Trwa ładowanie...
dyr28fz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zmiana lidera w kampanii samorządowej

Najnowszy sondaż IBRiS dla "Rzeczpospolitej" pokazuje, że gdyby zaplanowane na 16 listopada wybory odbyły się teraz, to w sejmikach wojewódzkich, tak jak przed czterema laty, najwięcej przedstawicieli miałaby PO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiana lidera w kampanii samorządowej
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
dyr28fz

Na partię rządzącą chciałoby głosować 29 proc. badanych. PiS zblokowany z Polską Razem i Solidarną Polską zajmuje drugie miejsce z poparciem 28 proc. To prawdziwy zwrot w opiniach Polaków.

W porównaniu z poprzednim badaniem poparcie dla PSL wzrosło, a dla SLD spadło i obie partie zamieniły się miejscami. Dziś ludowcy przyciągają 11, a lewica 10 proc. wyborców.

Na Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikkego chciałoby głosować 2 proc. badanych, a na dno stoczył się Janusz Palikot z zerowym poparciem.

dyr28fz

Podziel się opinią

Share

dyr28fz

dyr28fz
Więcej tematów