SKM i pociągów podmiejskich
(WawaLove.pl)
d3hecvi

Od 22 maja do 30 czerwca w wyniku zamknięcia jednego z torów podmiejskich, w godzinach porannych pociągi będą jeździły tylko w kierunku Warszawy, w godzinach popołudniowych tylko do Pruszkowa, a w pozostałych godzinach ruch będzie odbywał się naprzemiennie. Autobusowa linia zastępcza będzie kursowała na odcinku PKP Pruszków-Warszawa Zachodnia. Zmiany są spowodowane pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków.

Pociągi SKM i KM - pomiędzy stacjami Warszawa Włochy - Pruszków - będą kursowały jednym torem (nr 4), standardowo przeznaczonym do obsługi pociągów jadących w kierunku Warszawy. Na stacji Warszawa Włochy pasażerowie będą mogli korzystać z peronu nr 1, w Ursusie z peronów nr 1 i 2, a w Piastowie z peronu nr 1.

Dodatkowo, w okresie 1-14 czerwca, w godzinach 22.00-4.50, ruch pociągów podmiejskich na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków zostanie całkowicie wstrzymany.

d3hecvi

W porannym szczycie komunikacyjnym pociągi SKM S1 oraz pociągi KM będą kursowały tylko w kierunku Warszawy, a w godzinach szczytu popołudniowego tylko w kierunku Pruszkowa. W pozostałych godzinach będzie obowiązywał ruch naprzemienny.

Część pociągów KM, obsługujących linię skierniewicką, będzie kursowała, na odcinku Warszawa Zachodnia - Brwinów, torami dalekobieżnymi z pominięciem stacji: Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa-Ursus Niedźwiadek, Piastów i Pruszków.

d3hecvi

Podziel się opinią

Share

d3hecvi

d3hecvi
Więcej tematów