Trwa ładowanie...
d2by3nc
29-06-2016 12:45

Tusk wspomina Paradowską: "nawet Twój bigos był najlepszy. Smutno i pusto..."

Politycy i dziennikarze wspominają zmarłą w środę Janinę Paradowską. W tym gronie znalazł się m.in. Donald Tusk, który napisał: "Janka: najlepsze serce, umysł, teksty".

Share
d2by3nc

Janinę Paradowską pożegnał m.in. przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, który napisał: "Bez Ciebie trudniej nam będzie cokolwiek zrozumieć. Janka: najlepsze serce, umysł, teksty. Nawet Twój bigos był najlepszy. Smutno i pusto...".

Politycy i dziennikarze żegnają Paradowską

Także goście programu #dziejesienazywo Wirtualnej Polski wspominali zmarłą dziennikarkę. - Janina Paradowska to na pewno jedna z najważniejszych postaci życia dziennikarskiego w wolnej Polsce. Niezależnie od tego, jak ocenia się jej wyraziste sympatie polityczne, to odcisnęła bardzo duże piętno nie tylko na polskim dziennikarstwie, ale życiu publicznym w ciągu tego 25-lecia - mówił minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

Dziennikarkę wspominali też Rafał Woś z "Polityki" i Grzegorz Sroczyński z "Gazety Wyborczej". - Miałem przyjemność z nią pracować, widywaliśmy się na czwartkowych kolegiach. Bardzo smutna wiadomość - mówił Woś.

d2by3nc

Sroczyński opowiadał, że poznał Paradowską przy okazji wywiadu dla "Wysokich Obcasów". - To spotkanie przerodziło się potem w przyjaźń. Co jakiś czas spotykaliśmy się na kawę i dyskutowaliśmy - mówił.

d2by3nc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2by3nc
Więcej tematów