ycipk-1nx4xt

Wybory Parlamentarne 2019 – lista kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 1 [Legnica]

Wybory Parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Zapoznaj się z kandydatami do Sejmu z okręgu wyborczego nr 1 (Legnica). Podajemy pełne listy wyborcze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory Parlamentarne 2019 – lista kandydatów do sejmu z okręgu wyborczego nr 1 [Legnica]
Wybory Parlamentarne 2019 – lista kandydatów do sejmu z okręgu wyborczego nr 1 [Legnica] (WP.PL)
ycipk-1nx4xt

Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Wybory Parlamentarne odbędą się już w niedzielę, 13 października. Tego dnia obywatele polski będą wybierać senatorów i posłów, którzy będą sprawować władzę przez najbliższe 4 lata. Poniżej wypisaliśmy pełną listę kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 1 (Legnica). Przypominamy, że okręg ten obejmuje następujące obszary powiatów w województwie dolnośląskim: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki, złotoryjski oraz miast na prawach powiatu: Jelenia Góra, Legnica

Wybory Parlamentarne – kandydaci do Sejmu w okręgu nr 1 (Legnica)

ycipk-1nx4xt

Liczby umieszczone przed nazwiskami odpowiadają numerowi na liście.

Lista wyborcza numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. ŻUK Stanisław Adam
  2. SAMBORSKI Tadeusz
  3. SZCZĘSNA Mariola
  4. ROJEK Andrzej
  5. LASKOWSKI Stanisław
  6. JURKOWSKI Artur Andrzej
  7. RAK Zofia
  8. PIOTROWSKI Wiktor Marian
  9. BRZOZOWSKA Bożena Maria
  10. BURDYNA Olga
  11. WRONA Maria
  12. STANKIEWICZ Cecylia Ewa
  13. SADOWSKI Roman Edward
  14. GRZYB Stanisław
  15. MATYS Waldemar Andrzej
  16. SALATA Romuald Piotr
  17. KRASOWSKI Marcin Karol
  18. TUCHOWSKA Kazimiera Zofia
  19. IMIELSKI Mariusz Janusz emeryt
  20. ŁASICA Bartosz
  21. OTROCIUK Barbara
  22. BUKAT Eugenia
  23. GNAT Stanisław
  24. SUPIERZ Leszek Józef

Lista wyborcza numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. LIPIŃSKI Adam Józef
  2. WITEK Elżbieta Barbara
  3. MACHAŁEK Marzena Anna
  4. KUBÓW Krzysztof Jan
  5. ZUBOWSKI Wojciech Michał
  6. SZYMAŃSKA Ewa Zofia
  7. ZEMBIK Teresa
  8. BABUŚKA Adam
  9. RYPIŃSKI Józef
  10. POGODA Szymon Marek
  11. MARCINIAK Wojciech
  12. KARWAN Jacek
  13. KREDKOWSKI Andrzej
  14. BUCIUTO Jadwiga Barbara
  15. GĘBORYS Dagmara Helena
  16. BRZOZOWSKA Kamila Dorota
  17. BADZIŃSKA Agnieszka Ewa
  18. SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara
  19. CZYRKO Eurydyka Maria
  20. KWIATKOWSKA Ewa
  21. URBANOWICZ Łukasz Franciszek
  22. SARBAK Dawid Łukasz
  23. BOJAKOWSKA Dorota
  24. LESZCZYK Wojciech Paweł

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena
  2. OBAZ Robert Marcin
  3. FILACZYŃSKA Kaja
  4. ZBRZYZNY Ryszard
  5. PIĄTEK Damian
  6. BURAKOWSKA Krystyna Anna
  7. PACZÓSKI Piotr Jerzy
  8. ORZECHOWSKA Joanna Magdalena
  9. GRYĆ Paweł
  10. MIARA Rafał
  11. JANKOWSKA Magdalena
  12. KRÓLEWIECKA-WALA Dominika
  13. MAJEWICZ Przemysław Mikołaj
  14. BIDNYK Mikołaj Adam
  15. KOHLMAN Piotr Rafał
  16. GŁUSZKO Rafał Krzysztof
  17. BACZMAŃSKI Paweł Adam
  18. PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna
  19. GRZYB Leszek Kazimierz
  20. RAKSZEWSKA Alicja
  21. JÓŹWIK Magdalena
  22. BRYCZKOWSKA Inez Jolanta
  23. KOKO Daniel Radosław
  24. GADEK Sławomir Adam
ycipk-1nx4xt

Lista wyborcza numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. UTECHT Waldemar Arkadiusz
  2. JASIŃSKI Krzysztof Piotr
  3. POTOCKA-KACZYK Anna Dorota
  4. MISTOŃ Krzysztof Norbert
  5. GUDOWSKI Dominik Sławomir
  6. BUSTOWSKI Marcin Jerzy
  7. SOSIŃSKI Krystian Piotr
  8. BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad
  9. KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj
  10. PASZYN Paweł Stefan
  11. MALICKI Jakub Edward sprzedawca
  12. GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej
  13. ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka
  14. KARPIEJ Sabina Iwona
  15. SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja
  16. SPRYSAK Sebastian Jacek
  17. WINNICKA Regina Elżbieta
  18. BURDZIŃSKA Małgorzata Olga
  19. HOSZOWSKI Jarosław
  20. PASZYN Agnieszka Katarzyna
  21. NICIEJEWSKA Joanna
  22. MAJEWICZ Paweł

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. BORYS Piotr
  2. CZERNOW Zofia
  3. KROPIWNICKI Robert
  4. KRAWCZYK Iwona Małgorzata
  5. DROZD Ewa
  6. DUDKOWIAK Jarosław Ryszard
  7. BARANOWSKA Dorota
  8. BANDER Michał
  9. SIKORA Konrad Jerzy
  10. ROWIŃSKI Konrad Antoni
  11. PICHAŁA Anna Eugenia
  12. DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna
  13. ROLSKA Beata Edyta
  14. GRZEŚKÓW Zbigniew
  15. BARCIK Krystyna Henryka
  16. MAGRYŚ Urszula
  17. JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof
  18. SKÓRZEWSKA Barbara Anna
  19. STRĄCZEK Joanna Dorota
  20. SURWIŁO Małgorzata Joanna
  21. BROK Anna
  22. ZIELIŃSKI Grzegorz
  23. GRAF Mirosław
  24. BARTKOWIAK Włodzimierz

Lista wyborcza numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. MYRDA Adam Stanisław
  2. GABRYSIAK Tomasz Andrzej
  3. KIEŁB Jacek
  4. MIEDZIŃSKI Piotr Jan
  5. JANIK Kazimierz
  6. CASTAÑEDA TRUJILLO Beata
  7. WANDYCZ Piotr Kazimierz
  8. SZEFFS Irena Ewa
  9. SALA Rafał Krzysztof
  10. LEWICKI Krzysztof Mirosław
  11. TOBIASZ Aleksandra Marta
  12. CIEŚLA Maciej Jan
  13. SOBIESKA Emilia Janina
  14. ZIELIŃSKI Artur Waldemar
  15. CZAJA Dariusz Andrzej
  16. FOREMNA Justyna Magdalena
  17. KUŚWIK Bartosz Seweryn
  18. GRZELAK Katarzyna Aneta 19.WITKOWSKI Krzysztof Walery
  19. KUSTROWSKA Jolanta Elżbieta
  20. ZAWIERUCHA Stefan Adam
  21. TYMIŃSKA Katarzyna Paula
  22. SAŁADUCHA Jadwiga Wacława
  23. POLAK-SALOMON Kamil Norbert
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1nx4xt

ycipk-1nx4xt
ycipk-1nx4xt