Trwa ładowanie...

Warszawa: mężczyzna powiesił się w wozie straży miejskiej

Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci młodego mężczyzny, którego strażnicy przewozili do izby wytrzeźwień. 25-latek powiesił się używając rękawa koszuli.

Warszawa: mężczyzna powiesił się w wozie straży miejskiejŹródło: Agencja Gazeta, fot: Kuba Ociepa
d4mle6t
d4mle6t

Śledztwo zostało wszczęte w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - mówi portalowi tvnwarszawa.tvn24.pl prok. Łukasz Łapczyński. Dodaje, że zostali już przesłuchani funkcjonariusze strazy miejskiej, została zlecona sekcja zwłok, a także badania toksykologiczne zmarłego mężczyzny, by sprawdzić czy był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ta dramatyczna historia rozegrała się w czwartek, 17 czerwca, jednak dopiero teraz informacja o niej dotarła do mediów. Straż miejska otrzymała wezwanie do młodego mężczyzny, który pił alkohol na plaży przy moście Poniatowskiego. Okazało się, że 25-latek jest tak pijany, że nie można go zostawić na plaży - zdecydowano o jego przewiezieniu do izby wytrzeźwień.

Mężczyzna został umieszczony w samochodzie straży miejskiej, tzw. przewozówce, z tyłu pojazdu, za zakratowanymi drzwiami. Po 20 minutach, już przed budynkiem izby wytrzeźwień, okazało się, że 25-latek powiesił się na kracie radiowozu. Użył do tego celu rękawa swojej koszuli.

Mężczyzna jeszcze żył. Strażnicy natychmiast rozpoczęli reanimację. wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Tam, po 10 godzinach od przyjęcia. 25-latek zmarł.

Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna targnął się na swoje życie. Według informacji portalu tvnwarszawa.tvn24.pl. był wcześniej poszukiwany przez policję z Krasnegostawu na Lubelszczyźnie. Jego rodzina zgłosiła zaginięcie po tym, jak wyszedł z domu po kłótni.

d4mle6t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mle6t
Więcej tematów