Trwa ładowanie...
d1jrdqx

Wywieźli 40-latka do lasu i zgotowali mu koszmar

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o to, że uprowadzili i pobili swojego znajomego. Sprawcy wyprowadzili go z domu i wywieźli do lasu. Na miejscu pobili, kazali mu się rozebrać i zostawili na pastwę losu.
Share
Wywieźli 40-latka do lasu i zgotowali mu koszmar
Źródło: WP.PL, Fot: Jan Stanisławski
d1jrdqx

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku od kilku dni pracowali nad sprawą pozbawienia wolności 40-letniego mieszkańca Gdańska. Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Dwóch zamaskowanych mężczyzn wyprowadziło swoją ofiarę z domu i wywiozło do pobliskiego lasku. Tam mężczyznę pobito, kazano mu się rozebrać i pozostawiono nagiego w nocy.

Policji oraz prokuraturze na razie nie udało się ustalić dokładnych okoliczności zajścia. Najprawdopodobniej były to porachunki przestępcze. Poszkodowany wedle nieoficjalnych informacji, miał być winny napastnikom znaczną sumę pieniędzy.

W poniedziałek policjanci zatrzymali 37- i 39- latka podejrzanych o porwanie. Następnego dnia mundurowi z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego obu zatrzymanym przedstawili zarzuty. Dotyczą one pozbawienia wolności 40-letniego pokrzywdzonego oraz pobicia.

Funkcjonariusze doprowadzili oskarżonych do prokuratury, gdzie zostali przesłuchani. Dzisiaj sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Sprawcom za wywiezienie do lasu i pobicie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d1jrdqx

Podziel się opinią

Share
d1jrdqx
d1jrdqx
Więcej tematów